Galatasaraya 1 Juventus 0? Nereye kadar gıdebılırız?

Ve sizce Galatasaraya takviye gerekiyor mu? Bence 3 veya 4 tane oyuncu ile ilerleyebiliriz

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• rakiplerle ilerleme dediğin zor iş bir sonraki maçta gidicisiniz galiba

bu yabancı kontenjanı varken bir de yerli kaliteli oyuncu kalmamışken alın alın oyuncuları köreltin kenarda :)

vakti zamanında bizimde başımızda bir demirören vardı tabi birde yıldız istiyoruz diye kendini yırtan taraftarımız şimdi borçlar ortada sizinde sonunuzu aynı görüyorum :)

0|0
    0|1
    • Bizim sonumuz sizle aynı olamaz biz pahalı transferler yapıyoruz ama bunların karşılığınıda alıyoruz Sneijder dünkü attığı golle kendi yıllık maliyetini çıkardı yani harcadığımızdan daha fazlasını kazanıyoruz

Kızlar Ne Diyor 5

• bence bir sonra ki maçta elencez gibi ama hayırlısı.. Oyuncu yetersiz ... :/

0|1
    1|0
  • Şimdilik hedef çeyrek final

Devre arasında şart daha iyi defans ve kanat oyuncuları kanat hücumlarında çok geriyiz bir Fenerbahçe'nin bir de Beşiktaş'ın kanat organizasyonlarına bakın bir de bizimkine acil takviye lazım

0|0
    0|0
  • Allah büyüktür dur bakalım...

0|0
    0|0
  • Gidebildiğimiz yere kadar ..

Muhtemel rakiplerimiz çok çok iyi ..

Benim tercihim Chelsea ya da Manu ..

Hatta direk Manu ..

Futbollarını beğenmiyorum ligde iyi değiller ..

0|0
    0|0
  • finallere kadar inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 3-5-2 sistemi bizim için çok iyi oldu bu sistemle atak yaparken 5 li orta saha defans yaparken 5li defans yapılıyor devre arasındada bu sisteme göre transferler yapmamız lazım öncelikle sol bek almalıyız ama bu sol bek hücumcu bir sol bek olmalı yani hem sol kanat hemde sol bek oynayabilmeli Madridden Coentraoyu kiralarsak süper olur birde defansın göbeğine Ömer Toprak alınmalı

0|0
    0|0
    • Aynen benim görüşümdesin sağ acığa valecia olabilir hem defansıf özelliği yüksek hemde ofansif

• içimizdeki brütüslerin yine içinde patlar kardeş. En az çeyrek final diyorum. İspanya ve almanya takımları gelmesin isterim, gelirse de şansımız düşer ama devam eder yine de.

0|1
    1|0
  • Atl.Madrid,Chelsea,Man.Utd.,Borussia Dortmund diğerlerine nazaran tercihim;

Barça,Paris SG,Bayern çok tiki taka futbol oynuyor bireysel yetenekler aşırı fazla bu takımlara nazaran yukardakiler tercihim.

0|0
    0|0
  • elenirsiniz kim gelirse gelsin,okadar çirkefsinizki dün stadı temizlerken juvenin atak yapacagı yarı sahayı tarla gibi yapmıştınız,sizin hücum edeceğiniz bölümde çok iyiydi,hava şartlarından ve çirkefliğinizden dolayı yendiniz,o zeminde hiçbir sistm takımı futbol oynayamaz conte ona yanıyodu.

0|0
    0|1
  • manu ve chelsea haricindeki takımlar gelirse bu turda eleniriz bu iki takımdan biri gelirse belki

0|0
    0|0
  • kurada bayern münchen , barcelona ve arsenal harici bir takım çıkarsa şansımız devam eder.bu 3 takım harici her takımla başabaş oynar galatasaray ve tur şansı olur.ama bu 3 takım çıkarsa kesin eleniriz...

0|0
    0|0
  • bencede muhtemel rakiplerimiz çok güçlü hepside nani kesin gelmesi lazım bir kerede diğerleride sağlam olması lazım ünal aysal 1milyon dolar prim verceğine hepsine o parayı transfer için harcasa bişeyler olurdu

0|0
    0|0
  • Kupaya kadar gideriz yanından geçer eve döneriz bu senede dortmund alır...

0|0
    1|0
  • İki mac daha yapar,annesinin ligine doner.

0|0
    0|0
  • Allah Kerim Roberto Mancini :):D

0|0
    1|1
  • Gittiği yere kadar savasıcaz artık burdan sonra Avrupa Devleri var karsımızda..

0|0
    0|0
  • salatasaraydan bir cacık olmaz boşuna heveslenmeyin ,)

2|1
    4|8
  • galatasaray onlara çerez gibi gelecek bak gör sen 34 tane oyuncuda alsan bu değişmez. bir defa adamların arkasında taraftar var.

0|0
    0|0
  • bizden bir bok olmaz hele malcini varken

0|0
    1|1
Yükleniyor...