İtalyan Devi Yıkıldı. Aslanım Tekrar Tarih Yazdı... Bu Hava Şartlarına Rağmen.Yorumları alalım. Nasıl oynandı?

İtalyan Devi Yıkıldı. Aslanım Tekrar Tarih Yazdı... Bu Hava Şartlarına Rağmen. Yorumları alalım. Maç nasıl oynandı?

0|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sahada iyi futbol beklentisi olamazdı zaten. Açıkçası bu şartlara göre yapılması gerekeni yaptık doldur boşaltlarla oynadık. En sonunda golü bulduk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Bu maç vesilesiyle GS - JUVE maçları tekrar gösterildi, neredeyse, derbi olacak o kadar çok oynamışızki, bir Galatasaray klasiği daha yaşadık, Türkiye'yi kutluyorum..

1|1
    0|0
  • Şikecilerin Terbiyecisi Galatasaray.

3|3
    0|0
  • bir adım attık evet ancak ben şahsen uefayı tercih ederdim 1000 deki gibi grublar çok uygundu kupayı alabilirdik şimdi baya zorlanacağız. tarih yazma kısmına gelince, o zaten bizim işimiz. bu sahada italyan takımlarına karşı fizik üstünlük sağlamak bile büyük başarıdır.

1|0
    0|1
  • iyi oldu ısındık

1|0
    0|0
  • soyle yorumlara kisaca goz attimda gs,nin basarasini cekemeyen okadar içi bos insan varki. Dun trubünlerde fbli taraftarda vardi gurur duydum dunku kareden. Sonucta gs ableminin yaninda turk bayragi ablemide var. Butun kuluplerimize avrupa kupalarinde tek yurekle destek olmamiz lazim

2|0
    0|0
  • juventus oyuncuları 4 çekmiyomuş maalesef bizimkiler 4 çeker link

1|0
    0|1
  • Zemin tam bir rezaletti sans eseri golu bulduk. diyebilirim.

Zemini bu hale getiren yönetimede saygilarimi gönderiyorum.Acilir Kapanir Cati olucakti ancak erken acma yüzünden malasef bir camur deryasina döndü stad

1|0
    2|3
  • BAKSANA EZIKBAHCEDEN BI IKI TANE YINE CIKTI .. FENER AGLAMA. KOYDUK YA SIKE KARDESI juve ye sımdı laf bulamayan bazık el fenerı taraftarı tt net arena ya takmıslar. bı koyuyoruz kı alayının canı yanıyorr ... bır kı uc gum gum gum ...

1|0
    0|0
  • bir fenerli olarak gs ın ş.liginde devam etmsine sevindim.uefaya gitseydi dandik takımlar gelecekti bizim geçen yılki gibi .şimdi kurayı sabırsızlıkla bekliyorum.barçamı bayernmi gelse hahaha ama bunlarda yüz yok 6 yerler.sonra biz bişey deyince bizim uefa kupamız var derler.o da olmadı biz realle oynama şerefini yaşadık derler.hadi bakalım şubata kadar hayal aleminde yüzün.hahaha

1|0
    1|1
  • Galatasarayın olduğu yerde zor diye birşey yoktur,İmkansızlar sadece biraz zaman alır o kadar.

1|1
    0|0
  • ben ertelendiğinde baya sövdüm hatta kesin elencez bütün hava gitti dedim ama aslanım yine yaptı yapıcağını

1|0
    0|0
  • ben yenileceğimizi düşünüyodum ama içimde hep o umut vardı ''galatasaray lan bu yapar'' gibisinden dersaneden kaçarak birkaç hocayla beraber maçı izlerken heyecandan geberiyodum mükemmel bir sonuç acaip mutlu etti yani :)

1|0
    0|0
    • ergenmisin oğlum sen.yapma yaaaaaaa vay be afferin gs a hahaha

• yaşım 19 üniversiteye hazırlanıyorum ayrıca ergende değilim ve bu tavrına bakılırsa fenerlisin tamam hazmedemiyo olabilirsin bari sus boşuna kendini düşürme

• 1|0
    0|0
  • tebrik ediyorum gönülden

1|0
    0|0
  • bekle avrupa yanacak bütün stadlar

ah şu türkler,harbidende çılgınlar :)))

ŞİMŞEKLER GURUBU galatasara başarılar diler...

siz avrupayı fethedin , biz anadoluyu koruyalım ( ADANA DEMİRSPOR)

1|0
    0|0
  • çok güzel günler bızı beklıyor

1|0
    0|0
  • Yendik ama acil transfer şart bize

1|1
    0|0
  • Mancini etkisini unutmamak lazım italyan futbolunu çözmek kolay değil :)

1|0
    0|0
  • aferin gsya zoru başardı valla hiç umudum yokdu

1|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum. Ülkemizi temsil etmesi beni de gururlandırıyor..

1|0
    0|0
  • tebrikler gs yoluna devam ediyor...

1|0
    0|0
  • çok yorum yaptım

1|0
    0|0
  • afdkşldaskflşdsafdsf

1|0
    0|0
  • Asfalt Ağladı be .

1|0
    0|0
  • Karlı çamurlu çimlere gömdük.

1|0
    0|0
  • güzel oynandı

cayırt

1|0
    0|0
  • juventus aynı hava şartlarında oynamadı zaten alsdhaslh

1|0
    0|0
  • Bir sonraki turda toplam da 10 yemeyin de..!

1|1
    0|5
  • bu hava ve saha şartları olmasa zor alırdınız :D

0|0
    0|0
  • Şikeci Juventus maç boyu oyunu yavaşlatmasına rağmen golü attık yendik

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Uzun yıllar boyunca konuşulacak bir maç oldu gerçekleri tarih yazar,tarihi de Galatasaray!

Sonuna kadar hak ettiğimiz bir maç oldu,güzel mücadele ettik taraftarı güldürdü Galatasarayım

Önce kendi şikecilerimizi şimdide Avrupa şikecilerini dize getirdik

1|0
    0|0
  • Harikaydı

2|1
    0|1
  • nerde memeleri gösterecek olanlar? nerde götünüzü verenler? cirilciplakla dolasacaktiniz sokagin ortasinda? heeeyy neredelerdesiniz? GÜZEL MAÇTI.. :)))

0|2
    0|0
  • Biz ya biz

2|1
    0|1
  • hak ettik iyiydik

0|1
    0|1
  • Buffon yaşlı kurt, kendi havanda avlandın bebeğim (:

0|1
    0|1
    • adam tipsiz olsa acaba bebeğim dermiydi düşünmek lazım :D sdfasdfsdf

• adamın tipiyle ne alakası var. burada ki bebeğim den kastımı anlayamadıysan bu senin sorunun

• daha doğrusu devrildi

0|0
    1|1
Yükleniyor...