Bu kadar guzel yasanrken ask denılen sey neden bıter?

cok sewdım her sanıyem bıle onu dusunmemekle gecmedı onsuz nefez alamıodum ne zaman duygulansa aglasa sarılır bende aglardım yalnız ıyı gunlerınde deıl kotu gunlerındede yanında oldum omzuma yatırıp saclarını oksadım senı sewıorum hıc ayrılmıcaz senı sewıorum kelımesınıde akıldan deıl kalpten solerdım ve solerken tıtrerdim onemlı olan senı sewıom demek deıl o kelımeyı solerken tıtremek deılmıdır hep gozunun ıcıne bakardım var mıbı skıntısı bı derdi dıe goz yasının akmaması ıcın kendı gozyaslarımı feda ederdım sen aglama ben aglarım senın yerınede dıerek ben aglardım elını tuttugumda bıle dunyanın en mutlu ınsanı oluodu eet sıze soruorum bu ölümsüz ask neden bıter?

Güncellemeler:
cewaplarınız ıcın cok tskkur ettim arkadaslar ben derdımı kolay kolay dıle getırmem sızler anlatın skıntılarınızı her zman kı gıbı ben yardımcı olurum skıntılarınızı dınleyerek cozum bularak benım kı ımkansız bı aşkmıs nabalım yasını tutarız olmusla ölmüşe care yokmus.cok saolun

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla ilgi sıkar adamı kaçırdın dimi elinden kızı kesin

0|1
    0|0
  • Valla onu bilsem bende iyi olacak niye bitiyor anlamiyorum severken sevilirken :(

0|1
    0|0
    • işte bende bunu hıc anlamadım karsılıksız sewgı deıl en ufak bırtane bıle kusur bulamazken neden bıter yemın ederım ask yasamaktan korkuorum artık

• Rica ederim yardımcı olabildiysem..

• emın ol oldun

• Zamansız gelir ayrılıklar.

0|0
    0|0
    • ama nıe gelıo kı hıc ayrılık olmasa sewdıgınle ewlenıp yaslansan daha guzel olmaz mı

Erkekler Ne Diyor 1

• pufffffffffff aynı ben aynııııı :'( çokg*tkaldırdık var mıbaşka açıklaması. sıkıldı zorluk kalmadı insan zor olanı severmiş ya... şimdi zor olduğu için daha çok peşinden koşucaksın. biliorum yapması zor ama sakın arama sorma mesaj atma dönüceği varsa döner. mesaj atıp boğarsan döneceği varsada dönmez. haksızmıyım arkadaşlar?

0|0
    0|0
    • haklısın ve bende onu yaptım kalbıme gomdum bıdaha donmek ıstesede kabul etmıcem gıdıcektın nıe geldın sen yıne gıdersın dıyıp sıktırgıt smdı hayatımdan dıcem

• kardesm benle buluşmak istedi tokadı bastım otogarda. 4 ay sora görüşelim bilmem ne... kadına şiddete karşıyım ama hak etti dimi :D bogazladım amk sora reklam panolarına yumruk attım. ulan kız dövünce eskisinden çok bağlandı :D :D :D

• :)) hahaha ıste bu guzeldı ama cok haklısın allah sahıdım ben el kaldırmadım ama kız bana tokat at dedı bana yaaa tokat atmamı ıstedı neymıs onu sahıplandıgımı dusuncekmıs bende gerıldim destekli bı koydum ama ıstek uzerıneydı bnde suc yok :)) sende cok ıyı yapmıssın dayak yedıkce baglanıo bunlar

Yükleniyor...