Galatasaray bu sene şampiyon olur mu? Zorlu Sivas deplasmanında da kazandık.

zorlu sivas deplasmanında da kazandık. sizce galatasaray bu sene şampiyon olurmu?

Güncellemeler:
yok fenerin şike olayından dolayı meydan galatasaraya kaldı,yok bilmem ne.

arkadaşlar şike olayı feneri etkiledi diyelim,bu yuzden oyuncuları gitti,takım bozuldu filan...

bunlar fenerin aleyhine olan şeyler,buna bişi demiyoruz ama daha kotusude olabilirdi,dua edin küme düşmediniz.şuan 1. ligde oldugunuza dua edin.ha belkide sucsuzdur bilemeyiz ama ateş olmayan yerdende duman cıkmaz bunu unutmayın bu 1.

yok şike olayından dolayı fener kotu gitti,aklı orda kaldı filan diyosunuz.ulan diger takımlardamı bundan etkilendi.onumuze geleni yeniyoruz,10 numara futbol oynuyoruz,en zor denilen sivas deplasmanında 4 tane attık.niye kimse gsnin iyi oyununu solemiyo.niye şikeyi herşeyin onune cekip bahane ediosunuz.şike sizi etkilemiş olabilir ama bence gozunuzude kör eetmiş.her olayı şikeye yoruyosunuz.bazı gerçekleri göremiyosunuz... açın artık gözlerinizi,şu gsnin iyi futbolunuda gorun artık

0|0
21|38

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• şampiyon olr üstüne bi de atomu da parçalarz olmıcak şey değil öyle kuşlar balıklar gibi takılmıorz aslanz biz ya:D

3|3
    2|3
  • play-off daki performasına bakmak lazım orda her takım normal sezondan daha gayretli ve istekli oynayacaktır.

1|2
    0|0
  • Sapsarıyla kırmızı kalbimizin yıldızı,şampiyon ol Cimbombom al bizim canımızı

Lay lay lay lay lay laaaaaaaaaay :D

2|4
    1|2
  • olsunnnnnnnnnn uA

0|3
    2|2
  • bi cacık olmaz bence.

2|3
    3|2
  • Olacağız!

3|4
    2|3
  • Son sivas maçından net bir skorla ayrılınca daha da eminim ki, şampiyonluk bu sene bizim hakkımız..

1|2
    2|0
  • Bu da soru mu?Şampiyonuz tabi kiiiiiiii:))

0|3
    2|0
  • Bu sene şampiyonuz Allah'ın izniyle :)

Sonuna kadar Galatasaray!

1|2
    2|0
    • Allah mı kurdu ilk 11'i :D tövbe tövbe . Allah uğraşmaz kardeşim spor işleriyle

• Allah'ın izni olmadan hiçbirşey olmaz.

• yav Allah'a herhalde sen kadar bizde inanıyoruz ama Allah akıl verir,fikir verir,ruh verip,beden verir . nefes verir yaratır seni . buraya kadar tamamda.oynamazsan puan verirmi Allah?madem herşey Allahın izin verdiği gibi neden cennet cehennem var?neye göre yanıyoruz veya iremde meyve yiyoruz?Allah tasarlar,insanda yapar.herşeyi Allaha bıraka bıraka hem Onu yanılgıya uğratıyoruz,hemde koca bir memleket olarak 1 adım ileri gidemiyoruz.Allaha sadece inanın Onun gücünü bilin yeter arkadaş yeter yaa

• Her türlü.

0|2
    1|0
  • Olur. Olmalidir. :-))

1|3
    3|2
  • olur kesınlıkle aslan parçalarıı guvenıyorumm :)

0|2
    1|2
  • Burdan bi hareket çekerün

2|2
    3|3
  • Yaptık olucak:))

0|2
    1|0
  • Olucaz.

0|2
    2|0
  • KESSINLIKLE GS BU SENE SAMPIYON! :D

0|2
    1|1
  • olmaz. olmamalidir.

2|3
    6|6
    • artıladım rahibe, saplantınç

• haşa...ne haddimize,şarabımızı verin gidelim,olay çıkarttırmayın...tanrı sizi korusun,ışığınızda bizde nimetlenelim...saygılar

• play-off a bakmak gerek

1|2
    0|0
  • köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. burda köpek galatasaray oluyor.

0|0
    4|5
    • bence çoğu kişiye görede sen köpeksin:)

• şimdi anladım ki,seni adam sanma konusunda yanılmışım.gercekten adam değilmişsin:)

• fenerlilerin ağzına biber sürsen de bir düzgün kelime çıkmaz bu yüzden sizden herkes nefret ediyor

• Gs iyi oynuyor ama şans da önemli bence.

Play off var bir de bu sene.

