Galatasaray bu sene şampiyonlar ligi kupasını alır mı alamaz mı ?

galatasarayım iyi oynamasada kazanmasını bildi juventus Şu an italyanın lideri çok iyi futbolcuları var bunu göz ardı etmeyin 2.turda sizce bize hangi takım düşer?

bence 1-2 takım dışında kimse bizi zorlayamaz

bu sene kupayı alırmıyız yoksa busene değilde ilerki yıllarda mı ?

lütfen saçma yorumlar atmayın sevgi saygı çerçevesinde olsun

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar ligi kupası öyle hemen alınmıyor çok uzun bir zaman gerek önce her sene Şampiyonlar liginde çeyrek final oynayan takım yaratmamız gerek

0|1
    0|0
    • geçen sene şampiyonlar ligi çeyrek final oynadık bu senede en az yarı final bekliyorum nedeni iste mancinin şampiyonlar ligi tecrubesi olması bu sene iyi transferler yaptık ara transferdede başkan boş durmaz bir kaç transfer daha yapar bu sene galatasaraydan umutluyum en kötü final oynarız bu kupayı türkiyeye bir tek galatasaray getirir uefa kupası olduğu gibi

• Devre arasında transfer şart bu sene çeyrek final bile büyük bir başarı olur

• inşalah

Kızlar Ne Diyor 2

• Umarım M.United düşer olmadı Atl.Madrid dişimize uygun bir rakip

Kupayı kaldırmak yıllar alır çok uğraş gerekir

0|0
    0|1
  • çeyrek final diyoruz şuan için

0|0
    0|0
    • rakipleri baktın mı Bayern Münih Manchester United psg bayern münih hariç bunları yeneriz transfer şart tabi

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçma yorum yapma diyorsn ama "bence 1-2 takım dışında kimse bizi zorlayamaz." cümlesi saçmalığın daniskası.

0|0
    0|1
    • kim zorlar bizi peki söyle bayern ve barçadan başka hangi takım arkadaşım lütfen doğru düzgün yorum atın

• Gruptan çıkarak çok kişiye geçirdik.

0|1
    0|1
  • Galatasaray'ım Juventusa k.yuyor acısını kuşlar çekiyor anlaşılan sadece juventusa k.ymamışız

0|2
    0|1
  • Bu kadroyla alamaz Galatasaray kupayı.

0|0
    0|0
    • alamazmı neden ara transferde ünal başkan bir kaç transfer yapacam dedi serdar aziz nani gelecek diyorlar bunları alırsak bence en büyük adayıyız

• İyi konsantre olup üst turlara çıkmak önemli bence.

• mancini şampiyonlar ligindeki havayı biliyor ona güvencim tam kadromuz iyi alacağımızdan eminim

• saçma sen konuşmuşsun bende koyu Galatasaraylıyım büyük sevinç yaşıyoruz ama bizim çıkabiliceğimiz bu sene şampiyonlar liginde en iyi seviye yarı final ama oda çok çok zor çeyrek finale çıksak iyidir Şampiyonlar Ligi bir arenayı şampiyon bitirmek o kadar kolay olmuyor Barcelona bile 2 sene önce o en iyi dönemlerinde intere kaptırmıştı kolay değil yani

0|0
    0|0
  • Herşey devre arasında belli olur şuan bunu konuşmak için erken ama m.united dişimize göre rakip.

0|1
    0|0
    • işte bende bunu diyorum bir iki takım dışında hepsini yenecek güç var bizde mancester ünited chelsea ya da psg gelsin onları yeneriz

• 2 transferle bu takım münihide zorlar bak gör neyse ben aslanlarımıza güveniyorum

• inşallah dediğin gibi olur ya.riera atıp tutuyolardı adam resmen döktürdü bugün

• real madrid 10 senedir alamıyor bu kupayı. öyle kolay iş değil. bu sene yine çeyrek final oynayalım yeter.

0|1
    0|0
    • real madride dortmund gelirse elenir dortmunduda biz eleriz inşallah bayern münihten barcelonadan korkuyorum onlar gelmesinde kim gelirse gelsin

• ManU gelsin istiyorum

• bende ya da chelsea arsenal flan

Yükleniyor...