Pileli saten etek ve külotlu çorap.. Yok mu bu işin bir çözümü?

Özellikle pileli saten eteklerle külotluçorap giyince yürürken etek üzerime bacaklarıma yapışıyor, malum havalar da soğuk çorapsız da etek giyilmiyor. Yok mu bu işin bir çözümü ya da ben mi gereksiz yere takıyorum dışarıdan kötü görünmüyor mu acaba?

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sabah ekmek almak için dışarıya çıktım Ankaranın zaten ayazı meşhurdur altımda içlik kot pantalon kaşe kaban var ama bacaklarım nasıl biliyor musun yürüyor ama hissetmiyorum neyse biraz ilerledim mahallede 5 tane bakkal var hiç birisi açık değilmiş neyse fırına gideyim dedim tam giderken yan sokaktan bir kız çıktı altında sadece bir külotlu çorap birde mini etek hiç mi üşümüyorsun vicdansız şok oldum ben titreye titreye yürüyorum oda maşallah bıraksan bir sene o sokakta gider gelir, tamam anlıyorum yazın giyersiniz ki demişsin çorap mecbur yazın giymiyorsun hadi onuda anladım da kış be kış hiç mi kendinizi düşünmüyuorsunuz :)

0|0
    0|0
    • Bu konu tahminimce defalarca konuşulmuştur, ince çoraplar sizin tahmin ettiğinizden çok daha fazla sıcak tutuyor

• Bizde giyelim o zaman nerde satılıyor bunlar :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu bunu bırakında bu kış ayında biz içlik kadife pantolonla üşürken o etekleri nasıl giyiyorsunuz nasıl bir iç ısıdır bu ?

0|0
    0|0
    • dıkkat cekmek ıçın yazılmış bır soru saten pılelı etek nerdeyse yok bıle ortalıkta

• rahat ol boşver

0|0
    0|0
  • yapışması iyi ya yapışmayıp havaya kalksa daha mı iyi?

0|0
    0|0
    • Yapıştığı zaman dar bir eteğe dönüşmüyor rüzgarda yine her pileli etek açılır altında çorap olup olmaması birşeyi değiştirmez

• çorap olunca yapışıyormuş ya. rüzgarda açılmaz belki diye düşündüm ama sen daha iyi bilirsin.

• soğukta etek giyme kökten çözüm

0|0
    0|0
  • soğukta etek giyme kökten çözüm

0|0
    0|0
  • yok yok devam et sen gayet hoş görünüyor :))) jdhsjdshjahds

0|0
    0|0
  • pileli etek nasıl bacağa yapışır ki? pilelinin özelliği dışa doğru havalanması değil mi? çok ince çoraplara yapışacağını sanmıyorum ama yapıştığında da çok abes duracağını düşünmüyorum, kafaya takma bence kötü görünmüyodur muhtemelen.

0|0
    0|0
    • İnce çorapla inanılmaz yapışıyor hemde elektriklenmenin etkisiyle. Arkadan bişi yok ama önden bacaklarının arasına giriyor tamamen yapışıp sarıyor bacaklarını

• Alabilirsiniz ;)

• çok teşekkür ederim :) böyle zevkli bir hanımefendiyi takip etmekten büyük onur duyacağım, iyi akşamlar dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki etek yukari ciktikca görüntü zzzzrrrtttt.sende saten etek giyme

0|3
    0|0
    • Bütün kış onun şıklığından mahrum kalmak istemiyorum..

• ama ister istemez toplanir,cünkü coraba sürtülünce kumas yukari cekiyo

• saten zaten kisa uygun bir kumas degildir. Satenle corap olmaz

0|1
    0|0
  • ee o zaman giyme

0|1
    0|0
Yükleniyor...