Siz neler hissettiniz o anda?

evet arkadaşlar bugün Galatasaray Juventusa ve bazılarına çok kötü şeyler yaptı.neyse sizler tam şu link anda neler hissettiniz ben dışarda izliyordum ve izled-ğimiz yerde diğerleri insan gibi sevinirken ben ve arkadaşım birbirimizi en son yerde gördük :D

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 17

• Büyük maçların büyük oyuncusu Sneijder yapması gerekeni yaptı.Bu galibiyet bizi sadece Şampiyonlar liginde bir üst tura çıkarmadı aynı zamanda takıma bir özgüven getirdi bundan sonra çok daha iyi bir Galatasaray olacak yeni sistemimiz 3-5-2 ile daha çok maç kazanacağız

1|1
    0|0
  • Bimeksin önüne reklam olarak çok şahane bir TV+Hoparlör seti koymuşlar bayaada büyüktü karşısına da bisürü ufak tabure koydular maça özel:D Maç izlerken aklımda kalan 2 şeyden biri bu :D

öteki de gol :D

-çok iyi oldu, çokta güzel iyi oldu tamam mı? Şimdi mesela maç olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark kaldı, o fark da çok güzel oldu. herkesizn maçına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil gol atarım, bu takım şu şekil gol atar. şu şekil maç yapar... amma hiçkimse kimsenin gole karışmaya bir hakkı yok. golümüz birdir. ama tevez kurban olduuum Juventus tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayrılı işler.

0|1
    0|0
  • link açılmıyo kardeşim.gs li değilim ama bu sene avrupada bir siz bir biz varız.dediğin gibi bazıları içe doğru s.çmak ne demek onu yaşadı :D..korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar.benim bir tanıdık var uefa kupasını gs aldığında ağladım diyo :D.nasıl alırlarrr nasıl olur buuuuuu :D kendisi fb li de :D

0|1
    0|0
    • Allah be Trabzonlu kardesim askersin gabila Allah kolaylık versin yarın kalpler sizin için atacak Trabzon şu gruptan 1. çıksın diye totem yapacam bizim maçta yaptım tuttu bırak onları ağlayıp dursunlar daha çok ağlamaya mahkumlar İnşallah bide Trabzon ağlatırsa onları deme keyfimize :)

• yakın zamanda askerdim :)..goduğum kanı bozukları var ya.bugün kahvede sesleri çıkmadı :)..sonra diolar neden bize düşman oluyonuz.ulan insa hiç değilse ülke puanı yükseliyo diye kendini avutur.o bile yok kanı bozuklarda

• aklıma hemeng*tolan fenerliler geliyor nedense habirde renktaşlar olan 8taş yok 10 yermişisz yok fark atarlarmış

0|1
    0|0
  • nikine beş yıldız.

0|1
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak belkide doymuşluk diyebilirim çok çok abartmadım sevinmeyi ..normal bir başarı bizim için daha yukarısı gerekir. :)

0|1
    0|0
    • haklısın başarı normal ama güçlü grupta son dakikalarda ki gol ile çıkınca mıdır nedir baya bir abarttık

• caddeye cıktın kar yagıyordun . mesalaeler yaktık. her gs macından once uyrugu degısenlere ınat BIZ BITTI DEMEDEN BITMEZ...alayına dıcek bıseyımız var... gum gum gum ac kapıları veysel efendı fan page lerınde juventus logosu koyanlara gelsın

0|1
    0|0
  • o an arkadaşlarla havada uçuyorduk herhalde sonra sarıldık birbirimize sonra oturduk yerimize bir ohh çektik ve dedik şimdi onlar düşünsün :)

0|1
    0|0
  • yalnız top ne biçim yere gitmiş bee tam öldürücü noktaya kör noktaya gitmiş kalecinin çıkarması çok güç bir yere gitmiş :)

0|1
    0|0
    • dedim ya çözemedim o topa nasıl vurduğunu :) Halı sahayı tek başıma kiralıcam 1 saat çalışacam o vuruşa :D

• FENER lılerın yıne klavyöşör oldugu bı gun du . ezıklerın azını kapanınca tt netın arenanın zemınıne saldırmaları ıle ılgılı paylasımlarına gulerek ve orgazm yasayarak ızledım... teklonojı o kadar gelısdı kı samıyen den koyuyosun kadıkoyden duyuluyorr

0|0
    0|0
    • dediğim gibi Galatasaray sadece juventusa koymadı kimlere kimlere koyduysa acısı çok ağır gelmiş anlaşılan :)

• bayern münich geldi :D

0|1
    0|0
  • butun kurum inledi işyerindeydık bızzz :D

0|1
    0|0
  • sevindim tabi ama senin gibi bir aksiyon yaşamadım. soğukkanlı maç izlerim hep :)

0|1
    0|0
  • galatasaraylı değilim öncelikle onu belirteyim.beşiktaşlıyım.

maçı izlemeye arkadaşla beraber kahveye gittik. daha sıcak ortam olur diye.

golden sonra kendime geldiğimde yandaki amcayla sarmaş dolaştık.

0|0
    0|0
  • Çok bağırdık..

0|0
    0|0
  • Bir gerçek varki bugün Sneijderin attığı golü bu zeminde Drogba hariç hiçbir futbolcu atamazdı

0|1
    0|0
  • Galatasaray Juventusu Yenerek Büyük Mallık Yaptı Dostum . 3.olsaydı Avrupa Liğinde Liderlikte en büyük adaydı . Ama Şampiyonlar Liginde Bir sürü güçlü takım var ilk çıkan takıma elenir ...

0|0
    0|1
Yükleniyor...