0|1
    1|1
  • aslanımm cimbomumm yaa tabbikide şampiyon olcak olmasada gönlümüzün şampiyonu ¦ maç kaç kaç bitti bu arada?

0|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 37

• YEr Sarı, Gök Kırmızı!

4|1
    2|0
  • Türkiye'de futbolu izlemem ama gündemi takip etmeye çalışırım...Bu seneki siyasallaşmayı görünce iyice midem bulandı.. hakan şükür millet vekili olmuş, devletin kanallarında boy göstermiş.. o program yapsın diye milletvekillerine ilişkin yayın yapma yasakları delinmiş, Ama ondan başka herkes hala yasaklı. galatasaray başkanı 20 milyon galatasaraylı akp ye oy vermiştir demiş. trabzon milletvekili çıkımış ince ayar çekiyoz demiş vs.. Bu tip şeyler de fatih terim dönemlerine denk gelir. Geçmişte de mesut yılmazın başbakanlığında da buna bezer şeyler oldu. Mesut yılmaz, haluk ulusoy, mehmet ağar, üçlüsü vardı her galatasaray maçında görürdük onları sonra bir de baktık şampiyon olmaya başladırlar.. :D

Şike olayından bahsetmişsin.. Fanatik olduğun için fiyaskonun boyutunu da görme şansın yok.. Yaygaralar kopartarak şikeci diye apartopar alınanlar teker teker salınıyor.. Birilerinin senle dalga geçtiği izlenimi edinmedin mi hala?

Sen profilinden 25 üstü görünüyorsun, güncellemelerini okuyunca 16 ya var ya yoksun diyorum.. Uyanın artık.. Türkiyede futbol var diye sizi yiyolar.. Paranıza yazık, psikolojinize yazık. olmayan futbolun sahte dünyasında takımlar tutmuşunuz birbirinizi yiyosunuz. hepsi yalan farkında değilsiniz.. :)

0|1
    0|1
    • sana sadece şunu dicem moruk.alınan herkes salınıyor dedin ya.güya bu kadar siyaseti futbolla birleştirip bu kadar şey yazmışsın,heralde kendini 32 yaşında bi olgun gibi gostermek için yazmışsın.neyse o kadar kişi salındı diyosun,bana siyaset yapıosun ama hukuktan anladıgın yok senin.o yuzden yazdıgın herşeyi boşa yazmış oldun.salınanlar beraat eemedi.tutuksuz yargılanmaya devam ediyolar,yani bu suçsuzlar veya tutuklanmayacak anlamına gelmez,sadece tahliye edildiler.

• bu arada yılanın başı içerde.hakkında bu kadar suçlama olan birinin suçsuz oldugunuda dusunmuyosunuzdur heralde.eger böyle düşünüyosanız eger,seni yaşlı bunak seviyesindende aşağılara indiririm.yani ölü bi insanın seviyesiyle bir tutarım.:DD: yok mesut yılmaz mız yok haluk ulusoymuş.bırakın bu işleri dostum,sivasa deplasmanda hakan sukur ve 20 milyon akpli 4 tane attı dimi,samiyende bjkyi,sizi, deplasmanda tsyide senin seçtigin başka siyasetçiler yendi dimi..y

• hadi git şimdi kumda oyna veya tabutuna geri dön ölü seviyeli insan:D

• Play Off ta koysalar Şikede yapsalar hakemlere primde verseler taraflı hakemleride getirseler bu sene şampiyon olacağız ! ultrAslan <3

0|2
    1|0
  • valla şu aralar aldığım güzel haberlerden biri de galatasaray'ın iyi yönde gitmesi. uefa kupasından sonra başarısızlıklardan maça gitmez ve hiç izlemez olmuştum.

1|2
    0|0
  • valla bir FENERBAHÇE'li olaraktan diyorum ki bu sene olamazsa bir dahada olamaz yani . fakat Fenerbahçeli futbolcularada çok kızıyorum . bu şike muhabbetini resmen tepe tepe kullandılar . oynamadılar . vay bize şikeci dediler , vay hala neyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz falan dediler . lan sanane bunlardan her sene milyon euroları sayan bir sporcusun sen . çıkıp oynayacaksın topunu . gerisi seni bağlamaz . HERNEYSE HEMEN ESAS CEVABA GELİYORUM : BU SENE HERŞEY AMA HERŞEY SANKİ galatasaray için ama yinede şampiyonu PLAY OFF PERFORMANSLARI BELİRLER GİBİME GELİYOR . SAYGILARR :)

0|0
    0|2
  • şikesiz şaibesiz tertemiz şampiyon galatasaray !

