Bir daha içmemeliyim bana bişeyler söyleyin

En yakın arkadaşım doğum gününde bir tane gece klübüne gittik en yakın arkadaşımın erkek arkadaşının arkadaşlarıda vardı ilk başta ben çok içmedim ama arkadaşları beni gaza getirdi ona buna Suna derken çok içtim sonra bi çocukla dans etmeye başladım ama baya yakın dans ettik çok iyi hatırlıyorum benim başım dönüyo falan bana sarılıyo falan bi ara çok çok yakınlaştık ve öpüştük neyse sonra ben artık o kadar çok içtim ki ayakta durmiyodum gece klübünden sonrada arkadaşımın erkek arkadaşının evine gittik ayakta yürüyeniyorum diye beni kucağında taşıdı sonrası yok ben sabah çocukla uyandım ama aramızda hiçbisey olmamış üstüm başım giyinikti neyse sonra benim dershanem var diye erkenden kalktım gittim sonra ertesi gün okulda hu çocuğu gördüm ve şok oldum çocuk gözlerimin içine içine bakıyo ama harekete geçmiyo ve ben o gece naptığımı ettiğimi merak ediyorum sormak istiyorum ama nasıl sorcam bana bişiler söyleyin ve ben lise 3 o lise 4 muş ve ben bunca sene bu okulda hi çocuğu görmedim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de onla da öpüştün, Allah korusun yakinda 3 yakin erkek arkadaşinla yatakta çiplak uyanirsin böyle giderse, arkanda önünde ağri ile ya da barda taniştigin birinin evinde. Filmlerde cabasi ve hatirasi olur. Hayat senin bu kadar içme, ne soracan sorma bisey unutulur inşallah yakinda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen gereken dersi çıkarmışsın zaten, "az içki dost, çok içki düşman" dır bunu hiç unutma, ölçüyü kaçırmadan güzellikleri yaşamaya devam et..

0|0
    0|0
  • Kıse de daha kendi evleriniz mi var la, ne ballısınız ha:/

0|0
    0|0
  • Mercimek pişmiş .

Bir daha kafa gidene kadar içmezsin .

Sakın sorma olmuştur veya olmamıştır , konuyu fazla kurcalarsan senin canın sıkılır.

Olmamış bir şeyi olmuş gibi de anlatabilir buda canını sıkar.

0|0
    0|0
  • bir daha kıçınla içmezsin ;) bak sonra sağlam kukuyu sağlam kıcı elde görürsün

0|0
    0|0
  • bir daha içme.

0|1
    0|0
  • boşver bşaksına bak ;))

0|0
    0|0
  • ahaha ne diyim ki

0|0
    0|0
  • o gece için kusura bakma çok içtim. bana bir şey yaptın mı o gece de

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi dua et sonu benzememiş :)

0|0
    0|0
  • Ergenler ya :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sağlam çocukmuş:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...