Kızlar burayaaaaaaaaaaaa

öncelikle merhabalar siz bayanlardan bir ricam olacak sizler erkek arkadasınızda ya da karsı cınste kokması gereken kokunun ne olmasını ısterdınız sonucta sureklı temas halınde olacaksınız ıs sevısme oncesı bulusmaya gıdıyoruz hangı marka parfum sıkmalıyım aklımda one mıllıon marka var ama bu herkezde var locoste red var bununda herkez de oldugunu dusunuyorum sızlerın fıkrını de almak ısterım bıldıgınız guzel kokan erkek parfumu varmıdır oooooooooooooooooooooofffffffffffffffffff dıyebılecegınızzzz

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• link link eşimin şuanda kullandıkları arasından ben bunları çok beğeniyorum bide bvlgari markasının iki parfumu superler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• her koku her tende aynı durmuyor o yüzden bir parfumeriye git onlar yardımcı olsunlar

0|0
    0|0
    • evet ama sonuc ta bıldıgımız bı koku bu ya dıyebılecegınız bayıldıgınız vardır

• esmerım :) tesekkur ederım ama ne bılıyım belkı sız bayanların aklında bır koku vardır dıye dusundum ve farklı olmak guzel bırsey onun ıcın sızlerden fıkır almak da guzel bırsey ozellıkle buradan fıkır almak

• o zaman çikolata kokusu da olabilir esmer tende o da guzel

• herkesde var diyerek geçiştirme bence.. çünkü her koku her tende farklıdır sende güzel kokar baskasında iyi kokmaz.. o yuzden gidip parfümeriden en sevdiğin özellikleri sayarsan sana yardımcı olurlar vee tek tek deneyerek tenındeki kokona göre alabılırsın.

0|0
    0|0
  • fahrenheit hugoboss sense

0|0
    0|0
  • Parfüm değilde ben traş köpüğü kokusuna bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • One Million ve Axe Dan Excite Apollo guzeldir iyidir bir oys cektirir :D

0|0
    0|0
  • diesel kardesim kullaniyor, guzel kokuyo bide boos var

0|0
    0|0
  • kendi öz erkeksi kokusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0