2|2
    0|1
    • :D komik , gülünç , şaibeli , şikeli , ama yine olamayacaksın galatasaray . FENERBAHÇE bırakmayacak

• Evet olur heralde aydinlar uzulmesin fener baskani oldugunda o yapar feneri şampiyon ;)))

2|3
    2|2
  • ya bıraksın bunlar takım bozuldu ayaklarını ilk 3 haftada biz 3 puan aldıgımızda bunlar liderken bu senede şampiyon olup herkeze göstercez gercekleri diyenlerde bunlardı.şimdi yarıstan kopunca bahane uydurmasınlar kıvırmayın fenerliler kıvırmayın

0|1
    1|0
  • bu sike olayi ortaya ciktigi gün galatasarayin sampiyonlugu ilan ettigi gündür yani 3 Temmuz 2011 :-)

1|0
    0|1
  • Konvoy yapıcam bayrakları şimdiden hazırladım... :D

1|2
    0|0
  • olurlar artık fenere kaybetse bile arayı çok açtılar.

0|1
    1|0
  • bence olur

0|1
    1|0
  • bu takıma lig dar gelıyor artık şampıyonlar ligine olmamız lazım :)

1|2
    0|1
  • fenerli arkdaş sivas zor deplasman yenlirsiniz dedi ama 4 tane de onlara attık :D

0|1
    1|1
  • zorlu deplasman deıldı kardesımm kolaydı skor 4-0 fener maçı kaldı geriyee. ŞAMPİYON CİMBOMUM NE İSTERSEN İSTE BENDEN İSTERSEN DONATALIM DÖRT BİR YANI BAYRAKLARLAA...

0|2
    2|1
    • lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay

lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay lay

• laylaylaylayalaylayalaylaylayalay yürüyoruzz biz bu yolda göğüs gerdik zorluklaraa inad oldun tüm kuşlaraa and içtik şampiyonluğaa laylayalayalaylaylay

• kimse kendini kandırmasın, kendini temiz sanmasın. Geçen sezon galatasaraylıyım demeye utananlar şimdi fanatik oldular.

1|0
    0|1
  • olmamı yavvv :D

0|1
    2|1
    • kralsın dostum.valla çok korkuyodum bu deplasmandan ama fark attık.artık sırtımız yere gelmez

• son 8 sivas deplasmanında 1 galibiyet almıştık ve bugun en iyi donemlerinden birinde 4 0 yendik.geriye bitek ugursuz deplasman kalıyo.hayırlısı bakalım

• öyle hoca hayırlısı

• Fenerliler geçin şöyle 3 lü çekcem... (Theofanis Gekas) :D)))))

0|1
    0|0
  • İnandık biz bu sene, CİMBOM yüzümüzü gülderecek

1|1
    0|0
  • olur.

0|1
    2|1
  • ulen ne konustu sıvaslı futbucular bende hıc tınmadım nasılsa sallarız 3 dedım saolsunlar 1 tane fazla salladılar spartacuslerımmm...

0|1
    2|1
  • Bu play offu çıkaranin Allah belasını versin ama yinede şampiyon cimbom

0|2
    1|0
  • bugün artı eksi den dolayı 12-11 feneri yendik :)) böyle iyiyiz devam:))

0|3
    2|2
  • sen yürüye dur aslanım ben yürürken de yaslarım :))))) Forza BEŞİKTAŞK

1|1
    1|1
  • haftalar öncesinden olduk bile..

0|1
    1|1
  • 1 milyon doların hesabunu verin kekolar gene basladınız işkembeden atmayaa

0|0
    1|2
    • ''Denizlispor-Fenerbahçe futbol takımları arasında oynanan maç öncesinde ve sonrasında 14 Nisan 2011 tarihinde yürürlüğe giren 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında değerlendirilebilecek nitelikte Galatasaray Spor Kulübü adına teşvik primi olarak herhangi bir ödemede bulunulduğuna dair kayıt bilgi ve belgeye rastlanılmadığı görülmüştür.''

Metrise Selam Aziz bey Hapise devam .!

• o 1 milyon dolarda bizim futbolculara dağıtıldı prim olarak.

• Bu sene sizi yapacakları lig başında belli oldu zaten

0|0
    1|3
    • hala bu ligde oldugunuza dua edin siz.

• Siz dua edin bence oldugumuza,Bu lig Zaten başlıbaşına bizi.

+ seri eksilemezseniz darılırım gencolar :D

• sizi düşürmemek ugruna elinden geleni yapan mehmet li aydınlar,koskoca emniyet,hakimler,savcılar bi araya geldi ligin başında ve galatasaray şampiyon olsun diye fenere plan kurdular dimi.lan ne kadar malak malak kon uşuyosunuz ya.iq varmı şuphe ediyorum artık boyle taraftarda

• Sivas deplasmanı önemli değil Kadıköy deplasmanı önemli :)

2|0
    0|1
  • Elbette olucaktır.Bundan hiç şüphemiz yok :)

0|2
    3|2
  • Aman, fenevliler gibi erken sevinmeyelim de :))

0|1
    2|1
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...