Arkadaşlar aklınız varsa kimse için üzülmeyin

hayat kısa değer bilmeyenler için akıtığınız gözyaşı bekler diye ömrünüzün heba etme sonucunda hastalık geliyor hiç birşey sizden kıymetli değil burdaki arkadaşlarıma bakıyorumda yazık kendinlerine ve çevremdeki kendinlerini heba ediyolar sonuç ne depresyon ya da psikoloji altüst oluyor bunu kimse yapmasın kimse sizden kıymetli değil şunu iyianladımki aile herkesten iyi herkes herşey gider ama tek aile bırakmaz sağlığınızı boşu boşuna bozmayın derim

Güncellemeler:
söylü düşünün bir öumur boyu hasta olup dışarlara cıkmaamak bir vefasız için bir ömrü heba etmekmi sizce hangisi mantıklı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• heee evet birininde bunu anlaması güzel tabi :)

0|1
    0|0
  • Galiba SEN yeni atlatmissin bir ask yarasini ama dikkat et tam atlattim,derken birkac gune yeniden vurmasin sancisi oyle sandigin gibi olmaz,benden soylemesi

0|0
    0|0
  • Iyi guzelde hic ahiretten bahsetmemissin? Ya oldukten sonrasi? Insanlar dunyalik islerin pesinden kosmaktan ahiret hayatini hic umursamiyor. Varsa yoksa daha cok para daha guzel kadin erkek sahibi olmak. Elbet saglikta parada birgun sona erecek bakalim o gun kimler sansli cikacak.

0|0
    0|0
    • valaha saglık hersyeden onemli onu kaybettınmı dunyalar senin olsa ne olur arkadasım

• Boş konuşan sensin gerizekalı senin başından bişi geçmemiş demekki boş boş konuşuyorsun.Senin gibilerin başından bişi geçse zaten ağlarken eşşekler gibi sesler çıkartırlar!

• Doğru söylüyosun kardeş.Bir yerde sünger gibi olmalıyız.İçimizdeki zehir sadece bize zararlı oluyor. :-/

0|0
    0|0
    • aynen kesinlikle gamsız olucan budevride hicbirseyi takmıyacan

• sağlık daha önemli bence...biri için ömrümü heba etmek daha mantıklı en azından sağlıklı bir şekilde heba ederim :) :)

0|0
    0|0
  • Güzel söledin de işte bu kalp işi ne manyaklıksa mantık dinlemiyor ama haklısın tabi

0|0
    0|0
  • söylemesi kolayda uygulaması zor

0|0
    0|0
    • ama söyle dusun saglık giderse o hepsınden kötu toplamak zor yani bedeni tekrar

• ne mutlu sana o zaman

• tesk ederım

• Doğru söylüyosunda gerçekte öyle olmadığını eminim sende biliyorsundur .D

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın :)

0|0
    0|0
    • yani hastalık ya da psikoloji bozluyor yani yazık valaha

• evet haklısın hayat kısa anlık..mutlu olmak için kendin için yaşayacaksın :)

• çok haklısın.. aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
  • Güncellemeye soru ekler misin. Katılıyorum hayat güzeldir anlayabilene. Mutluluk her yerde bakmayı bilene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle katılıyorum. Özellikle gençlerimizin erken yaşta aşk acısı çekmelerine çok üzülüyorum. 17-18 yaşındaki gençler aşk acısı çekiyor. Yetişkinler tarafından, ergensin geçer diye yorumlanıp çektiği acı, basit olarak yorumlanıyor. Ama aslında basit değil. O yaşlarda aşk acısı çekmeye başlayan genç, aldığı darbeler sonucu acısı büyüyor büyüyor ve sağlığını etkilemeye başlıyor. Ha bir de darbe almaktan en verimli yirmi beş yaşlarında iken, hayata küsmüş, güvensiz, şüpheci bir insan olup çıkıyor. O yüzden 17-18 yaşında ki arkadaşlarmız akıllarını başlarına alsınlar ve hayatlarını yaşasınlar diyorum ben de.

0|0
    0|0
  • herşeyden önce insan kendine deger vermeli,sen iyiysen herkes iyi...

aile deyince aklıma tek anne geliyor,evin mihenk taşı,varlığını hissetmek bile kendimi iyi hissettiyor,mevlam yetim öksüzün yardımcısı olsun...

0|0
    0|0
  • çok haklısın ablacım bnde bunu dün farkettım bnı sevmıyormus megerse hiç arkadas kalalım dedı ona bıle razı oldum mesaj attım onlara bıle cevp vermedı nsıl morlaım bozuk nasıl canım acıyor bır bılsen napsam gecmıyor uzulmıyım degmez dıyorum aama ıster ıstemez tkıyorum işte bir kaç günde 4 kılo vermısım uyuyamıyorum işte çalışamıyorum bakalım sonum ne olcak

0|0
    0|0
    • yapma saglıgına yazık degmez o hayatını yaserken sen kahrolma snede yasa cok gencsın

• sabır gerekkk...öğrenılcek zamanla ınsanoğlu aıl olan degıl ..asıl olan tahammül gücü...

• bncede ztn ayrılmıstık 4 ay olmusutu alışmıstımda baya ama son 1 aydır arkdas kalalım dıe tekrar gırdı hayatıma ıyıce kafamı karıstırıp cıktı anladımkı dün kasıtlı yapıyor kafasında bıtırmıs canımı acıtmaya calısıyor yoksa ınsan sevdıgının uzulmesını ıstemez oyuzden dün ıtıbarıyle bnım ıcın öldu artık ondan adım glsede benim ıcın bıttı

Yükleniyor...