Gerçekten tavsiyenize ihtiyacım var bir bakın

Üniversite birinci sınıf öğrencisiyim hocama aşığım. Adam yardımcı doçent ama geçm gösteriyor. Arkadaşlarla sohbet ederken hocaya şakayla karışık sevgilisi olur olmadğını sorduk yok dedi. Geçen gün odasına kitap istemeye gittim kitabı tam verecekken uzatmadı ve gülümseyerek yüzüme baktı. Sonra twittterda takip isteği yoklamıştım çok yorgun olduğunu telefondan da onaylayamadığını en kısa zamanda onaylayacağını söyledi. Sizce bişeyler olabilir öi? Olması için ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Ahlaksız yorum yapmazsanız sevinirim gerçekten yardımcı olacaklar yazsın aşk başlığındasınız cinsellik değil

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• fıstık olur öyle şeyler yaşca büyük olgun bazı erkeklerdede inanılmaz bir karizmatiklik çekicilik olur, sizin iş olur ama adam işi gizli yürütmek ister sonucta adın çıkcagına canın çıksın diye bir laf var nihayetinde, bide çocuksu davranısların ya da düşünce yetiniz birbiri ile tutmayacagı için saglıklı olgun bir ilişki olmaz diye öngörsekde bir ihtimal belli olmama olasılıgı da var.

bi gün köylü yolda ramazan ayında hocayı yoğurt yerken görmüş hocam ayıptır ramazanda oruç tutulmazmı demiş hoca da dururmu basmış cevabı

ya tutarsam?

0|0
    0|0
    • Ciddi cevabınıza çok teşekkür ederim . Bir sorum daha var ben çok sevdiğim için en azından bir birlikteliğimiz olur mu diye denemek istiyorum belki anlaşamayız evet ama denemek isterim . Sizce nasıl davranmalıyım ona karşı çünkü artık derslerimize de girmeyecek. Aramızdaki yaş farkından dolayı düşünmez belki ama o yaş farkını önemsemeden bana ilgi duymasını nasıl sağlarım

• Aynen kitabi vermedi bana baktı güldü ben orda bittim zaten, sizce bu davrnışı ve twitter olayı normal bir öğrencisinr yaklaşır gibi mi ? Çünkü yaş fatkı fazla adam kardeşi gibi görebilir

• çok da kuruntu yapma..her harekete bir anlam katar seven taraf. sana tavsiyem budur. ama gelip geçer zamanla gülüp geçersin. byee

Erkekler Ne Diyor 8

• snn gbı saf kızlıgı bozulan ck kıs gordm belkı evlı nrden bılıosn yasıtlarınla takıl o adam cıddı olgun davranır anlasamassınız ıkıncısı o ystakıler snnle bırlıkte olr sonra yol verır bna ınnanmassan dene gor terch snn ...

0|0
    0|0
    • Evli değil ayrıca ben geerçekten bişeyler hissediyorum kesinlikle cinsel bir düşüncem yok duygusal bişeyler yaşanabilir mi diye soruyorum

• genc bırıyle ble ck kısa suruyo onnla nekadar uzn surebılır :D

• olur ama cinsel anlamda olur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kımse tklıf etmıo dıe yaslılara yazma bırıncı sınıftaymıssın ılla bı genc olur bekle sabret braz

0|0
    0|0
  • okul fantazisi. başarılı olabilir.

0|0
    0|0

• Ver gitsin

0|0
    0|0
  • cilve yeterli olur sanırım istediğin elde etmek için

0|0
    0|0
    • Detaylandırır mısınız

• göğüs ucu deyince ben bile karıştım ekran başında şimdi

• haklısın abarttım biraz

• verirsen olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir tabi ki neden olmasın. Benim kuzenim hocasıyla evlendi. Aralarında 8 yaş vardı. Sizin yaş farkı kaç? Bu önemli. Ayrıca önce derste başarılı ol öyle gözüne girersin. Zeki olduğunu azimli olduğunu onun gibi başarılı olabileceğini kanıtla. Akademisyenler için bu önemlidir. Göz kontağı kur sürekli. Bu çok önemlidir.

0|0
    0|0
    • 13 yaş var :( yaş farkından dolayı dişünmez diyorum ama bir ihtimal ilgisini nasıl çekebilirim çünkü artık derslerime de girmeyecek

• Birde o okulu bitirince ondan daha iyi bir yerde olacağımı biliyor çünkü ben tıpçıyım o fizik mezunu. Küçümsemiyorum yanlış anlamayın kendi cümlesiydi bu . Sizler bitirince benden çok daha iyi yerde olursunuz diyor. Ama adam 2 3 yıl içinde evlenemyi de düşünüyor. Sevgilisi yokmuş.

Yükleniyor...