Sizce ayrılmasının nedeni başka biri mi olabilir mi?

Sevgilim benden ayrıldı hiç bir sebeb yokken ben öyle düşünüyorum. Sebeb olarak derslerime çalışmalıyım artık dedi ama ayrıldığımız günün akşamında mesaj attı konuşmaya çalıştı benlee. Sizce ayrılmasının nedeni başka biri mi olabilir mi. başka biri olsa facebook şifresini falan halen değiştirmemiş

Güncellemeler:
nedeni ne olabilir sizce

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Şu face hesaplarını bir türlü anlayamıyorum sanki başka açamıyacak öyle bir açar ki senin ruhun bile duymaz,neyse ruhunu karartmak istemiyorum ama önce ayrılıp sonra hiç bir şey olmamış gibi dönenlerde çok kızıyorum, bu neyin kararsızlığı sevgili muhabbetine başlamadan önce bunun okulu ve yazılısı olduğunu bilmiyormuydu sonradan mı dank etti.Ben senin yerinde olsam hiç yazmam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seven ders ya da başka bir şey için ayrılmaz.bahane.seni sevmiyo ve kaybetme korkusu yok.alışkanlık ve ego tatmini onunki.muhtemelen seni yedekliyordur.

0|0
    0|0
  • 1 saniye bakarsam

aşık olabilirsin

bakmadan cevap vereceğim ama

bu seferde soruyu okuyamıyorum

0|0
    0|1
  • bence başka birisi falan yokturr.. öyle olsa hemen mi geri gelir :) gerçekten derslerine çalışması gerekiodur düşüncesi biraz ara vermektir akşam da dayanamamış ve sana mesaj atmıs hepsi bu bence altında artnıyet oldugunu düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
    • bi akşam buluştuk falan sonrasında mesaj atmadm ondan dolayı olabilirmi onun sabahında almıştı bu kararı

• bence bu trip olmuss ama sonradan dayanamamışş geri mesaj atmışş baksanaa.

• kararsız insan düşmandır!

0|1
    0|0
  • Derslerı bnce. Fazla uzerıne gtme er yda geç dnecktr.

0|0
    0|0
  • Dersleridir dediği gibi..

0|0
    0|0
  • baska biri.olamaz belkide gercktn oyledr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka Biri Vardır. Olmamıştır.Tilkidir.Kürkçü Dükkanına Geri Dönecektir.

1|0
    0|0
    • başka biri olsa ayrıldıgımız akşam niye geri yazsın diye düşünyrum bende

• Seni Kontrol Altında Tutmak İçin Şimdi Tam Yaptığı Gibi.Ne Senin Onu Unutmanı Nede Başkasına Yönelmeni Engelliyor.Başkası İle Olmadı Zaman Direk Sana Dönecek.

Tabi Bunların Hepsi Benim Komplo Teorilerım.

• Senden soğumuş bence bu kız..

0|0
    0|0
Yükleniyor...