Galatasarayın rakibi kim olsun ?

galatasarayın rakibi kim olsun ? neden...ve final oynarmıyız gençler

• Manu
    18% (11)34% (22)26% (33)Oy Ver
  • Psg
    16% (10)14% (9)15% (19)Oy Ver
  • Bayer münch
    28% (17)34% (22)31% (39)Oy Ver
  • A.madrit
    38% (23)18% (11)28% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• en güçsüz olan hangisiyse o olsun. şıklardaki takımların güç oranını bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • manu olsun :)

0|1
    0|0
  • ManU olmalı çünkü Sir Alex Ferguson döneminden sonra eski güçlerinde değiller hala büyük bir takım elbet Robin van Persie,Sneijder'in hemşehrisi,onun dışında Rooney gibi de tehlikeli oyuncuları var ama biz Aslanlar gibi mücadele edip sahayı dar etmeyi de sahadan çıkmayı da iyi biliriz umarım onlar gelirer kurada,onun dışında tarih PSG'yi de ManU'yu da Dortmund'u da yendiğimizi yazmıştı neden olmasın ki bir daha?

0|0
    0|0
  • Gönül isterdi ki Fenerbahçe olsun demek ama bu imkansız maalesef. Adamlar hiç level atlayamayacaklar. :)

0|1
    0|0
  • Manu olsun tabiki

0|0
    0|0
  • Bayer münch

0|0
    0|0
  • Şıklarda bayern münih var.. O takımı elemeniz imkansız..

Bilin istedim..

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ diyerek saçmalamak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bayern münih olsunda görün gününüzü :)

0|0
    0|2
  • Bayer münch

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Paris i gözüme kestirdim.. Onu geçebiliriz..PSG. diyorum..

0|0
    0|0
  • münih çıksın ya hani avrupanın kralı ya bunlar kendilerine denk bir takım işte :D gelsin de bir 10 tane koysun gitsinler :D

1|0
    0|1
    • san koyan ne . dun koymadıgımı yaptıklarımız. s... gıt angry bırd

• noldu lan keko zoruna mı gitti dua ediyosunuz dimi lan münich çıkmasın diye :D ahahahaha :D edin edin yoksa haliniz duman :D

• aramızda bayerni isteyen şikebahçeliler var herhalde

0|0
    0|0
  • Bayern ve barcelona hariç hepsi dişiize göre tabi a.madridde tehlikeli biraz.

0|0
    0|0
  • manu olsun. çünkü şu an rakipler arasında kadro uyumunda sorunları olan ve yeni teknik direktörüne tam anlamıyla uyuşamayan bir takım ciziyor. zaten ligte 10. sıradalar alex fergusondan eser yok bence gs rahat eler. özellikle içeride cok farklı bir galibiyet alabilriz. final oynayabilecegimizi sanmıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • a.madrid bence.. ilk balışta Manu diyesi geliyo insanın ama birde şu var. oyunu ters gelmesi. manu nun kanatları çok etkili ve bizim defansı göze alırsak çok ters geliyolar bize. üstelik ingiliz takımları fiziki anlmada çok üstünler. a.madrid ise daha ağır tempoda oynar. fizik gücü manu kadar değildir ve orta sahada pasları engelleyip arda yı durdurk mu olay biter zaten...

0|0
    0|0
  • Çıkabilme ihtimali olan 7 rakibin hepside çok güçlü B.münih , Barcelona, gelirse pek şansımız yok bunlara nazaran B.Dormun, Psg , A.Madrid ve Chelsea çıksa diğer 2 sine göre daha iyi ama bunlarıda elemek çok zor ama en iyi ihtimal şu an için M.united gözüküyor bu sezon ligte çok kötüler geçen yıl onları istanbulda yendik ingilteredeki maçta 1_0 kaybettik ama 3 topumuz direkten döndü ve penaltımız verilmedi üstüne penaltı kurtardık M.united iyi bir seçenek gibi duruyor diğer 6 seneçek oldukça zor

0|0
    0|0
  • Manu olsun tabi kii de herkez bayer munch madrid chelsea barca diyor takımımızın yenilmesini ne kadar istiyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Manu veya chelsea.

0|0
    0|0
  • Bayer ya da barca olsun. Ama bu balla onlar gider yine en güçsüzü çeker

0|1
    0|0
  • Psg

0|0
    0|0

• D: A.madrit

0|0
    0|0
  • manchester unıted ... tabıkı

0|0
    0|0
  • zar zor gruptan cıkan gs şmdide final hesabı yapıyor heh güleceğim yoktu :D

0|0
    0|0
    • insaf ya jeve iy iki kere yendik :) real herkes yenilir kopenhaga bir yendik bir berabere elimizden kaçtılar :) fethiye sporla oymaıyoruz biz :)

• Kim çıkarsa çıksın biz GALATASARAYIZ hepsiyle başa baş mücadele ederiz tek hedef kupayı almak ! Bazı takımlar gibi yok çeyref finale çıktık yok tur atladık değil .Ellerinde birtane avrupa kupası yok konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bayer münch

0|0
    0|0
  • fethyespor olsun :D

0|1
    0|0
  • fark etmez, bizimkiler adam gibi oynasın da ;)

0|0
    0|0
  • Allah Kalbimize göre versin (: manu

0|0
    0|0
  • manu ya da chelse olsun

0|0
    0|0
  • Bayern münchen ya da barcelona gelecek

0|1
    0|0
  • MANU ya da Chelsea

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun ne farkederler

0|0
    0|0
  • Ben ibo haayranıyım PSG gelsin o olmazsa Man u gelsin belki yeneriz :O

0|0
    0|0
  • psg ya da barcelona gelsn istiyorum..

0|0
    0|0
  • manu olsun çünkü manu bu sene kötü gidiyo biz gibi. manu olmazsa chelsea oda olmazsa atletico gelsin

0|0
    0|0
  • BARCELONA olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...