Ustanın cıragına amatörden tek yumruk (istanbul / fatih yerel gazatesi ) Lütfen Okuyun ve Yardımcı Olun...!!

evet arkadaşlar bundan 2 hafta önce dünya sampiyonlugu bulunan bir hocanın spor salonuna yazılmak amaçlı gittim.o gün içinde yazılmadım fakat cuma günü tekrar gittim . hoca salondan bahsetti . sonrasında ona salonun ne kadar sağlam oldugunu sordum oda banaistersen bir deneme maçı yapabilcegimi söyledi bunu kabul ettim. sonrasında hoca 3 raund olsun dedi deneme amaçlı bir maça göre bence fazlaydı. karsıma en iyi ögrencisini cıkardı. arkadas 2 sene mma 1 sene de bulundugu salonda kickbox yapan biri. bana sort filan ayarladı kask ve dizlik verdikten sonra üstümü cıkarabilecegimi söyledi. maç basladı ve arkadas ilk raundda cok hafif yumruklar vuruyordu. ellerimizde ne kadar eldiven olsada canımı baya yakıyordu ve ilk raundu nerdeyse bir yumruk bile attırmadan kazandı. 2. raundu isteyip istemedigimi sordu kabul ettim. yine aynı sekilde basladı. bu arada spor faaliyetleri üzerine yazı yazan bir gazate (haftalık ) fotograf filan alıyordu.o esnada kendşmden bile bekledmedim cok sert bir yumruk attım cocuk sersemledi ve yere düştü fakat gercekten cok sert vurdum hani duran adam vursanız bu kadar oturmaz diyebilceniz cinsden baya bir ses cıktı . hoca o raundu bana verdi 3. raunda baslamadan hoca fazlasıyla cddiye almıs olmalıki arkadasa sen napıyosun lan kendine gel diyerek ensesine vurdu ve 3 raund dedi nedenini bilmedigim bir şekilde bendende kaskı cıkartmamı istedi. hocam 3. raundu istemiyorum bu sartlarda dedim. bu sırada gazateciler 2-3 fotograf alıyorlardı 2. raundda vurdugum yumrugu ve arkadasın yere düşüsünü cekmişler. 3. raund basladı ve rakip öyle sert vurmaya basladıki karsısında sanki 10 yıllık kick bozcu var . ben sadece 5 ay fitness deneyimi olan biriyim. rakip cok sert sekilde saglı sollu vurdu. o raundududa kazandı suratımda göz altım ve yanaklarımda morarmalar var ve yazılmaktan vazgeçtim . klubu şikayet etmeyi düşünüyorum. hocadaki hırsa hiç anlam veremedim resmen beni dövdürmek için ugrastı. gazetede baslıkta yazıdıgım gibi bir baslık cıktı dersaneye götürdüm dalga gecenler ve helal diyenler oldu. sizce acmak istedigim davada haklı cıkma olasılıgım nedir ve nasıl bir yol izlemeliyim ? ( için dayak yemekden baska hiçbir anlamı olmadı )

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...