Siz ne yapardınız arkadaşımın yerinde olsanız

en yakın arkadaşımın deli gibi sevdiği bir çocuk vardı çıktılar falan oğlan bunu parmağında oynattı terk etti ama arkadaşım hala ona deli gibi aşık gönül bu ya benim salak gönül aşık olacak en son kişiyi buldu ve bende ona çok aşığım napıcam bilmiyorum siz arkadaşımın yerinde olsanız ve bunu öğrenseniz napardınız ? ama elimde değil onu çok seviyorum

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal bakarsak senden nefret ederim, ama mantıklı bakarsak acırım... Maalesef gönül söz dinlemiyo bence ilgi yönünü değiştir sen bir bayansın bunu (gizli de olsa) paylaşabiliyosan, atlatabilecek kadar da zekisin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• deveye diken ... gerisini biliyorsunuz zaten

0|0
    0|0
  • Sen de bana aşık ol.

2 hatunu idare etmişliğim var hem de 1 sene boyunca ama 2 sini de ayrı seviyordum .

Bu yeterlidir sanırım :D

0|0
    0|0
  • Hep derim bir kadına darbeyi diğer kadın vurur...

0|0
    0|0
    • :'((

• Yanı aşk istemektedir.. Adamın ne mal olduğunu bile bile sen onu isteyip aşık oluyorsun.. Bir kere kendine kötülük etmiş oluyorsun diğer taraftan bir etik değere bağlılık göstermiyorsun arkadaşının durumu ortadayken.. Sen vazgeç bu sevdadan

• inşallah

• Arkadaşının yerinde olsaydım saçını başını yolardım herhalde.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Uzaktan sevıceksın kardeş dediğin birisinin sevdıgıyle bir olman imkansız ben arkadasının yerınde olsam öğrensem bu durumu saçını basını yolarım .

1|0
    0|0
  • arkadaşinin yerinde olsam seni hastanelik yapmadan birakmam :/ k.bakma durum bu

0|0
    0|0
  • Can evinden vururdum valla :D

0|0
    0|0
  • hayatımdan ikinizide temizlerdim

0|0
    0|0
  • arkadaşınıın yerinde olmak istemezdimm zor bir durumm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...