Hayatımın hatasını yapmak istemiyorum..

5-6 yaş ufak biri vardı..ablası yaşında olmamı bilmesine rağmen beni çok sevdi bunu dilinede vurdu hatta evlenmekte istedi..ama sonra o kadar söylememe rağmen kabullenemedi ama bir taraftanda başka bir kızı karşılıksız sevmiş ama bizim yaşlardan dolayı aile büyüklerim istemez dedi sonradan arada bana sevgilisi gibi davranıp sonra yaşı öne sürerek beni azarlıyodu..bende onu çok seviyodum..okul müddetince ödev olsun her türlü sıkıntısında yanındaydım.kaç sefer hayatımdan çıkartsamda bir şekilde girdi beni yalnızlığının bir oyuncağı gibi görmesinden korktum niyetin gerçekten ciddiyse kısmette varsa olur dedim.ben istesemde aile büyüklerim karşı çıkar dedi..onu çok sevdim onu çok özledim..uzun zaman sonra bitti artık mesaj atma dedi..okulda yanıma çağırdım konuştuk sana kendimi çok yakın hissetmiştim gelip geçici duygulardı..ama söylediğim herşeyi içimden gelerek söyledim dedi yok artı öyle şeyler dedi gözlerime 10 dk baktı ve ağlamamak için zor tuttu kendini yürürken omuzlarıma yaslanıp yürüdü gözlerini yumarak bir yalan gibi geldi gitti..sınav günü beni yıktı gitti.vefasız gibi okulu geçip geçmediğimi bile sormadı bütün derslerden en kötü notu aldım çoğundan kaldım..sırf yaştan dolayı ölmadı içimde bir yara gibi kaldı onu çok özlüyorum..o Su an askerde ona mesaj çeksem yaşadığım özlemi sevgiyi anlatsam beni ne kadar üzdüğünü söylesem hayatımın en büyük hatasını mı yapmış olurum..belkide başka biri var hayatında..sadece söylesem ya da hal hatır sorsam

YOKSA O BU SAATTEN SONRA BENİ DAHA ÇOK MU ÜZER..KALDIRAMAYACAĞIM LAFLAR SÖYLEYEREK..

• Bütün duygularını itiraf et.ondan dua etmesini iste düzelmek için.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendini küçük düşürme.bi de kırıldığınla kalırsın.
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Hiç bir şey olmamış gibi hal hatır sor..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ömür boyu içinde kalmasın söyle
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Seni istemeyeni sen hiç isteme.Boş ver unut Allah ona sorar
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
NEDEN KİMSE YARDIMCI OLMUYOR

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• duygularını ifade et

ama tahminimce reddedileceksin

en azından elinden geleni yapmış olursun

birdaha aklına getirmezsin

0|0
    0|0
    • 1 sefer yazdım duygularımı reddetti zaten..evlenmek istemiyorum sadece arkadaşım olarak kalsın istiyordum..ama o bana kapılmaktan korktu

• evliliğe gitmeyen ilişkileri sonlandırmanı tavsiye ederim

vefa sevgiden daha önemlidir

Erkekler Ne Diyor 3

• sizin ilişkide trajediymiş..sen hayatına bak..herkes devam ediyor hayatına olan sana oluyor farkına varmadınmı daha..

0|0
    0|0
  • karar senin bu konuda kimseden yardım iseme çünkü keşke yapsaydım yaa keşke yapmasaydım dersin

0|0
    0|0
    • bana öyle acılar yaşattı ki annemi babamı çok üzdüm.onun uğruna annem kötü hastalıklara kalcak belkide bana hayatımın en büyük kazığını attı :( ama şuan derslerime çalışcam ve okulu mu biştirdiğim an ona yazacam yoksa yine bana zarar verir..ama onu yine de çok seviyorum..:((

• beni ekle bu konuyu özel olarak konuşalım seninle

• oluruna bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bu çocuğun seni sevmiş olabilceğine inanmıyorum bittiyse yaş sorunundan değil başka biri olduğu için bitmiştir.

0|0
    0|0
  • unut gitsin

madem sonu yok iler de üzüleceksin

o kabul etse bile en baştan vazgeçmek en iyisi

0|0
    0|0
  • seni istemeyeni sen hiç isteme tekrar gururunu ayaklar altına alma o senin kadar cesur değilmiş senin kadarda sevmemiş belliki daha fazla üzme kendini herseyin hayırlısı olur sende kendine yeni bir sayfa aç aklına bile gelmesin o dicemde illaki gelcek ama gidenin arkasından bu kadar yas tutmak iyi değil sende yoluna git hayatını tek bir çemberde yasama bırak hersey olacagına varır zaten mutlu ol hayat kısa .

0|0
    0|0
    • ama o konuşmamızda hiç bir duygumu belli edemedim.o da hep sustu..istediğin kadar kalbimi kır dedi..hiç bir şey demedim.ayrılığımıza üzülcen mi dedi üzülmicem dedim..birden onda şok etkisi yaptı ve ağlamamak için zor tuttu kendini

• seni gercekten rahatlatacsksa tabiki konuş

• zannetmiyorum..ben onu kaybettiğim için üzülüyorum..onun vefasızlığına

Yükleniyor...