Galatasaray uefa ligini garantiledi ne düşünüyorsunuz?

benim görüşüm uefa ligi çayın yanında kek gibi bir şey olur inşallah elenmeyiz şampiyonlar liginden

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Pekte umrumda değil açıkçası eski günlerini hatırlatmalı hiç değilse

0|0
    0|0
  • Galatsaraylılar üzülmesin, CL'de grupta çıkarsa hiçbi' şey yapamaz, en azından UEFA Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final'e kadar belki çıkabilirler..

1|0
    0|0
  • ben pek devam etme tarafatarı değilim juveyi yensek karşımıza gelecek takımlar belli bayern arsenal barca falan filan

0|0
    0|0
  • bence juventus uefa ya katılırsa kupayı kesın alır ama cl yi kesin alır diye birşey yok bence onlar daha rahat panpa

0|0
    1|0
  • Futbolla ilgilenmem ama herhes konusuyor : Stadin altyapisi olmadigi icin Batiya rezil olmamak icin yogun kar yagdigi soyleniyor.

Ben de Istanbul da yasadim kar o kadar yogun yagmadi. Altyapi eksikligi rezaletini orttuk. Mac devami da oglen civari olmasi cok sacma idi .

Ne dileyelim : Turkiye futbol harici seylerden daha fazla rezil olmadan Galatasaray a basarilar .

0|0
    0|0
  • Burdan yetkililere sesleniyorum UEFA ya giderse gs 6ısıtmalıstadyum yapsınlar

0|1
    0|2
  • ne şans ama .elense daha iyi ama turu geçerse alınacak para da var :D.para daha tatlı.turu geçsin bir çeyrek final yapsın yeter

0|0
    0|0
  • paranın ve prestijin karşılığı şampiyonlar ligi..ne işimiz var uefa da.umarım yeneriz juventusu,devam ederiz devler liginde...

0|0
    0|0
  • uefa daha kolay

0|0
    0|0
  • ata binmek varken eşeğe binmek galatasarayca değildir.ki öylede oldu ve şampiyonlar ligine gittik

0|1
    0|0
  • bence bu maçda hiç kasmaya gerek yok berabere bitirsinler şampiyonlar liignde elenecez kesin

muhtemel rakipler Manchester United - Paris - Bayern Munih - Chelsea - Arsenal - Atletico Madrid - Barcelona

0|0
    0|0
  • uefa'da finale kadar gideceğimize inanıyorum. ama bu senelik sadece, gelecek sezonlarda hedef şampiyonlar liginde ilerlemek olmalı..

0|0
    0|0
  • valla G.Saray bu sezon formda değil yani geçtiğimiz sezonlardaki gibi devamlılık yok ama tabi gönül ister bir Türk takımının Avrupa'da başarılı olmasını

0|0
    0|0
  • elenmedik bak çıktık :D

0|0
    0|0
  • ilk yarı 0-0 bitti :((

0|0
    0|0
  • allah ede garantilemseydi...

0|0
    0|0
  • bakıyorumda hemen ezikler buraya toplamış acaba fethiyeden gelen var mı:D

0|0
    0|0
  • inş. elenir de ueafaya gider yoksa elenir gs şampiyonlar liginde

0|0
    0|0
  • tatile nereye gidersin hayatım

0|0
    0|0

• Tur sizin

0|0
    0|0
  • ne düşünelim bir halta yaramayanteselli kupası

0|0
    0|0
  • kesin eleniriz aha da yazıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaray için uefa avrupa ligi daha iyi gruptan çıkarlarsa bir sonraki takıma elenebilirler çünkü rakipler güçlü ama uefa avrupa ligindeki takımlar güçsüz bence uefa avrupa ligi sizin için daha iyi

1|0
    0|0
    • olsun canım eleneceksek devler liginden elenelim

• en sevdiğim 3 fenerliden birisin atarlı değilsin :)))

• oyyy sağol canım sende öylesin burda en sevdiğim üyelerden birisin :))

• En azından cepte canım,şampiyonlar ligi şansı zorda olsa var.

0|0
    0|0
  • inşallah elenmeyiz kuzum elenirsek de dediğin gibi kekimiz hazır, hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • bence şampiyonlar ligine gitmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...