Dün galatasaray juventus maçında bir beşiktaşlı taraftar gördüm sizde benim gibi helal olsun dediniz mi?

ben dedim bizi destekleyen beşiktaşlı kardeşlerimize selam olsun teşekkürler

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Bizi desteklemeleri güzel ama sırf maçımıza geldiler diye Beşiktaş'lıları kardeş belleyecek değilim Allah'tan öldürmedi bizimkiler aynı şekilde bir Fener taraftarı da vardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• avrupa maçlarında feneri bile tutarım. beşiktaşı da tutarım. kendi içimizde kavga gürültü ama olay avrupa deyince değişir. saldır cimbombom..

2|0
    0|0
  • yaşın müsait..fenerli bjk li arkadaşlarla uefa finalini izleyip turlamışlığımız var...o zamanlar azizler yoktu.

0|0
    1|0
  • ben görmedimde şimdi diyim ozaman

0|0
    1|0
  • Bu tür maçlar milli maç niteliğindedir. Herkes destek vermeli diye düşnüyrum. Maça gelen tüm başka takım seyircilerine teşekkürler.

0|0
    1|1
  • beşiktaş & galatasaray & trabzonspor & bursaspor & kasımpaşaspor & eskişehirspor & sivasspor & karabükspor & akhisarspor & antalyaspor & gaziantepspor & torkukonyaspor & çaykurrizespor & gençlerbirliği & kayserierciyesspor & kayserispor & sanicaboruelazığspor zaten kardeş takımlar

0|0
    0|0
  • fenerlide vardı ... ben dedim acıkcası ve harika bir görüntüydü keşke o statları sadece bizim seyircilerimiz doldursa beşiktaşlısı fenerlisi galatasaraylısı avrupada tek taraftar tek yürek olmayı bilmeliyiz bence.

0|0
    0|0
  • ben fener atkılı olanda gördüm helal olsun dedim ama ben onun gibi olmam

0|0
    0|1
  • link

çok ciddiyim bu adam maça geldi diye maç iptal oldu ahhahdsaks :ASD

0|0
    1|0
  • dünya gözüyle şampiyonlar ligi maçı izleyeceklerdi o da kursaklarında kaldı :D :D FORZA CİMBOM..

0|1
    0|0
  • Fanatik.com'da Fenerbahçe'li bi' taraftar gördüm 6s'lilerin arasında..

0|0
    1|0
  • Ben Fenerli gördüm ne işi varsa orda

0|0
    1|1
  • kanı bozuk olmayanlarda varmış

0|0
    1|0
    • Avrupada sanki feneri destekliyorda 6alalılar benfica fener macında tuttuğunuz taraf belliydi iğneyi kendinizede batırabilseniz kimin kanı bozuk anlarsınız çakma milliyetciler

• ben helal olsun demedim vayyy yalaka vayyy dedim:) şaşırmanda ilginç.zaten bjk gs kardeş. fenerbahçe 17 takımı şike şike nasıl şampiyon olmuştu.hahahaha

0|0
    1|0
  • fener bahçeli olrak bizde galatasaraylıydık

0|0
    0|0
  • ben fenerli gördüm bir tane şaşırdım dedim yani böyle adam gibileri çıkıyo aralarında

0|0
    0|0
  • fenerli de vardı,gazetede gördüm...

0|0
    0|0
  • nelerden hoşlanırsın

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeli görmüştüm. olması gereken de bu zaten..

0|0
    0|0
  • biz teşekkur ederız..

0|0
    1|0
  • Büyük risk almış ama juventus un forması çok benziyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...