Erkekler bir kızdan nasıl etkılenırsınızz söylermısınız

ben bir çocuktan hoşlanmaya başladım o da bana yakın ama bıraz gevşek erkeklerden benı beğendiğini biliyorum fakat onu nasıl etkıleyebılırım örneğin bugun bı aktıvıtede bana yaklaştı yanı sosyal aktıvıtede yanlış anlamayın ama sorarsanız özelden söyleyebılırım demişki tek ıstediğim şey buydu felan yanı sureklı bana bişeyler söylüyor fakat sosyal sıteden engelledi bni önceden tartışmıştık yaa ben bu çocuğu etkıleme ıstıyorum kısaca ne yapmalıyım

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tek bir şey dicem piçin aşkı buyuk olur. Bi sekilde kendine baglarsan herşey fazlasıyla guzel olacak. Ve gelelim asıl soruna etkilemek cok basittir erkeği mimiklerini ve gozlerini iyi kullan surekligoz goze gel ama bunaltma. Gulumse ama asla ona adım atma o gelsin biraz suet burnunu bitmiştir.

0|0
    0|0
    • ama yanı tam anlayamıyorum böyle okl ortamında laf atıyo felan bakmıyorum tek gçnlerde sosyal bı aktıvıtede yakınlaştı yıne ben uzaklaştım şöyle bir durum var sosyal paylaşım sıtesinde benı engelledı yanı tezatlık var :D

• evet en doğru yorum bu bnce :DÇ

• Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızına bağlı (:

0|0
    0|0
  • bi görelim belki hiç şansı yoktur

0|0
    0|0
    • şansı olması için nasıl olması gerek

• çekici gözüktüğümü biliyorum onun gözüne dile getiriyo zaten çocuk seven değil daha çok böyle hanı abaza cinselliğe düşkn bırıne bnziyo fakat bıtek bna böyle davranıyor ama nedense ben bu çocuktan çok etkılendım ve onu dahada çok etkilemek ıstıyorum napmalıyım

• tanganın ipini göster.kesin çözüm.

• yüz vermeyen kızlar her zaman en büyük zaafımız olmustur.Çünkü yüz vermeyen kız partneri düşündürür onu kendine aşık eder... tabi partnerinin az da olsa senden hoslanması gerekir bunun içinde çocuksu tavırlardan kaçınman, kişiliğinden şüphe olmaması giyim kuşama dikkat etmen gerekir

0|0
    0|0
  • anam bu gerçek mi ya üfff

0|0
    1|0
  • Bu saatten sonra aşkımdam ölsem söylemem. Hani bende kızdan hoşlanacağım ve kızda net olacakki anca öyle :( Maalesef sizlere güven olmuyo, yeniçeriler halt etmiş sizin yanınızda :)

0|0
    0|0
  • valla nasıl etkilersin her erkeğe göre değişir bu etkilenme olayı

bi de illa teklif etsin istiyorsan başbaşa buluşmadan birşey söylemesini bekleme derim

0|0
    0|0
  • benim için zayıf olsun bakımlı olsun terbiyeli olsun erkeklerle konuşmasın (bu kadar net konuşmayacak!) tatlı olsun çok konuşmasın ama azda konuşmasın :D ağzının ayarını bilsin yeter bu kadar

0|0
    0|0
  • Kendin ol yeter :)

0|0
    0|0
  • valla nasl oluyor bkmyrm ama oluyo

0|0
    0|0
  • Neymis istedigi sey

0|0
    0|0
  • sizin gibi terbiyesiz kızlar olduktan sonra o p

0|0
    0|0
    • terbıyesız mı ne terbıyesızlığımı gördün?

• cocuğu tahrik edip seks yapacaksınız dimi çocuğun ilgisi yok tur herhalde boşuna uğraşmayın ya red cevabı alırsınız

• ben çirkin oldugum için hic bir kız sevmedi beni bilemicem inan :(

0|0
    0|0
    • öyle deme yaa

• ben ılk olarak tipe baksaydım emın ol bu çocuktan hoşlanmazdım :D ve öyle insanlar varkı suratına bakılmaz ama tavırlarına harekelerine gülüşüne bakışına aşık olursun yüreğine aşık olursun eğer zaten yüreğine dokunamazsan yüreğini sevemezsen görünüşünü seversen bu gerçek aşk değildir. bırak senıde görünüş için sevmesinler yüreğine dokunacak kişiyi bekle

• ben Dr olunca anca param için bakarlar

• Beni etkilemek icin karsmda durman yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...