Bayern münih'in manchester city'e yenildi ???

bundesligada 40 maçtır yenilmeyen son 21 şampiyonlar ligi maçında yanlızca bir yenilgi alan bayern münih dün city'e 3-2 yenildi,maçın hakkı skoru yansıtmıyor ama düşüncelerinizi merak ettim yorumlar?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Şu dünya üzerinde yabancı takımlardan en nefret ettiğim Bayern München'dir,ayrıca bu takıma Bayern Münih denmesinede gıcık oluyorum,o ülke kendi takımına nasıl hitap ediyorsa bizde o telaffuzla söylemeliyiz..sevmiyorum arkadaş bu takımı,çok kendini beğenmiş bir havası var,başkanıda aynı,futbolcusuda,taraftarıda bana böyle takımlar sıcak gelmez,mütevazi olucan kardeşim.

0|0
    0|0
    • Çok kızmamak lazım. Sadece bu takıma özgü değil. Misal Paris Saint Germain'deki Paris Pari diye okunur. Münih kelimes yerlemiş dilimize. Diğer konudaki sıkıntını anlıyor ama katılmıyorum :)

• niye nefret ediyosunki barcalı futbolcular gibi antremanlarda sakatlanma rolü öğrenseler severmisin.

• Barça'yı da sevmem,kardeş ben kitlelerin takımını sevmem,ben Chievo'yu,Espanol'u,West Ham'ı,St.Pauli'yi,Dnypro'yu,Montpellier'i severim,ben popüleri değil horlanmışı severim,Ne Akp'yi ne Chp'yi,ben TKP'yi severim,ne Tarkan'ı ne Serdar'ı ben türkümü severim,bilmem kendimi anlatabildim mi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hem maç 2-0 iken döndü değil mi çok şaşırdım 5 yıldız soruna :)

0|0
    0|1
  • İlginç bir maçtı .. Tamamını değil de özetini izledim .. Şans

Bizim 2-0 dan 3-2 biten Milan maçımız aklıma geldi hemen ..

0|0
    0|1
    • şans zaten bütün istatistiklerde bayern eziyor oyun olarakta öyle ama boateng yüzünden maç gitti,olur böyle kazalar arada =))

• Mancini'nin eski takımında hala iş varmış demek

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be Afatsum abi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• normal bir şey

0|0
    0|0
  • arkadaş handikaplı bayern dedi..4-6 oynadım kafam raad:)

0|0
    0|0
  • Ben 2 oldu dedim 5 tane atar bir baktım 2-2 olmuş maçı açmaya çalışırken 3 olmuş yuh dedim gerçekten helal olsun beni çok şaşırtı bayern e bu şekilde yemek afedersiniz koymuştur.

0|0
    0|0
    • 12.dakikada 2-0 oldu farka giderler dedim tek kale oynanan maç city lehine sonuçlandı tabi citynin 2.golü öncesi yüzde yüz penaltı olmayan pozisyona hakemin penaltı çalması ayrı konu

• valla işte oldu münüh yenildi iyi oldu totoları kalkmıştı çünkü.

• Bayern ve diğer büyük Avrupa takımlarını sevmem,ben Chievo,Espanol,West Ham,St.Pauli,Montpellier vb. mütevazi takımlara sempati duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Futbol bu neyin ne olacagi belli olmaz top yuvarlaktir. Umarim bugun bizimde yuzumuz gulucek basarilar Juve !

0|0
    0|0
  • Bayernin defans neydi öyle ya, fark geliyodu nerdeyse..

0|0
    0|0
  • zaten grup liderliğini gruptan çıkmayı garantilemişlerdi haa ama City de güçlü takım iyi kadrosu var yani Münih'i yenebilecek potansiyelleri var ve yendilerde zaten

0|0
    0|0
    • ilerleyen turlarda eşleşseler iki maçlarda ciyt bayerni yenebilirmi sence? dünki maçtada şut,orta,pas istatistikte bayern açık ara öndeydi.

• ilerleyen turların favorisi Bayern olurdu ama City Bayern'i elerse de şaşmam City'nin de çok iyi kadrosu var haa bu arada bu benim yeni hesabım dostum level 9'luku kapattım :)

• Manchester City Realide barçayıda yenebilecek güce sahip diye düşünüyorum Bayern ide yenmesi anormal bir durum değil gayet normal

0|0
    0|0
    • bayern hepsinden güçlü.

• ya bırak sen gelmişin burda manchester city e kötü takım muamelesi yapıyorsun adamlar resmen profesyonel ce oynamışlar veyenmişler gelip bana konu açtırma zorla adamı düşürmüş penaltıyı vermiş adamda atmış..iddaa oynadım yattı bayern e verdim city çaktı demiyonda burda şansızlık diyosun he anladım seni sensin:D

• 2-0dan sonra almanlıklarını unutan almanlar maçı verdiler güzelim kuponumu da...

0|0
    0|0
  • M.City ya favori takımım koyar geçer affetmez <3 :D

0|0
    0|1
  • çok sevindim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...