Arkadaşlar Yardımcı Olur Musunuz Lütfen ??

sevgilimle aynı sınıftayız 1,5 ay çıkmıştık sonra sevmiyo değer vermiyo diye düşünüp ayrıldım sonra çok pişman oldum arkadaşa gittim hala seviyomuymuş öğrenir misin dedim oda sormuş seviyorum demiş bende gittim pişman oldğumu söyledim oda ben sana dedim demi değerimi anlarsın diye dedi bende evet ama pişman oldum sende seviyomuşsun işte dedim arkadaşta biraz ısrarladı birbirnizi seviyosunuz bir şans daha verin falan dedi biz tekrar çıktık işte barışalı iki hafta oldu ama eskisi gibi davranmıyo önce öperdi elimi tutardı sarılırdı ama şimdi öyle değil sınıftan bir kız bana sürekli adını çıkarma diyip duruyodu yani yanlış bişey yapmadığımız halde sevgilime neden böyle davrandığını sorduğumda bana adın çıkmasın diye milletin ağzı torba deyilki büzesin dedi sizce sevdiği içinmi böyle söylemiş olabilir yoksa istemediği içinmi sevmese adımın çıkcanı düşünmezdi ama kafam çok karışık yardımcı olur musunuz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir ipi orta yerinden koparıp sonrada birbirie eklediğinizde ipin En sağlam yeri orasıdır.

Ama Her Elinize Takıldığında Canınızı Yakacaktır.

İlişkiler de Buna benzer Bazen Sadece Sevmek Yetmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Soğumuş galiba senden sarılmıyor öpmüyor elini tutmuyor diyosun soğumus olabilir.

0|0
    0|0
  • tamamen seni düşündüğü için yapmış aynı olayı bende yaşadım

0|0
    0|0
  • Helal olsun sevgiline. Ama sanada yazıklar olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence hemen kendinizi vermeyin ya

0|1
    0|0
  • bir kez yarı yolda bırakmışsın.gururu incinmiş.tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyordur.sana tekrar güvenene kadar kendini kaptırmamak için.duygularını bastırıyor.buda davranışlarına yansıyor.senin güvenini kazanman gerek.ona aynı üzüntüyü yaşatmayacağını,mutlu olacağınızı göster,hissettir...sana değer veriyor hala...

0|0
    0|0
    • biliyorum bidha bırakmm zten ama ne kdar brakmm dsemde inanmz artk

• zamanla olacak şeyler bunlar.sabırlı olman gerek.yıktığın gibi toplamasınıda bilceksin.

Yükleniyor...