Kızlar soruyor üyeleri hep ar damarı çatlayacakmışsına bu kadar edepsiz sorular neden sorarlar

evet arkadaşlar bu kadar iki eş arasında yaşanacaklar burada neden ifşa edilip soruluyor ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakan gibi edep yahu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişiliklerini belli ediyorlar

1|0
    0|0
  • İşte leyleklerin getirdiği de böyle oluyor.

0|0
    1|0
  • milletin ardamarı çatlamış

0|0
    0|0
  • Ya arkadas girip okumazsin olur biter yani sana sormuyorlar sonucta. Ben okumuyorum rahatim. Bunu sorun etmene gerek yok.

0|0
    1|0
  • aşk ayrılık sağlık moda kültür ben bu başlıklarda hiç edepsiz bir şeyle karşılaşmadım yani anlamıyorum girmeyin o halde cinsellik kısmına gir spor kısmına kültür kısmına hep girip bakarsınız hemde edepsiz bunlar dersiniz tövbe yaa

0|0
    0|0
  • bir insanın ar damarı çatladımı şah damarından hayat aksa bile bir s2m olmaz...

1|1
    0|0
  • Bacı burası aykırı insanların ve namuslu görünüp içindeki gizli kaşarı çıkardığı ve karşılaştığı yer

1|1
    1|0
  • sitenin amacının bu olduğunu sanan tipler var

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hepiniz terbiyesiz ahlaksızsınız

olmaz olsun böyle üyeler

2 eşin arasında geçen bir

sorun varsa bırakın sorun olarak kalsın

önemli olan sorunun çözülmesi değil

sizin ahlaklı olmanız

1|2
    2|0
  • Insanlar ilmi arasdirmalar,kultur,saglik,yardimlasma amacli konularda paylassalar iyi olur.Bunu ben de isterim,ama malum internette paylasima farkli yanasanlar var.Su zamanda her kesin bir derdi var,onlarin da dert anlayislari oyle.saglik durumuyla ilgili olanlari kinamiyorum,insandir belki soracak bir kimsesi yok,taniyan olmadigi icin rahatca soruyor,ama her sey adap ve ahlak cercivesinde guzel.kotu seyler okuyub konlu bulandirmakdansa,guzel konularda paylasmak daha iyi,bence.Ozel olan her sey paylasilsa,ozelliyi ne olur?sorun icin tesekkurler.

0|0
    0|0
  • Hepimiz edepsiziz.

0|0
    0|0
  • Normalde soracak kimseleri yoksa bir umut soruyorlar işte. Kınamamak lazım.

0|0
    1|0
  • Adı üstünde edepsiz insanlar

1|0
    0|0
  • Damarları sana atar yapar şimdi

1|0
    1|0
  • bosver kardesim napcan herkes kenedene.

0|0
    0|0
  • burası öyle bir site çünkü.içinde ne varsa söyleyebiliyosun.nasılsa kim kimi biiliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...