Real Madrid'den 2 maçta 10 gol yiyen Galatasaray'a Dortmund veyahutta Bayern Münih çikarsa kaç gol atabilirler

Bu sene Galatasaray'in durumu çok kötü sayet düzgün bir sahada top oynansa yani top dönebilseydi çamurdan bence Juventus yenerdi, Galatasaray balina 1 gol atti ve 1 üst tura çikti.

Güncellemeler:

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar liginde gruplardaki amaç nedir?

-Grubu birinci veya ikinci sırada bitirip son 16 ya kalmak

Peki Galatasaray - Juventus maçının galibi kim?

Tabiki de Galatasaray

Düzgün saha vs diyorsunuz, Allah aşkına, diğer takımların sağlam çimde bile yaptığı neler neler var, sen gelmişsin çamur vs diyorsun.

Galatasaray son 16 ya kaldı mı? Kaldı

Bana Galatasarayın balığına gol değil diyebileceğin bir tane gol gösteremezsin, çünkü sana göre bütün gollerimiz balığına.

İster kendine itiraf et, istersen egonu tatmin et.

Hangi takımı tutuyorsun bilmiyorum ama takım tutma bence çünkü o takımı haketmiyorsun :)

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ön elemesini geçemediğiniz bir kupada ikinci tura çıkmış takıma laf söylemeye hakkınız yok . Sizleri anlamak zor değil gerçi bütün avrupanın gözünde şikeci bir takım olmak ve en büyük rakibinizin avrupada başarılı olup buna tahammül etmek kıskanmamak imkansız .

2|2
    1|0
  • Hiçte bile yenemezlerdi efendim çok güzel defans yaptık dengeli bir şekilde hücum ettik o saha daha düzgün olsa Juve değil Galatasaray goller atardı boşuna kendinizi avutmayın böyle boş laflarla

Siz Anadolu takımlarına yenilirken biz dalga geçiyoruz sizse işte 10 gol yediğimiz takımlarla dalga geçiyorsunuz fark ortada

0|0
    0|0
  • size ne ya uğraşmayın iyi oynadık kazandık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sneijder vurdu ve Ayakta Geberen adam Ayakta bayıldı

2|1
    0|0
  • Fenerlimisn kısa ve öz soruyorum ?

1|0
    0|0
  • anlaşılan Galatasaray bugün sadece juventusa k.ymamış

1|1
    0|2
  • tamam be kardeşim ağlamayın bu kadar.. 2-3 sene sonra sizde oynarsınız, yenebilir misiniz orası meçhul tabi.

0|2
    0|1
  • 0|1
    0|1

• oda bizim takımlarımızdan birisi ve o gol yerken sevinecek halimde yok onlarda böyle düşünmezdi ..birbirimize olan tutum ayrı birşey avrupada oynamak ayrı bir şey..bir fenerli olarak GALATASARAY camiasını kutluyorum şu bir kesindirki futbolun iyileşmesi ve ilerlemesinde en çok bunların katkısı olmuştur.. şanssızadam2..

0|1
    0|0
  • yav he he maçtan öncede yenemez diyordunuz sizde bahaneler bitmez,mahalle karıları gibisiniz.

0|0
    0|0
  • ağlama ya sen

0|0
    0|0
  • bazı o çocukları benim adımı kullanıyorlar hala,o çocukları diyeceğim o ki erkek olun biraz.

0|0
    0|0
  • bayern gelırse en az 12 den baslatıyorum acık arttırmayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...