Sizce en iyi jean markası nedir?

Selam herkese! Mavi.den bir kot almak istiyorum ama çoğu kişi Mavi.nin pek kaliteli olmadığını düşünüyor. Levis da alabilirim. Alanlar varsa tavsiye ediyorlar mı? Hoş kaliteli bir kot arıyorum .Sizce hangi markayı tercih etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorumm! :)

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• toptancım var marka takıntım yok

0|0
    0|0
  • bu birazda senle alakalı.. 1 yıl giyer sonra birdaha giymem diyorsan neden çok para veresin ki.. ama yok ben bir kotu alrım yıllarca yıpranana kadar giyerim dersen dizel ve tomi ler güzel...

0|0
    0|0
  • Ben 1 yıl Colin's te çalıştım jeanlardan iyi anlarım o yüzden şöyle diyebilrim, iyi para verirsin ama Levi's tan 2006 da bir jean almıştım çok giymekten eskidi ama hala sapa sağlam Levi's bu işin bir numaralı markasıdır mavinin kotlarıda iyidir ama fiyatları çokta ucuz değil kalıplar biraz dar herkeze uymayabilir uygun fiyatta bişeyler arıyorsan ltb markasının kotlarıda oldukça iyi memnun kalınabilir

0|0
    0|0
    • ben zaten levis düşünüyorum ama çok pahalı. değer mi?

• pahalı levi's ta mavide pahalı sezon sonunda mavi baya indirim yapıyor takip etmek lazım ama orta yollu ve sağlam bişeyler arıyorsan ltb ya da colin'sten alabilirsin

• 10 tl ye de kot alsan üzerini örten bir bez parçası 100 tl yede alsan bez parçası önemli olan üstünü örtmesi ve ayağını yorganına göre uzatman.

0|0
    0|0
  • Mavi'nin o dandik pantolonlarına 30 liradan fazla verilmez..

L'evis zaten yerli artık komple, alınmaz..

Şunu dene, bulabilirsen o da:

link

0|0
    0|0
  • Armani al biraz pahali ama deger

0|0
    0|0
  • Armani neden olmasın?

0|0
    0|0
  • mavi iyi değil diyene sorsana nerden giyiniyomuş :)

0|0
    0|0
  • Levis alma çok bozdular.tüy tüy oluyor hep

0|0
    0|0
  • Benim favorim brioni ama hep alamiyorum.2tane kotu var.

Dolce gabbana dan 3 tane pantolonum var. burberry bir tane.emporio armani 1 tane ama dandik made in china :(

0|0
    0|0
  • Parasını verebilirsen replay tabiki de :D

0|0
    0|0
  • Diesel çok iyidir

0|0
    0|0
  • Levis iyidir tevsiye ederim

0|0
    0|0
  • mavi den şaşmamalı

0|0
    0|0
  • mavi tek geçerim...

0|0
    0|0
  • nasıl yokya benım aldıgım kot hem kalıtelı hem çok güzel çıktı mavi jeans amerika alıcaksın ama

0|0
    0|0
  • mamutpaşadan giyiirim marka takıntım yok.

0|0
    0|0
  • Kadın pantolonlarında Mavi, erkek pantolonlarında Zara sanırım öyle bir izlenim bıraktı. Mavi'nin erkek jean modellerini beğenmiyorum ama kadın modelleri güzel, Zara'nın da erkek modelleri güzel.

0|0
    0|0
  • kışın leenin kotları iyi ama tasarımları mavinin iyi

0|0
    0|0
  • ben colinsciyim :D nedense orayı seviyorm ama arasıra lofta da gidiyorm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...