Kapat

Bu istekleri kapatmanın yolu yok mu abi ya? Bu ne ya, bu ne yaa?!!!

Abi 120 ark isteği var 300 spartalı gibi Allah Allah diye geliyorlar hesabıma hesabıma napsam bilemedim bitene mi gız olmaz için de ? yavrum her önünüze gelene ark isteği yollamayın sapığı var mezarcısı var ciletcisi var fetishcisi var! Olmaz ki böyle ama ananız size küçükken tanımadığınızla konuşmamanız gerekdiğini öğretmedi mi? Yani uzun lafın sopası bu istekleri kapatmanın yolu yok mu abi yhaa?

Güncellemeler:
teşekkürler Türkiye! kapattım vallaha ha hayt :)
ha ayrıca bu son güncellemem! tanımadığım insanların ego mu tatmin etmesine ihtiyacım olacak kadar zavallımıyım sanıyorsunuz siz haa? hiçkimseye ihtiyacım yok bu yüzden arkları nasıl kapatcagımı sordum bilmiyordum öğrendim yardım edip adam gibi yorum yapanlara teşekkkürler ama diğerleri daha fazla yazmasın okey başka sayfada başka sorulara yönelin iyi geceler herkese!

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• >Hesabım>Ayarlar>Arkadaş İsteklerine İzin Ver .. o kutucuk boş olsun çarpı işareti varsa kaldır onu aynı şekilde mesajlarıda kapatabilirsin.

0|0
    0|0
  • şu arkadaşı biraz poh pohlayın çabuk ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Kapatılıyor ayarlardan

0|0
    0|0
  • Senin neyine ekleme talebi gönderiyorlarsa artık (:

0|0
    0|0
  • aheyyyy..120 mi..lowww rezil olduk ya la..rezil ettiniz ya la erkek milletini..

0|0
    0|0
  • Bir insan ilgi ve alakadan bu kadar sıkılırmı, insan bu kadar güzel olmamalı.

0|1
    0|0
  • son güncellemenin üzeine gelmeme çok sevindim :)) burada olur öyle şeyler

0|1
    0|0
  • Bir kıza sırf güzel diye cidiiyetten yakından uzaktan alakası olmadan yavşayan rahatsız eden yavşakların alayına küfrediyorum . Kız güzel diye seninle arkadaş olmak zorunda mı . Dürüst olmak bu kadar mı zor .

0|0
    0|0
    • heytt be koçum! ark isteği yolluyorlar kabul etsem sulanacak böyle yazınca da ukala kendini beğenmiş diyorlar!

• Ooo merhaba Çorumlu

Vay vay kurcala ayarları...

Neyse anlatma o sapık hayvanları... Biliyoruz biliyoruz...

Ayakçı da kaltakçı da var.. Her türlü insan müsveddesine sitede rastlamak mümkün

0|1
    1|0
  • yolu var ayarlardan kapat. tipindede bir bok yok niye ekliyip duruyorlar demekki seni bulamayanlarda var.

0|1
    0|0
  • Git yat sen ablacım. :)

0|0
    0|0
  • Sorun sadece seninle ilgili değil. Bizim milletimizin geneli maalesef ki abaza. Hiç düşünen yok ki ulan benim de kız kardeşim,kuzenim,yeğenim falan var diye.

0|0
    0|0
  • Her önüne gelen arkadaşlık isteği atmasın ama her önüne gelen de reklam yapmasın.

1|2
    0|0
  • reklamlarrrrr

1|0
    0|0
  • SANA BİŞEY SÖYLİYİM Mİ SENLE AYNI YERDE YAŞASLAR BU KADAR DEĞERLİ OLMAZSIN YÜZÜNE BAKMAZLAR ÇOĞU ZAMAN AMA BURDA ÜNLÜ GİBİSİN DEĞİL Mİ ?

1|0
    0|0
  • süperdi! the best! :)

0|0
    0|0
  • Ondan sonra Türk kızlarının neden burunları havada deniyor, selam olsun buradan yurdum abazanlarına!

0|0
    0|0
  • Ayarlarda var. Arkadaşlık isteği almak istemiyorum diye işaretle.

0|0
    0|0
  • Bulunmaz bursa kumasi arkadas istegi iptal edebilirsin reklam yapmana gerek yok

0|1
    0|0
  • 3000 XP altını sallamayacaksın..;))

0|0
    0|0
  • Ayarlardan kapatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Muhabbetim olmadan genelde kimseyi eklemem.İnsanlara rahatsızlık vermek hoşuma gitmez

Herkesden duyarlı olmasını rica ediyorum.

0|0
    0|0
  • seninde amacın o belli zaten ... şimdi o 240 olur merak etme ;)

1|0
    0|0
  • acıncak bir haldeler şu kızlar :)

0|1
    0|0
  • ego tatmini sorunlu kız

1|0
    0|0
  • Yazık sana .s

0|0
    0|0
  • abazadan geçilmiyor ortalık genç yetenek. ayarlardan kapatabilirsin

0|0
    0|0
  • ayarlardan buna son verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Akıllı bir insan böyle konu açmak yrine bu sorunu nasıl çözerim diye düşünür sorunun yanıtını bulur ve hallederdi. neyse fazla yorum yok

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Genellikle burada fotosunu paylaşan kadınlar fake çıkabiliyor :).Bu tabiki herkesin kendi işi ben karışmam ama foto olunca bir çok erkek hücum edebiliyor.Benim gibi arada bir örümcek ve V fotosunu koyarsan sitede benim gibi elini kolunu sallayarak gezersin.Hakkında hayırlısı olsun :).

0|0
    0|0
  • Kapat ve sus.

1|2
    1|1
  • Soracaksan direk sor nasıl kapatılıyor diye

Yoook bana çok istek geliyor yoook çok bunaldım

Bir laf var bilir misin bilmem, ''Ucuz malın alıcısı çok olur'' diye.

Sonra biz dümbük oluyoruz te Allahım

2|3
    0|0
  • Şikayetçiysen kapatacaksın, olacak bitecek.

Reklam vermeye gerek yok

1|4
    0|0
  • tamam.

1|2
    1|1
  • Ayarlar >arkadaşlık isteklerini kapat>kaydet.

:)

0|0
    0|0
  • soruyu sorcağına ayarlardan kapatsana istekleri hoşuna gidiyor anlaşılan

0|1
    0|0
Yükleniyor...