Esmerim diye reddedildim bu kızlar gerçekten erkekleri geçmiş fiziksel özellik erkek de arıyorlar artık?

erkeğin adam olanı makbuldür be bu devir gerçekten değişmiş ya da ergen zihniyeti mi diyelim

• Erkeğin adam olanı
    43% (3)67% (2)50% (5)Oy Ver
  • Kız da güzellik aranırsa erkekde de aranmalı
    57% (4)33% (1)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Siz de kızlarda sadece güzelliğe baktığınız için böyle oluyor zaten. Demek ki sadece erkeğin değil kızında adam olanı makbul olmalıymış.

0|0
    0|0
    • tabiki kız da efendi olmalı ama nedir bu kızların hali

• Tabi ki, takma boşver, lig yeni başlıyor, önümüzde maçlara yönel artık :)

• haklısn da evllik düşünüyorum işte iş var okul var aile bastırıyor

Kızlar Ne Diyor 8

• Sadece tipi için biriyle konuşmaya çalışmışsan, o seni bğeenmeyip reddetmiştir.

0|0
    0|0
    • esmer olmak bzi mi istadek ki

• sen doğru düzgün kızları arayıp bulmuyosun ki...

düzgün kız bul adamlığını göster haketmeyene gösterdiğin adamlıktan ne olacak ?

0|0
    0|0
  • Esmer teni hiç sevmem ama esmer olduğu için birisini reddedecek bir insan olmadım hiç.

0|0
    0|0
  • Esmersin diye reddetmemiştir,başka sebepler vardır emin ol.

0|1
    0|0
    • sana yemin ederim ya tiksiniyorum bu tipleri görmek den dedi

• aynen ya 25 yaş üstü hiçbir bayan bence ten meselesi asla yapmaz

• bence de...

• İnsan vakit geçireceği seveceği insanın bakımlı kendine bakan bir insan olmasını tabiki ister bu kız erkek farketmez ki ama karakter tabiki önce gelir karakter düzgün olduktan sonra dış görünüş konuşularakta halledilebilir

0|0
    0|0
    • tamam da boşanmaları görüyoruz erkek temiz olmalı tabi ama bu ten nedir ya

• O konuda bişey diyemem ama senin için iyi olmuş hiç değilse görmüşsün şimdiden ne kadar boş bir insan olduğunu

• aynen boş insan

• Erkeğin adam olanı

0|0
    0|0
  • Ben esmer erkek severim bir baskasi sevmez gayet normal ama kizin bunu dile getirmesi hos olmamis.

0|0
    0|0
    • bir de yorum patlattı bzizm kızlar esmer tipik sevmezmiş kabul etmedin bari adam ol

• Haaaa? Asdfgghjkllm

• ya işte demek ki esmer sevilmiyor o zman bende esmer kızlara itici diyeyim olurmu öyle

• Esmer sevilmezmiyaa

0|0
    0|0
    • kara krovari tip dedi ve de kürt tipli dedi yıklıdım artı etraf dolu dedi ya

Erkekler Ne Diyor 5

• la esmer sevmeyin beni bulur karşısında gidipte yüzlerinde güneş patlamış gibi sarı cyanları seviyolar ne anlıyolarsa :D

0|1
    0|0
  • oğlum kız beğenmemiş esmersin diye bahane uydurmuş ya tipine tükürem falan deseydi ne olacaktı :D

0|0
    0|0
    • oratğım esmer erkelere resmen kirli dedi kız ne yapalım elimiz kalkmaza

• kızlar ne istediğin ibilmez

0|0
    0|0
  • Erkeğin adam olanı

0|0
    0|0
  • Kız esmer miydi peki?

0|0
    0|0