Her gün gördüğünüz ve hoşlandığınız birine karşı duygularınızı bastırabilir misiniz?

Kızlar size bir sorum var ?

Hergün gördüğünüz ve hoşlandığınız birine karşı duygularınızı bastırabilirmisiniz. Hakim olabilirmisiniz kendinize ?

Duygularınızı bastırabilirmisiniz yoksa tam tersimi olur ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• tam tersı olur :/

0|0
    0|0
    • Peki nereye kadar basırabilir duygularını :) Ve bir patlama anı ne zaman ve nasıl olur :)

• Keşke herkes sen gibi olsa :D

ama bu dediğin imkansız, en azından bu dünyada yani öyle bir dünya yok :D:D

• var var benım dünyam böyle birçocuktan aşırı hoşlanıyosam gider soylerım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam söylediğin durumdayım bırınden hoslanıyorum hergünde karsılaşıyoruz ama duygularımı hıc bellı edemiyorum sadece bakıslarımdan anlamasını ıstyorum yeri geliyo ona farketmediği icin ya da farkettiyse hareket etmediği için cok kızıyorum yeri gelıyo bu işin olacagını onun da bos olmadıgını dusunuyorum yanı hep ıkılemdeyımm ama ona soylemeyı falan kesınlıkle dusunmuyorumm Duygu yoğunlugu fazla olsada içine atabliyosun

0|1
    0|0
    • Yani işte en kötüsü ikilem, bende emin olabilsem ona göre davranırım, devam etme ve duygularını bastırma ikileminde olan birine nasıl yaklaşmalıkı ? Zamanmı tanımalı biraz daha ?

Aslında en güzel cevabı sen verirsin :) ?

• Eğer o ikilemdeyse yaklasmalısın bence yanı tanısmalısın örn abartmadan sıkmadan konusmaya calışmalısın ona ıkılemını yenmesını saglamalı bu sure zarfında zamanda vermelısın ama uzaktan seyretmemelısın adım atmalısın erkek oldugun ıcın bunu yapabılırsın kız sadece bakar uzaktan sever gururu ıçın yaklasmaz ama erkek adım atmalı bence

Yanı anlayacagın onun ne dusunduğunu anlamak ıcın konusma ortamı olustr sıkmadan eger senle ılgılenıyosa belli eder zatenn :)))

• Evet bunu yapabilirim yaptim hatta

0|1
    0|0
  • sabahattini yeniden görsem eski duygular gelmez ayol çok eskide kaldı bizimki,ama ne günlerdi be.

0|0
    0|2
    • Sen çok yanlış geldin ya :) Eski sevgili flört vs demiyorum 0 kilometre bir durumdan bahsediyorum ben :)

• çilek reçeli tadında yemin ederim..kadın olduğum halde etkilendim :P fena kaybetmiş sabahattin:D

• :)))) :D :))))):D

Erkekler Ne Diyor 2

• evet olurum..iradeli adamımdır..

0|0
    0|1
  • bence sen duygulardan bahsetmiyorsun. duygunun ne olduğu bilseydin cinsel arzuları kastettiğini açıkça yazabilirdin...

1|1
    0|0
    • Sende nasıl bir algı yarattı sorduğum soru bilmiyorum, belki de net ifade edemedim bilmiyorum ama, bırak cinsel arzuyu, elini tutarken bile çekinirim.

Profil bile gizliyken sormak istediğim şeyi neden gizleyeyimki ?

• yanlış anlamışım özür dilerim...

Yükleniyor...