Tek ben mi böyle düşünüyorum????

Az önce nette gezinirken gördüm de yine aklıma geldi ya bakıyorum yabancıların düğününe saçları gelinlikleri makyajları o kadar sade ve zarif ki kadının kuaföre gidip gitmediği bile belli değil ya bir de bize bakıyorum deli gibi abajur gibi bir topuz kafa sim dolu gelinliğin içinde kaybolan bir gelin şaka gibi ya tek beğenmeyen ben miyim ya?

Güncellemeler:
Cevaplayan herkese çok teşekkürler(+1)

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Bide kulaklarin yanindan cikarilan iki tane masali sac var unutmussun :D bende oyle duunuyorum zariflik sadelik her zaman guzeldir bizde yapilan makyajlar saclar asiri abarti sadelik her zaman guzeldir gelin olucaz ozenelim derken sanatci bu eserde ne anlatmis diycek hale donduruyolar kendilerini :D

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yok.. olay şu.. adı gelin başı olunca yüzlerce lira alıyorlar.. e onu bunu tıkıştıracak ki bişi yapmış olsun dimi :)

1|0
    0|0
  • Ben de hiç beğenmiyorum ki ya gerçekten çok itici oluyor bence. Ayrıca kendilerini çirkinleştirmek için masrafa giriyorlar üstelik.

1|0
    0|0
  • Haklısın .

1|0
    0|0
  • Onlar için çok normal evlilik yani heyecan verdiğinden bile emin değilim.

1|0
    0|0
    • Heyecanla alakalı değil bence bizde bir kezbanlik gösteriş merakliligi var

• Aslında alakası var.

Bizde çok önemseniyor evlilik çok büyütülüyor bu yüzdende hep abartı görüyoruz . ( Makyaj konusu vs.)

Yabancılarda bu kadar önemsenmediği için olabilir.

Ee tabi senin dediğinide katılıyorum. Kaş yapayım derken göz çıkartıyorlar.

• ben hiç beğenmiyorum makyajıda beğenmiyorum herşeyin doğalı güzel

1|0
    0|0
  • Çok haklısın.Hele o simden nefret ediyorum :D

1|0
    0|0
  • nedir bu yabancı hayranlığı anlamadım ki?

1|0
    0|0
  • bende öyle bir düyüne onlardan fazla önem veriyoruz

1|0
    0|0
  • çok iyi bir tespit.. tebrik ederim gerçekten... öte yandan genç kız hayali diye de bir şey var.. insan kıyamıyor işte... :)

1|0
    0|0
  • 6|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Vegasta bir kot pantalon tişörtle evlenemeyeceksem niye seviyorum o adamı...

Şaka bi' yana gelinlik olayını sevmiyorum ben.

1|0
    0|0
  • Sadelik çok güzeldir. Ben severim her zaman demişimdir bunlar neden abartır diye. Özenmişimdir gavurlara.

1|0
    0|0

• Abarti var ne yazik ki...

Katiliyorum söylediklerinize.

1|0
    0|0
  • bence 1 günlük anı için deyer açık olsam o kabarık gelnliği giymem ama modası geçtiği için sırt dekoldeli gene tabi adet topuz :) bence gelinede sadelik hiç yakışmıyo evliliği gözmde fala büyütüom sanırım

1|0
    1|0
  • kafa sim mi dolu topuz da hahahahhaah sen hangi devir de ki gelinlere denk geldin güzelim

artık sim mi var yaa

bizim gelinlerimiz de artık gayet modern sade şık buklesiz bir topuz ve nude bir makyajla gelin oluyorlar

o senin dediğin sim dökmeler topuza 90 lar da flan kaldı :D

1|0
    2|1
  • evet bizimkiler cok abartılı oluyo.. gelinlik ışıl ışıl.. saçlar dediğin gibi..makyaj iki kilo bnde beğenmiorum..

1|0
    0|1
  • Gelinliği komple sevmiyorum, balon gibi. İlla giyeceksem sade, dantel, krem rengi bir elbise olmalı.

1|0
    0|0
  • Ayni fikirdeyim cok abartiyoruz her yer tasli tuslu takilar simler,kokos topuzlari iki kilo makyaj bööögggg

1|0
    0|0
  • aynı düşüncedeyim. sadelik ve doğallık çok dha güzel

2|0
    0|0
  • Çok haklısın bende senin gibi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • bende beğenmiyorum. :)

1|0
    0|0
  • hintlere bak bide bizimkiler baya bir sade kalır ya da ispanyollara :)

1|0
    0|0
  • Abartıyı bende sevmıyorum.

Sadelikden yanayım.

1|0
    0|0
  • 100% doğru soze ne diyek

1|0
    0|0
Yükleniyor...