Kayınvalidemin ve Kocamın Erkek Çocuk Sevdası

Merhabalar, ben genç yaşta evlendim.Şu an 27 yaşındayım üç tane kızım var. Biri 6 yaşında diğerleri 3 yaşındalar (ikizler) Eşim bilindik bir firmanın sahibinin oğlu.bu yüzden erkek çocuk aşkıyla yanıp tutuşuyorlar. aynı zamanda da Karadenizliler. soylarını erkek çocukla devam ettirmek istiyorlar. Kızlarıma bir ayrımcılık yapmıyor. çok seviyor sevgisini de maddi imkanınıda fazlasıyla sağlıyor. ama erkek çocuk istiyor. Kayınvalidemde aynı şekilde baya bir yıkamış kocamın beynini, kocam tek erkek çocuk. 4. çocuk istemiyorum diyorum kabul etmiyor doğuracaksın diyor. 4.de kız olursa diyorum ne güzel işte 4 kızımız 1 oğlumuz olur 5. yaparız diyor. Bunaldım çok baskı var :( İkna edemezmiyim sizce ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• AL bunu ver kendilerine, bir müddet idare etsinler : link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah akıl fikir versin diyim, ama bukadar kararlıylarsa ve karadenizlilerse ikinci hanımı alabilir gibime geldi, tabi tanımıyorum günahını almiyim ama içime öyle doğdu.

1|0
    1|0
  • onlar seni çocuk makinası olarak görüyor galiba. ama bazı aileler ata erkil dir. kaynanalar karışabilir. hatta derlerki erkek olana kadar doğurcaksınız derler. artık eski kafamı dersin ata erkil mi dersin bilemem

0|0
    0|0
  • Yapcan baska şansın yok

0|0
    0|0
  • seninki doğum değil yumurtlamaya geçmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok biliyor da adam olaydı da bir "Y" kromozomu vereydi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...