Unutamadığınız o bakışlar kime ait ve ne içindi peki?

Fazla romantik durdu başlık farkındayım fakat bununla bir ilgisi hiç de yok aslında.

Hani derler ya gözler kalbin aynasıymış diye, an olur ki hiç gerek kalmaz kelimelere, herşeyi okursun sadece gözlerinden. Sizin de bu şekil gözleriyle konuşan, ağzını açsa böyle anlatılamayacak şeyler anlatan, aklınıza saplanan bakışlar atan varlık ve bakış neydi peki?

Benim için annemdir bu, atlattığı hastalığının tehlikeli döneminde, doktorun '' ölüm riski büyük'' dediği an ki gözlerinde oluşan o ifadeyi ömrüm boyunca unutmayacağım kesinlikle ..

Peki sizin için nasıl bir an, nasıl bir bakıştı bu? Herşey olabilir okunan duygu aslında bir yerde; acı, umut ya da tam tersi çaresizlik .. Oldu mu peki hiç?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Baktığımda gözleri 15 shot tekila gibiydi.. Ve ben kontrolsuz acemice gözlerinin içine bakıyordum ki. Bir gün alkol tedavisi görmem gerekebilirdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Cok sevdigim bir arkadasim vardi sürekli yorgunlugu istahsizligi ve birkac kez bayilmasindan sonra doktora götürmeye ikna etmistim onu sonra doktora gittik bir sürü tahliller yapildi bir gün sonra sonuclari almaya gitmistik..

Aslinda günümüz o ana kadar neseliydi.Arkadasim civil civildi.

Doktor ona lösemi oldugunu söylediginde.. o civil civil kiz gitti yerine bir ruh geldi sanki anlamsiz ve bos bakislar..

Gözlerime öyle bakti benimde basima geldi en sonunda korktugum sey oldu dedi.

Ne zaman hastaneye gitsem o bakislar gözümün önüne geliyor.. hasteneleri hic sevmem bu yüzden.

1|0
    0|0
  • dedem 2004 de vefat etti o zaman ziyaretine gittiğimizde açıkçası vefat etmesini bekliyoduk çok üzüldüğümüz halde.. çünkü kanserdi ve doktor yapabileceğimiz bişey yok eve götürün dedi :( çok hastaydı annemin gözleri şişti ağlamaktan bana dedem ahmet gel bir sarılıyım sana dediydi ben o psikolojiyle onun öleceğinden emin olduğum halde gözlerine baktım o da bana baktı üzerinden 10 sene geçti neredeyse hala dedemin bana o gel bir sarılıyım derkenki bakışını unutmam unutabilceğimide sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Annemin bakışları, bir çok kişiye çok anlamsız gözükse de bende çok şey anlatan fakat adını koyamadığım bakışlardır...

1|0
    0|0
  • Güzel bir tespit. Çok var tabi.

Ama en yakın olan, 1 ay kadar önce 2 yaşındaki oğlumun boğazına üzüm takıldı ve tıkandı, biz panik içinde silkeleyip çıkarmaya çalışırken boş baktığını gördüm, (o esnada yüzü kızarmış ve tuhaf sesler de çıkıyor)o an için yaşadığım duyguyu tarif etmem çok zor.

Neyse ki sonra ağlamaya başladı da rahatladık...

1|0
    0|0
  • pascal noumanın fenere attığı golden sonraki bakışları kazındı beynime çıkmak bilmiyor

1|0
    0|0
  • Teyzemdi. Bir bakardı, kuzenlerim ve ben sus pus olurduk.

1|0
    0|0
  • Benim hiç o bakışlarım olmadı (:

1|0
    0|0
  • trabzonda bir rus fahişenin bakışlarıydı 1999 da 100 dolar dediğinde nasıl bir baktıysam korku dolu bakışlarla kactı benden :)

1|0
    0|1
  • Ben 2 ay önce sevgilimden ayrıldım 3 yıllık ilişkimi bitirdim ne bileyim böyle en ufaak şeylerine hiç takılmadım şudur unutamadığım dediğim. ama ilk aşkımı kaybettim vefat etti. Onun tek bir gülümsemesine canımı verebilirdim mesela çok hoştu benim için. Masum içten ve samimi

1|1
    0|0
  • Merhaba kardeş

Allah'a şükür acı bir bakışla karşı karşıya kalmadım.

Sadece bazı ipi kopartılmış başıboş bırakılmış hatunlar böyle gözlerine projektör tutulmuş donuk tavşan gibi bakarlar bana... Bunları unutamıyorum...

