11.12.13 Tarih Böyle Yazılır ..

Her zaman söyledim yine söylüyorum .. İyi ki Galatasaraylıyım ¦ :)

Katılanlar .. ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi sen şöyle bir baktığında italya şampiyonları milan-juve-roma yı ispanya şampiyonları barca-real i deportivo yu almanya şampiyonu borussia dortmund u-schalke yi-ingiliz şampiyonu manchester-arsenal i-fransa şampiyonu monaco yu-psg yi ve bunların başlatı takımlarını yenmiş bir GALATASARAY görüyorken başka bir takımı nasıl tutabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Golü atanda 10 numara. 10 11 12 13 aslında o

2|2
    0|0
  • 10.11.12.13 :)

1|0
    0|0
  • iyi ki BeşiktAŞKlıyım :)

0|0
    0|0
  • Gerçekleri tarih yazar tarihi de Galatasaray diyorum ben.

0|0
    0|0
  • 2 yaşımda ananem galatasaraylı yaptı o gün bu günden beri Galatasaray'lıyım :D

1|0
    0|0
  • Grupta sıfır çekerler diyenler nerde?, gruptan sonuncu olurlar diyenler nerde?, anca copenhag' ı yenerler diyenler nerde?, juventus ve madrid çıkar diyenler nerde?

1|0
    0|0
  • Tarih yazdı gs evet. Stadın bir halta yaramaması ile.

1|0
    0|0
  • aynen öyle kardeşim sonra döndüm dedim ki iyi ki GALATASARAY lıyım be.

1|0
    0|0
  • valla helal olsun taaaaa uefa dan bitirdiniz işi hee pazar birsürü maç vardı saha daha berbattı oynandı iptal edilen maç yok, hakem takım kaptanlarına soruyor napalım diye ee tabi öbür tarafta realin maçı belli olsun bilmem ne derken ertelettiler maçı, eğerki o saha çamur olmasaydı ozaman görürdüm ben sizi galatasaray, herhangi bir takım taraftarı değilim ama yinede tabrik ediyorum galatasaray camiasını başarıların devamını diliyorum

0|0
    0|0
  • karşınıza münich çıkınca da böyle diyebilecek misin bakalım :D

0|0
    1|2
  • Daha büyük başarılara inşallah avrupa fatihimize

0|0
    0|0
  • her zaman söyledim arenada yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok...

0|0
    0|0
  • ne kadar büyük bir takım olduğmuzu gösterdik bu yılda gruplardan çıktık ve her yıl olduğu gibi yine bize kimse inanmadı çıkamaz dediler gerçekler ortada AVRUPA FATİHİ GALATASARAY

0|0
    1|0
  • beşikatşlıyım ama aysnu seviyorum

0|1
    0|0
  • O değilde site hala saat 10 da dışarı atıyor sinirim bozuluyor :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...