Geçen Sene Galatasaraya Şansla gruptan çıktınız diyenler şimdi nerede?

Geçen sene Braga Cluj gibi takımlar vardı balla gruptan çıktınız diyorlardı bu gruptamı çok kolay?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• biz onlara göre herzaman şansa cıkıyoruz . manchester u yu sansa yendik reali yendigimiz maçta adamlar oynamadı bir kere bile bunları demek yerine helal olsun demediler. peki biz avrupada şampiyonların bulundugu arenadayız onlar nerde ? ( kedi ciger mındar misali ;) )

1|1
    0|1
  • hemen bir saldırıya geçin hemen bırak sen sevincini yaşasana

0|0
    0|0
  • yav sizi sırayla mı gönderiyorlar aynı soruyu defalarca soruyosunuz. Çıktınız da bir bk olacak sanki ilk maçta g.tünüze baka baka geleceksiniz. Neyin havası bu anlamıyorum ?

0|0
    2|1
    • Siz bir Rizeyi yeniyorsunuz poponuz kalkıyor bizimki son derece normal

• yav bir işine baksana sen rezillikten başka bir halta mı yarıyosunuz gelenden giden 5 6 yeyip yeyip geliyosunuz bu senede yine rezilliğinizle anılacaksınız.

• Sezon başında Arsenalden fark yiyen bizdik zaten dimi?Sen kendi takımına bak Şampiyonlar ligini anca rüyanızda görürsünüz

• Zoru başarmak..Galatasaray'ın işi..

0|0
    0|1
  • Resmen ölüm grubundan çıktık şimdi sesleri kesilir.

0|2
    0|1
    • iyi valla sevindim açıkçası hiç umutlu değildim takip etmeyi bırakmıştım... çok iyi geldi süper :) hepimize hayırlı olsun :)

• hacı 2. mi oldu garantiledi mi? uefaya mı gitti yoksa?

0|1
    0|1
  • 7 puanla gruptan çıktılar

hemde efsanevi ölüm grubu.

ya kızlar spor yorumu yapınca çok komik oluyor

0|0
    0|0
  • hani juventustamı bal ?

0|0
    0|0
  • onlara tek cevap KOY-DUK-MU ?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• On bakarsan geçen sene çeyrek finalden de hakemlerin azizliğine uğrayarak elenmiştik

Bu bal falan değildi bu tam bir Galatasaray ruhu ve Galatasaray taraftarı sayesinde oldu

Galatasarayım benim sen her şeyin en güzeline layıksın işte diğerleri kar topu oynamaya devam etsinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...