Soru sormaya soru bulamadım

cidden hiç derdim yok benim şükürler olsun =) Allah başka dert vermesin üzüulmeyin bu kadar kar yağıyo..kardan adam yapın sonra kar topu atın hıncınızı alın ama ağlamayın elin oğlanı kızı için değer mi.?açın perdeyi karın yağışını seyredin huzur alın çay için sobanın yanında ..kahve için...ailenizle muhabbet edin..çekirdek yiyin.arkadşalarınızla toplanın kahkaha atın deli saçması şeyler yapın...ben çok uzağım bunlara keşke memleketimde olsamda tum bunları yapabilsemmmm..erkek-kız yuzunden mukemmel olan hayatınızı nie çileye çeviriyosunuz..zaman çoooooookkkk çabuk geçiyo ..her zaman bitimindede de yeni başlangıç anlıcağınız üzülmeye vaktımız bile yok aslındaaaaa.. =)=) esenle kalın kardeşler..

Güncellemeler:
örümcek takılmayalım lütfen kasıt kar mı sadece cık cık ..turkiyenin hali belli oldu =DD

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin gibisini buralarda bulmak zor, hep şikayet, hep memnuniyetsizlik. Öncelikle seni kutlamak istiyorum, bu güzel yazı için. Peki, hiç düşündün mü ? Birisi çıkarda, sobanın yanında o çayı beraber içebilirmiyiz diye sorarsa, ne diyeceğinizi..

0|0
    0|0
    • sobam yok ev arkadaşım diyo her gun ..

• kusura bakmayında itam ettiğiniz kelime hiç hoş değil ! yok burada pahalı evmiz küçük zaten

• İtham yok , haddime değil zaten..ben sadece, son dönemde yaşadığımız saçmalıklara bir gönderme yapmak istedim..Bu arada, pahalı olan ne ?

• silam canım miriba :\

0|0
    0|0
  • soru sormadğn halde bu kadar uzun yazıyorsan soru sordğunda dusunemıyorm .D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...