Ölürmüsün öldürürmüsün :S

herkeze merhaba... beni terkeden sevgilim geri döndü 4 ay sonra. beni üzmüştü giderken.ona rağmen kötü olursan ihtiyacın olduğunda mesaj at dmeiştim. attı konuştuk felan beni üzdün dedim bern naptımki sana dedi:S git gelme istemiyorum demeler mesaj atma hattımı değiştiririm demeler hastalığüını sorduğumda bile uff ya bir mesaj atma diye mesajlar almıştım...olanları anlattım bu seferde diyoki bu nasıl nefret nasıl kin kusuyosun bana diyo.:S napmaya çalışıyo bu kız anlayamadım:S

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Herhalde o hastalık onun beyninde ödem oluşturmuş :D Aklınca üste çıkacak ya bir yol arıyor... :D En sevmeiğim insan tipi, herşeye atar gider yapıp bir de üste çıkan ..

0|1
    0|0
    • Aynen oyle oldu.uste ckmaya calisiyo hala bide..

• Aynen bizde eski sevgiliyle arkadaş kalma yok, bizde yol vermek var :))

• Zaten geldignde bile eski sevgliden eser yoktu.tekrar baslamak xozummu bilemedim:)

Kızlar Ne Diyor 11

• onun ego tavan yapmış galiba boşver hiç uğraşma tekrardan :))))))

0|1
    0|0
  • Ona harcadığın vaktine yazık, kız kendide bilmiyor ne istediğini.

0|0
    0|0
    • Vallahi yaa yine geldi mahvetti hayatimi

• seni cepte tutuyodurr. o sırada biri denkk gelmiştr sonra o biri gidince sana geri dönmüştr bence muhatap olma

0|0
    0|0
    • Yok olmadim zaten.derdni dnledim ve yol verdim.terkedip giden oyken ve yalvar yakar gitme etme derken dinlemedi. Ve smdi istemeyen ben oldum onu.ne kadar koymustur vilemiyorum:)

• Mantik kesnlikle yok diyo terketmis tekrar terkder kenedeni uzme diyo.baska kizmi yok diyo.ama kalp ozlesim anilaei onu vee tekrar diyo.ama sadece ozlem ve hasret olsu icin istiyo

• AHH BU KALP:(

• Beni terk eden birine hayatta bu kadar iyi davranamam ben mi çok kötüyüm acaba :/

0|0
    0|0
    • Sevgi vicdan iyi niyet iste naparsin

• Keskede davranmasaydim yine olan bana oldu...

• Bence de

• hoşlndığı kişi trafından tekedlmiştr sana dnmuş

0|0
    0|0
    • Zaten donecek yer vulamadi bulamazda yok oyleee.d

• seni kaybetmek istemiyo ilrde kazanabileceği düşüncesi

• bu nasıl bir çelişki ama :D hem kendi bitirmek istedi şimdi kaybetmemek istememsi nedir anlayamadım :)

• sadece kızlığını yapıyo.

0|0
    0|0
  • Hata sende..oyle yalmasina ragmen sen ihtiyacin oldugunda beni ara dersen oda bole yapar..

1|0
    0|0
    • Dogru soyluyosun.ama iyi niyetmle ne kaybettfni anlasin istedim

• O tur insanlar anlamaz..bencil olurlar

• Evet malsef hep bana hep beni iyi dusun diyo bana yaprklarni anlatncada uste ckiyo yag gbi.sinir bozucu durumlar ya bunlar

• Sacmaliyor galiba

0|0
    0|0
  • yedekteki çalışmamış :P

0|1
    0|0
    • derken :D

• ya işte heyecanı eksilmiş sizin ilişkinin..ayrılmışsınız, o ara birinden hoşlanmış ama umulan olmamış..ee gelen gideni aratınca nostalji yaparak acı hafifletilebilir

• böyle biride benim basimda :( ne ayriliga yanasiyor nede sevgisini belli ediyor senin caninin acisini belli etmeye hakkin yok edincede trip atiyorsun ya da bunaltiyorsun oluyor Allah yardimcimiz olsun kardesim

0|0
    0|0
    • Ayynen oyle oluyo.d biz bisey aciklayamiyoruz malesef hemen yag gbi uste ckiyolar malesef.kendlerni hatrlatmalarida cabasi.d

• yoruldum ama ayrilamiyorumda :( keske cok sevmeseydim ozaman hersey daha kolay olurdu

• Nasıl ayrılmıştınız? ayrılma sebebınız nedir? ağır hakaretler etti mi sana? Eğer seviyorsan şans ver derim. Ben de sevgilimi aramayı düşünüyorum. lütfen geri dönen sevgilileri kabul edelim lütfen :D

0|0
    0|0
    • yok kabul etmekle herşey eskisi gibi olmuyo malesef eski tadı alamıyosun sen ona o sana eski defterleri açıyo yine kavga yine kavga öyle olmaktansa bitsin daha iyi...

Erkekler Ne Diyor 6

• gönül bir dergahtır pardır küldür girilip çıkılmaz günahtır

0|1
    0|0
  • 2. bı sans verme arkadasım 1 kere terketmıs elbet o 2 de olur acı cekende sen olursun aklını kullan sen cekecegıne o ceksın

0|0
    0|0
    • Yok diyecegni dedi snra yol verdim zaten geldgi yere geri gonderdim:)

• :) en guzelını yapmıssın herkez hakettıgı cewabı alır

• :) hey allahım bu kadın milletini anlamak için klavuz olsaymış iyiymiş..

0|0
    0|0
  • Sen eğer bu soruyu soruyorsan yaşadıklarını haketmişsin be dostum.

0|0
    0|0
  • Kabul edersen seni yeniden bir gun tekrar terk edecektir. Kendine yazik edeceksin. Geri donmesinin sebebleri vardir. Mesela terk edip gittikten sonra gittigi yerde istediklerini bulamamak ve sonra yeniden sana geri donmek.

0|0
    0|0
    • Tok kabul ermicem.mantik olmaz diyoda kalp istyo malsef onada soz gexircem bir sekilde

• En hayirlisi senin icin bu olur. Allah yardimcin olsun.

• Dengesizmiş biraz , başka bir sorunu olabilir.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum artik kafami karistrdgyla kaldi sadece

Yükleniyor...