Kendimi çok yalnız hissediyorum

üniversite hazırlıktayım, şu an kendimi çok yalnız hissediyorum, arkadaşlarım falan var ama ben olmasam hiç birinin ruhu duymaz, değerim yok yani insanların gözünde, hakiki arkadaş diyeceğim kimse yok, mesela bir gün bir arkadaşımla(kız) güzel muhabbet ettik, mutlu olmuştum, diğer gün sınıfta beni takmamalar falan, ben de soğuyorum onlardan, herkesin burnu havada, erkekler de öyle, bir zaman muhabbet ediyoruz gülüyoruz falan, bir gün de makaraya almalar falan, ezmeye çalışmalar.. doğru düzgün insanlar ne zaman karşıma çıkacak, çok merak ediyorum, en iyisi üniversitede yeni birileriyle tanışmak galiba, bu durumdan nasıl kurtulabilirim :( bu arada utangaç biri değilim, özgüvenimi her zaman üst seviyede tutmaya çalışırım ama bunları düşününce iyice moralim bozuluyor, ilgiye ihtiyacım var galiba :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• boşver o kadar önemli değiller. benimde ilk senem ve bazı nedenlerden dolayı sınıfın çoğu yüzüme bakmıyo. ama hayatın sadece okulla sınırlı değil okul dışında yeni arkadşlar ediinip eğlenebilirsin bence

0|0
    0|0
    • okul dışı değil de başka sınıflardan falan tanışmaya çalışacağım, yorumun için sağol :)

• kantinde sence erkek hiç tek oturur mu, tek oturan erkek daha görmedim :)

• ben görüyorumm

Kızlar Ne Diyor 1

• bendede aynı dert var ama çözümü yok kolay gelsin

0|0
    0|0
    • çözümü olmalı, bir yolunu bulup bu durumdan kurtulacağım, yoksa dayanamıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• haklısın böyle hissetmekle kalabalıklar arasında yalnızlık yasıyorsun

0|0
    0|0
  • utangaç değilsin ama özgüven sakatlığı var biraz, onun bunun tavır ve davranışlarından etkilenme, salla gitsin, herkes bir cacığa hıyar olmaya çalışıyo zaten

0|0
    0|0
    • ben de öyle diyorum kendi kendime ama hayatımda bir heyecan olsun istiyorum, hayat sıradan geliyor :(

• daha önemli meseleler vardır mutlaka, ama içinde olduğumuz mekanı ve zamanı hep en önemli sandık durduk, uğraşacak bişeyler bul

• salsa kursuna gidiyorum şuan sadece, neyse özgüvenim yerine geldi yeniden galiba, önerin için teşekkürler :)

• dostum bir süreden sonra bünye alışıyor ben yıllardır yanlızım :)

0|0
    0|0
    • ama ben yalnız olmak istemiyorum

• onda şüphe yok zaten, her şeye şükretmek lazım, gösterdiğin ilgi için teşekkürler :)

• sen mutlu ol yeter insanlar mutlu oldukça dünya yaşanır hale geliyor.

• aydin yakinlarindansan arkadas olabiliriz kardes sorun etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...