Bayern münih'in manchester city'e yenildi ???

bundesligada 40 maçtır yenilmeyen son 21 şampiyonlar ligi maçında yanlızca bir yenilgi alan bayern münih dün city'e 3-2 yenildi,maçın hakkı skoru yansıtmıyor ama düşüncelerinizi merak ettim yorumlar?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şu dünya üzerinde yabancı takımlardan en nefret ettiğim Bayern München'dir,ayrıca bu takıma Bayern Münih denmesinede gıcık oluyorum,o ülke kendi takımına nasıl hitap ediyorsa bizde o telaffuzla söylemeliyiz..sevmiyorum arkadaş bu takımı,çok kendini beğenmiş bir havası var,başkanıda aynı,futbolcusuda,taraftarıda bana böyle takımlar sıcak gelmez,mütevazi olucan kardeşim.

0|0
    0|0
    • Çok kızmamak lazım. Sadece bu takıma özgü değil. Misal Paris Saint Germain'deki Paris Pari diye okunur. Münih kelimes yerlemiş dilimize. Diğer konudaki sıkıntını anlıyor ama katılmıyorum :)

• niye nefret ediyosunki barcalı futbolcular gibi antremanlarda sakatlanma rolü öğrenseler severmisin.

• Barça'yı da sevmem,kardeş ben kitlelerin takımını sevmem,ben Chievo'yu,Espanol'u,West Ham'ı,St.Pauli'yi,Dnypro'yu,Montpellier'i severim,ben popüleri değil horlanmışı severim,Ne Akp'yi ne Chp'yi,ben TKP'yi severim,ne Tarkan'ı ne Serdar'ı ben türkümü severim,bilmem kendimi anlatabildim mi.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• normal bir şey

0|0
    0|0
  • arkadaş handikaplı bayern dedi..4-6 oynadım kafam raad:)

0|0
    0|0
  • Ben 2 oldu dedim 5 tane atar bir baktım 2-2 olmuş maçı açmaya çalışırken 3 olmuş yuh dedim gerçekten helal olsun beni çok şaşırtı bayern e bu şekilde yemek afedersiniz koymuştur.

0|0
    0|0
    • 12.dakikada 2-0 oldu farka giderler dedim tek kale oynanan maç city lehine sonuçlandı tabi citynin 2.golü öncesi yüzde yüz penaltı olmayan pozisyona hakemin penaltı çalması ayrı konu

• valla işte oldu münüh yenildi iyi oldu totoları kalkmıştı çünkü.

• Bayern ve diğer büyük Avrupa takımlarını sevmem,ben Chievo,Espanol,West Ham,St.Pauli,Montpellier vb. mütevazi takımlara sempati duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Bayernin defans neydi öyle ya, fark geliyodu nerdeyse..

0|0
    0|0
  • Futbol bu neyin ne olacagi belli olmaz top yuvarlaktir. Umarim bugun bizimde yuzumuz gulucek basarilar Juve !

0|0
    0|0
  • Manchester City Realide barçayıda yenebilecek güce sahip diye düşünüyorum Bayern ide yenmesi anormal bir durum değil gayet normal

0|0
    0|0
    • bayern hepsinden güçlü.

• ya bırak sen gelmişin burda manchester city e kötü takım muamelesi yapıyorsun adamlar resmen profesyonel ce oynamışlar veyenmişler gelip bana konu açtırma zorla adamı düşürmüş penaltıyı vermiş adamda atmış..iddaa oynadım yattı bayern e verdim city çaktı demiyonda burda şansızlık diyosun he anladım seni sensin:D

• zaten grup liderliğini gruptan çıkmayı garantilemişlerdi haa ama City de güçlü takım iyi kadrosu var yani Münih'i yenebilecek potansiyelleri var ve yendilerde zaten

0|0
    0|0
    • ilerleyen turlarda eşleşseler iki maçlarda ciyt bayerni yenebilirmi sence? dünki maçtada şut,orta,pas istatistikte bayern açık ara öndeydi.

• ilerleyen turların favorisi Bayern olurdu ama City Bayern'i elerse de şaşmam City'nin de çok iyi kadrosu var haa bu arada bu benim yeni hesabım dostum level 9'luku kapattım :)

• 2-0dan sonra almanlıklarını unutan almanlar maçı verdiler güzelim kuponumu da...

0|0
    0|0
  • çok sevindim :)

0|0
    0|0
  • M.City ya favori takımım koyar geçer affetmez <3 :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...