Kapat

Size uygun olan işte misiniz?

Tam anlamıyla sizi tanımlayan bir işte mi çalışıyorsunuz, yoksa mecburiyetten mi? Mesleğinizin size uygun olduğunu düşünüyor musunuz?

Girişimci ve işkolik biri misiniz? İş kurma konusunda başarılı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kısmetse, meslektaş olduğumuzda; gelip buraya, evet yazıciiim ^^

1|0
    0|0
    • Çok sevinirim. İnşallah o günleri de görürüz :)

• Rica ederim hocam :)

• ahah ^^ inşallah inşallah =)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• kesinlikle değilim ama değiştirmeye cesaretim ve istediğim iş kolunda tecrübem ve gerekli dökümansal uygunluğum yok

1|1
    0|0
  • Meslegimi seviyorum,sadece bu sirket canimi skmaya basladi biraz.

Ticareti iyi bildigimi dusunuyorum,esnaf yaninda ogrendim ticareti,tavanada ciktim tabanada indim. Ticaretin kaymaginida gordum acisinida tattim.

Girisimci bir ruha sahibim,daha once bir enkaz deviralip zor gunler yasayarak temize cikarttim ve birakilmasi gereken yerde biraktim. Kisa vadede yine ticari bir girisimcilik planim var.

Su an cok fazla kisinin bilmedigi hatta sektorde bu isten anlayan kisi sayisinin az oldugu,olmazsa olmaz bir urunun satisindan sorumluyum. Pzarlamaci degilim,musteri temsilcisiyim aradaki farki hatirlatmak isterim.

Bir urunu devamliligi olacak sekilde satma konusunda edindigim tecrubeleri ve babadan ogrendigim ticari bazi meziyetleri birlestirip,insallah yakin bir tarihte tamemen kendim icin calisacagim.

2|0
    0|0
    • Merakımdan soruyorum özür dilerim..kriz yönetimini nasıl yaptın uzun vadede?

• evet bana cok uygun gıda fabrikası ye yiyebildiğin kadar çay molaları bol ücret o firmaya pek yakışmıyo aslında

2|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri, tutkuyla istediğim meslekteyim Allah'a şükür.

2|0
    0|0
  • mesleğim jeoloji mühendisliği.. beni tam anlamıyla anlatan bir meslek ve ilk okuldan beri mühendis olmayı arzuladım ve olmak istedim son 6 ay kaldı 16 yıllık eğitimi tamamlamama

hayırlısı diyorum inş allahın izniyle ülkemide kendimide ailemide utandırmadan helal para kazanırım..

1|0
    0|1
  • evet beni anlayan bir iş yapıyorum

1|0
    0|0
  • Tam 15 yıldır hic bana uygun olmayan öğrencilik mesleğini yerine getirmeye devam ediyorum.

2|0
    0|0
  • eveeet , hep istediğim, okulunu okuduğum sevdiğim bir işi yapıyorum...

2|0
    0|0
  • işsizim iş kurmak istiyorum ama nereden başlasam bilemedim

1|0
    0|0
  • bi kaç sene sonra Allah nasip ederse

1|0
    0|0
    • hey allam bide gizliyi kapamış asdfsdafdsf

• gizliliği kapatacak ne var onu anlamadım bende :D

• Gerek yok diye. Bütün sorularımda kapatıyorum.

• öğrenciyim istediğim bölümdeyim, inşallah istediğim mesleği elde ederim...

1|0
    0|0
  • galiba öyle olacak

mezun olunca hepinize birer en iyi cevap

cayırt

1|0
    0|0
  • bişey değil

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet çok şükür ki beni tanımlayan bir mesleğe sabhibim -_-

1|0
    0|0
  • Girişimci ve işkoliğim söylediğin gibi.

Başladığım işi bitirmem gerekir layıkıyla, yoksa içim rahat etmiyor balbademim.

5*

1|0
    0|0
  • küçüklükten beri hayalim futbolcu olmaktı,futbolcu olamasamda futbol antrenörlüğü okuyorum ve deli gibi mutluyum :)

1|0
    0|0
  • havacıyım..

havacılıkta normal hayatın normlarından daha farklı bir dünya var..

o dünyanın dışında nefes alamam.. her şey bir anda gözümde yabancılaşır..

1|0
    0|0
  • öğrençiyim bunun neresi ii

2|0
    0|0
Yükleniyor...