Neden fbe GALATASARAY'a özeniyor...

link Gs oyuncuları bir maçta golden sonra tribüne baktılar fbliler antremanlarda taklit yapmaya başladılar sonra maç sonunda resim falan çekildiler yapmayn arkadaş fbde iyi klüp :)

-- Drogba; "Kopyalar Hiçbir Zaman Orijinal Olmayacak" --

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Ya fenevde iyi bir takim(!) :) ahaha aslanin yanina hic bir kanatligil soyu gelemez.Yolariz tuylerini,kanatlarini kirariz bidaha da ucamazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorulara bakıyorum da bazı Gs li taraftarlar sevinçlerini yaşamak yerine hala başka takımlarla uğraşıyorlar

1|1
    2|1
  • Kişiliği olmayan anca taklitlerle yetinir işte

0|0
    0|0
  • başarı her daim taklit edilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• fb yi büyük yapan Galatasaray düşmanlığı be kardeşim, daha çözemediniz mi?

Vizyonları at gözlüğünden hallice, ne avrupa kupalarında elle tutulur bir başarıları var, ne de kupa sayısdında yanımızdan geçebiliyorlar. fenerin başarısı bizi ilgilendirmez,çünkü biz onlardan önce daha iyisini başarmışızdır, ama bizim başarımız onlara çok koyuyor. Eziklik işte.

2|1
    1|2
    • Tamtersi olmalı :)

• olayı özetledin eyVALLAH

• Gerçekleri tarih yazar dedin mi bu ülkede GSli olan diliyle olmayan hasetle Tarihide Galatasaray diye ekler. Şartlı refleks hacı.

• 104 yıllık rekabette

Fenerbahçe'nin galibiyet sayısında 142-120,

gol sayısında da 524-477 üstünlüğü

Lig maçlarında Fenerbahçe 46, Galatasaray 31 galibiyet,35 maç berabere

Sarı-lacivertliler ligdeki gollerde de 146-112 önde

genç şimdi taklit ediliyoruz derken nerenizi taklit edelim aramızdak rekabette üstünlük FB de iken sizi taklit etmeye kalksak daha beter olmamız lazım idi .

hadi bakalım FB il uğraşarak büyüklüğünüzü ilan etmeye devam edin , kızkardeşiniz Trabzonda aynı yolu izliyor bu ligde iki kaliteli takım var biri Fenerbahçedir diğeride Beşiktaş

0|1
    0|2
    • Derbi galibiyetleri Şampiyon olmak için alınmıyormu?Galatasaray Fenerbahçeden her alanda daha çok şampiyon olmuş Şampiyon olamadıktan sonra Feneri 10-0 yensek ne yazar?İBB ile Fenerbahçe arasındaki istatisliğede bir gözat derim

• :) yahu hala rüyadasınız derbi gabiliyetleri dahil total rakam yukarıda yazıyor işte .

• Taklit diyorlarda ilk taklit edenler fbliler. Melonun hareketini taklit ettiler. Şimdide o pozu kendilerine mal edip kendilerini öyle avutuyorlar.

1|1
    1|0
  • gs neden beşiktaşın marşlarını çalıyor birde bu konuya değinsenız ıyı olur

2|0
    2|0
  • Bizden aldıkları malı tekrardan bize satmayı çalışıyorlar hakikaten çok komikler

0|0
    0|1
  • ya febe bizi taklit etmeye bile çalışamaz ona gücü yetmez hayatında kaç defa avrupaya gitmiş ki bu arada chedjou nasıl bir vucuda sahip amk kıskandım elamanı :)

1|0
    1|1
    • arkadaş hem o hem brumayı gördnmü yaşı kaç vücudu çok iyi :)

• bruma biraz kilo alıp vücut çalışsın tamam ama daha biraz sıska chedjou bildiğin baklava deposu olmuş severdim bu adamı ama vücudu görünce birden soğudum galiba :):)

• bi yorumcuda duymuştum o dikkat etti dedi bruma omuzları dar biraz genişletmesi gerek dedi haklı bilmyorm artk boy atarmı eğer boy olursa çok iyi

• cekemiyorlar..

0|0
    1|0
  • Ates bocegi sovumuz var onuda bjk yapiyor

2|0
    1|1
    • kareografimiz var onuda herkes taklit etmeye çalşyor ama asla orjinali gibi olamaz

• Taklit demeyelim cünkü taklit değil bu dalgaya alıyor fbliler ama haberleri yok kekoların :D

0|1
    0|0
  • abartıyorsun

0|0
    0|0
  • yürü git işine ezik taklitmiş ilk siz taklit etmişsiniz diyorlar cincon beyni ancak böyle küçük olur melo kimki ona gönderme yapacak melo bizim gözümüzde insan bile değil ona gönderme yapacaz trbünde melo malı ile chedjounun yaptığı farklı fenerli futbolcuların yaptığı farklı iyicene bakın ayrıca şimdi gülüyorsunuz sezon sonunda ağlıyacaksınız 3 te 0 yapacaksınız türkiye kupasını belki alabilirsiniz :D

0|0
    0|1
  • diyene bak asıl özenti sizsiniz cinconlar kendinizi avutun sezon sonunda ağlıyacaksınız zavallılar türkiyenin en antipatik takımı olmayı bir kez daha başarıyorsunuz sonra bizi kimse sevmiyor desteklemiyor diye ağlıyorsunuz böyle yaparsınız sizi tabi kimse sevmez :D

0|0
    0|1
  • Böyle küçük şeylere takılıp avutun kendinizi ;) gs de eh iyi bir klüp.

0|1
    0|2
    • yok be canm biz bu kadar ufak şeylerle uğraşmıyoruz biz kendmizi şampiyonlar liginden gruptan çıkarak avutuyoruz yani ukalalık gibi oldu ama BORU değil ŞAMPİYONLAR LİGi herkes bulunamaz

• Onları diyenler Fenerbahçeli değildir bende yakıştıramıyorum öyle bir taraftar olamaz , Aynı şekilde Fenerbahçe - Benfica maçında da aynı şeyi yaşamıştık. Galatasaray'lı taraftarların benfica yı desteklediği...

• sen gerçekten iyi bir fenerlisin sana bişey demiyorum üzerine alınma o zamna bundan sonra...ben gerçekten benfica maçında fb gol atıdığında seviniyordum

Yükleniyor...