Hayattan bir beklentim yok morelimde yok

Okumuyorum calısmıyorum simdi yeni uyandım hatta. Ne yapcagimi bilmiyorum kilom yüzümden özgüvenim 0 hani zayıflasam diyorum bir sevgilim olsa calıssam hersey yoluna girer . Cok sisman degilim ama topluyum hayat benim icin gece baslıyor iddia ve internetten ibaret hayatım benim gibi olan var mı? Mutlulugu alkolde ve iddiaa da arıyorum dün tek maca kaldım gözümden mutluluk fıskırıyodu ama tutmadı duan cok kötüyüm ortama girmeyi utanıyorum Facebook ta bir resimim bile yok .s

Not: boy 175 kilo 98-100 arası .s

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• iş yoksa para yok para yoksa kız yok kız yoksa hayat yok doğal döngü budur günümüzde :O ama şunu tavsiye edebilirim işe gir önce takma fiziksel yapını ben de 98 kiloya çıktım bu sene şuan 94 üm kilo vermeye devam. hem çalışıyorrum gecelerden sabaha hem fitness a gidiyorum. ayrıca gönül işleri basit birşey değil . sevdiğin insanla olmaya çalış ama kendine bak. Yani demem şu ki önce Parayı bul. Sonra kendine çeki düzen ver daha sonra da birini seviyorsan git konuş bu kadar basit aslında .

0|0
    0|0
    • Hedef kilon ne?

• 94 kiloyum şuan :)

• aynen devam.

Kızlar Ne Diyor 4

• içini bayacak şeyler diycem ama hakettin bunları.

okuduğum için okumayan insan tercihim olamaz ne kadar yakışıklı olursan olsun gözümden düşer. hadi cok yakısıklı ama calısıyor bir işi var gideri vardır onların. kilolu biri asla asla tercihim olmaz git i spor salonuna basla hemen zayıfla ardından vucudunu gelistir. bana kalırsa açıktan oku yok dersen tipin yerine gelir gelmez çalısmaya basla sosyal cevre edin. vucudun olduktan sonra begeninde olur merak etme böyle gidersen bu mutsuzluga mahkumsun.

0|0
    0|1
    • Baymadın ki benim düsüncelerim böyle zaten peki yakısıklı fit okumayan ama calısan biri tercihin olur mu ?

• hayır boyuna takılma zayıflarsan boyun daha da ortaya cıkar iyidir iyi

• Senin ölcülerini merak ettim ;)

• k.bda bukadar aciz olma istiosan toparlan kadını değilde gelecekteki çocuğunu düşün bir ablam vardı 150 kloydu çocuğum düştüyünde yerden kaldıramıyordum içim yanıyodu diyodu ama hiç bişey yapmıyodu kızıyorum bunlara işte ne bekliosun 1 günde ilahi güç tarafından 50 kilo vermeyimi git bir diyetisyene 1 yılda hallediyolar azimli ol şmdisi iyi 5 yıl sonra klo almaya devam etcksn ozaman kötü

0|0
    0|0
  • tamamda bunlari söylemekle birsey düzelmezki kimse kapini calip Is teklifinde bulunmaz,o kilolar sana hadi Abi biz gidiyoruz demezler,hayalindeki kadin kapini calip askkkimmm ben geldim demez, hayat sana haksiz degil sen kendine haksizlik yapiyorsun.hayat kolay diyen kim kime kolay,birak kendine acimayi,yeniden basla

0|0
    0|0
    • Zayıflamadan calısmicam ama yep yeni bir sayfa acıcam hayallerini kovalamassam hic birsey olmaz degilmi ?

• Fotom nasil idare edermi

• Iyisin iyisin kendini sev biraz ben iyi derim baskasi kötü der böyle ollmiii basaracagini kendine isbatla

• Hala ölmediğine şükret.

0|0
    0|0
    • Dudun ya kizlar yaticam göbek ve memeler cıkıyo miden bulanmazmi boyle bir erkekten

Erkekler Ne Diyor 3

• 1-Alkolü azalt

2-İddaa saçmalığından vazgeç

3-Git bir iş bul

4-Fitness salonuna kayıt yap o göbeği erit

5-Az ye az

6-Bunlar bana zor geliyor diyorsan git kendini bir köşede imha et.

1|1
    0|0
    • Iddia tutunca alkol zaten ayda 1 zor tutuyoo

• Boy kısaymış ya. Boyun uzun olsa "git ve köprüden atla." demezdim ama şimdi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Len oğlum neyi dert ediyorsun 98 100 kilo kilo mu neleri var şükret! Hayatını yaşa be sen kompleks yapmışsın çık bağır çağır sen milleti değil millet seni konuşsun. Çocukta ki öz güvene bak be desinler. Ne var yani kilon varsa var Amerika'ya git zayıf olanı dövüyorlar.. Kilo insana sempatiklik katar az bir şeyde eğlenceli olursan tamamdır havandan geçilmez. Oğlum şu 3 günlük dünyada kendine yaptığın eziyet yetmez mi? Ne bekliyorsun çık dışarıya gez toz kavga et dayak ye, döv! Ye iç! Hayatın tadını çıkart gençlik bir daha gelmeyecek hayat çok kısa her şeyin farkına var! Dışarıda çok güzel bir hayat seni bekliyor! Sevgili mi? Olmasın abi sevgili zaten hem dert hem yük olmasın. Kurslara git açıktan okula başla dershaneye yazıl gerisi gelir. Kilonu da dert etme neleri vaaaaaaaaar...

0|0
    0|0
    • 20 kilo versem dunyanin en mutlu insani olucam ex kafasindan daha mutlu olcam

Yükleniyor...