Sizce Haksız Olan Taraf Var mı ? Beyaz yalan bu olsa gerek ??

Sevgilimin facesinde dolanırken gece geç saatlerde bir kız arkadaşı mesaj attı ve ruj ve saatin parasını istedi. Cevap olarak ona oturumu kendimin açtığını izah ettim ne ve saati ne ruju bu ne kadar dedim direk ? Özür felan diledi benim olmadığımı bilmediğini söyledi .Herneyse xx markadan saatle ruj siparişini verdiğini alamadığını söyledi bende parasını ödeyeceğimi ürünleri ona vermesini söyledim ve anlamaması için de ''ne zaman müsait olursa durumun o zaman ver'' demesini istedim. Dün arkadaşı bana mesaj attığında kız arkadaşım benim facede saat felan yazdıgını gördü ama tam okumasına izin vermedim . Bugün ürünleri arkadaşı ona söylediğim gibi vermiş ama bizimki huylanmış anlamış gibi. Zaten onun bana hediye almayı düşünmesi almış kadar olmasına yetti. Gerçekten saatimi de yenilemem gerekiyordu :). Herneyse bende sadece rujun parasını ödeyeceğimi ayrıca ona parfüm aldığımı saat sürprizini öğrendiğimi saate karışmayacağımıı söyledim. ( yine yalan ) Hala pek inandırıcı gelmiyor ona arkadaşıyla ağız birliği yapıyoruz. Sadece bana hediye vererek mutlu olmasını istedim ben saati alıp veremedim demesin diye ne yapsın öğrenci sonuçta kötü mü yaptım ? Bağırdı felan küstü darıldı salak yerine koydun beni dedi ve şu saate kadar saatle alakam yok dedim arkasında durdum defalarca çünkü üzülürr çok fena ..Sizce sürdürmeli miyim bu yalanı sonuna kadar?. Siz siz olun böyle birşeye kalkışmayın :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• En sinir olduğum şeydir sen kimsin ki sevgilinin aldığı şeyin parasını ödeyip üstelik ona haber vermeden onu küçük duruma düşürüyorsun.Sevgilini bilmem gerçi onun da hoşuna gitmemiş ama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem face'inde dolanıyorsun, hem de işlerine burnunu sokuyorsun. Ben olsam kimseye şifrelerimi vermem ki vermemiştim. Hadi bir ihtimal verdim, su bana yapılsa cok sinirlenirdim. Haklı degilsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey anlamadı ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...