Neden öyle bakarlar.. Hipnoz edilmiş gibi duruyorlar aynı...

Çok belli ediyor haspalar ...

Kadın dediğin öyle hayvan gibi bakmaz bir erkek'e...

1|0
    0|0
  • benim de annem. altın günü olduğunu bile bile eve gittiğimde ve böreklere dalldığımdaki bakışı gitmiyor gözümün önünden :D kadın bakışlarıyla boğazımı sıktı yutamadım boğuluyodum :D

1|0
    0|0
  • zamanında kardeşimin bakışları..bana bir şeyi çok tembih etmişti ağzından kaçırma diye kız arkadaşına karşı ben daha ilk anda yanlışlıkla ağzımdan kaçırdım olayı..o an feci pis bakmıştı sdfsfsd

<33

1|0
    0|0
    • Korkulacak kadar varmış ama, kız arkadaşlarınla sen de tanıştırma artık bence adsfs <3

• Büyük geçmiş olsun

Çocukken dayımın bakışlarından pis tırsardım unutamadığım o

1|0
    1|0
    • sağol fikrican asfd yahu fikri yeterince iğrenç zaten böyle daha bir iğrenç oldu :((

İnsan korktuğu kişiyi sevmezmiş aslında, ama bizim millet ne hikmetse iyi bişeyler bekliyor hala bundan, gerçi aradan da dayını hiç etmiş gibi olduk ama afdsdf

• asdfg insan burjuva olmaya görsün , Türkçeyi bile Amerikan aksanıyla konuşuyor işte, çok köylü hissettim kendimi şu an asfdg

• Peasants are the master of their own nations diye bir laf vardır ama ;)9 dssdfdsdshgadhssjd

• unutamadığım tek bakış shrek filmindeki çizmeli kedinin duygu sömürüsü bakışlarıdır :D süper ya.

1|0
    0|1
  • Bende bugun sabah minibusteki kizin bakislariyla eridim bittim, asik oldum galiba, yarin sabahi iple cekiyorum ayni minibuse binicem :)

1|0
    0|1
  • kalbim noktalı noktalı her nokta koyanı unutamadım öyle bir kişiliğim var şimdi bir nokta oldu ki tüm kalbimi kapladı

1|0
    0|0
  • Aşık bakışlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana yakan gözlerle bir kerecik baktınız,

Ruhuma büyük temel çivisini çaktınız...

Üstad NFS Ne güzel söylemiş :)

1|0
    0|0
    • Aynen öyle canım benim, benim soruyada cuk oturmuş valla, sorudan önce göreydim iyidi, (ç)alıntılardım senden :))

• Estağfirullah canısı benimde bir hocam vardı (bayan) bakışları o kadar ilim kokuyordu ki

Saygıdan bir başka haller oluyordu bünyemizde :)

• Evet ağzından duymayacağımdan emin olduğum için gözlerine baktım ve içinden gerçekten söyleyecek bir sözünün olmadığını anladım.

1|0
    0|0
  • Öncelikle çok geçmiş olsun.Dilerim bir daha yaşatmaz rabbim o acıyı.Ve o acının ve çaresizliğin ne demek olduğunu şu anda benden başka kimsenin daha iyi anlayabiliceğini düşünmüyorum ki iki gün önce tekrarını yaşadım :/ Napalım kader kısmet rabbim en iyisini bilir takdiri ilahi der kendimi avuturum ama o içine oturupta kalkmayan her yutkunduğunda boğazında düğümlenip gözlerini yumruk yemiş gibi dolduran ama bir şey yok ben iyiyim geçicek dedirten bir duygu karmaşası.

1|1
    0|0
  • en yakın arkadasımın bakısı böyle duvara yaslanmıs ayaklarımı kendime cekmıs basımı kollarımın arasına almıs oturuyordum muzık dınlıyordum sonra döndü böyle basını yaslamıs bana baktı böyle 2 dakika hiç konusmadan sadece baktık birbirimize sonra kafasını cevirdi

o bakısı hiç unutmuyorum

üzerinden bir yıldan fazla zaman gecti ama o bakısı unutamıyorum.

1|0
    0|0
  • ewet eski sevgilimin arkdaşma sehvet dolu bakışı..

1|0
    0|0
  • unutulmaz bakışlar diyebilirim yani:D:D link

1|0
    0|1
Yükleniyor...