Kilo vermem için kaç kalori yakmalıyım

170 boyum 61 kilom var. Günde 1000 1200 kalori alıyorum. Aerobik yapıyorum 45-50 dakika. 2-3 günde bir 15 dakika tempolu yürüyüp sonra aerobik yapıyorum. Ayda 1 kilo vermem için kaç kalori yakmam lazım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan zaten günde 2000-2500 arası kalori yakar hiçbirşey yapmasa bile, Ortalam olarak günde 1000 kalori eksiğiniz var. Bu da demek oluyor ki ortalama olarak günlük 110 gram kilo kaybına.

Yani yine ortalama olarak spor yapmasanız bile 10 günde 1kg vermeniz muhtemel. Ama sporu eksik etmeyin :) O tempolu yürüyüş size 150 civarı kalori yaktırır tahminimce.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Spor yapmadan bile düzenli diyetle ayda 2 kg verebilirsin, spor yaparsan sıkılaşır vücudun daha seksi bir görünüm kazanır (:

0|0
    0|0
  • Kilon çok gelmedi belkide sıkılaşman gerekiyordur

0|0
    0|0
    • 55 olmayı planlıyorum tabi sıkışmakta istiyorum

• 8 gündür spor yapıyorum ne zaman görücem faydasını ya :))

• Daha yeni başlamışsın :) Ama tak kulaklığı koş en iyisi

• resimdeki sensen verme kilo.şu an yaptıkların yeterli de aerobik mi kaldı kız:)

0|0
    0|0
  • Öyle kilo vericek bir haldeymişsin gibi gelmedi bana.

0|0
    0|0
  • Sen takılma bunlara. Gayet iyisin. :)

0|0
    0|0
  • 1 kilo yağ 7000 kaloriye eşittir ona göre yap hesabını...

0|0
    0|0
  • kilo vermek için düzenli spor yapmalısın aynı zamanda sadece kilo vermek yetmez bence plates ve yoga da yapmalısın diri ve sıkı bir vücut için

0|0
    0|0
  • normal kilon dan hariç mi 61 kilon var

0|0
    0|0
  • eger fotograftaki sensen kilo verme,sen degilsen ver ,cunki fotograftaki cok guzel

0|0
    0|0
  • biraz daha kilo verirsen manken olacaksın farkındamısın :)

0|0
    0|0
  • hükümet gibi hatunsun ne kilosu yürrüdüğün yollar zaldır zaldır titrer hürmetten

0|0
    0|0
  • Devlet hastanelerinde diyetisyene gorunebilirsin ama platezde yapmalisin.

0|0
    0|0
  • kilo verirsin ama 15 dk yürümek tamamen boşa. Yürüyeceksen en az 1 saat olmalı. Çünkü ilk 30 dk dan sonra vücut yağ yakmaya başlıyor.

0|0
    0|0
    • 15 dakika ısınmak için yürüyorum devamında 45 50 dakika spor yapıyorum

• Ha o zaman 1 ayda kilo verirsin ama ne kadar bilemem gerisi metebolizmana bağlı. Ama metebolizmanı hızlandırmak istiyorsan bol bol su iç

Kızlar Ne Diyor 4

• aydami?yani kilo vermen icin aldigin kaloriden fazla kalori yakman lazim bunun icinde düzenli beslenme ve düzenli spor yani birde 1 kilo diyorsun ozaman fazla abartma yani

0|0
    0|0
  • süper yaa bende baslasam keske artık :))

ama ne kadar kalori yakman gerektiğini bilmiorum.. zaten diyetisynler kaloriye takılmayın diolar :)

0|0
    0|0
    • kaloriye göre hareket edince neyi ne kadar yemen gerektiğini biliyosun abartmıyosun :D

• ben hergün takıntı haline geldi ya her yediğimi cay kasıgı ile yesem bile bakıyorum kaç kalori almısım diye :D

• :)) ne güzel valla ben biraz abartsam kilo alıorum bende dikkat etmeye calısıorum bu yüzden

• 7000 yakmalısın

0|0
    0|0
  • O kadar şey yapıyosun ayda 1 kilo mu ? o.O

0|0
    0|0
Yükleniyor...