Şu şahsa bir yorum yaparmısınız?

ondan hoşlandığımı bildiği biri vardı.benden büyük olduğu için sürekli olmaz gözüyle yaklaşıp muhabbet ederken uyarırdı.ama bu durum onu çok havaya soktuğu için hep egosunu tatmin ederdi.yani o hep önde,ben geride olurdum.dün artık ondan hoşlanmadığımı sözlerinin çok acı olduğunu ve kendi kendine soğuttuğunu,artık içinin rahat olmasını söyledim.birden her şey bitti benden hoşlanmayan biriyle işim olmaz diye konuşmaya son verdi,bugün de dayanamayıp mesaj attı (ilk defa tükürdüğünü yaladı) havadan sudan muhabbet açmaya çalışırken tersledim. iyi akşamlar dedi ve beni engelledi. ne yapmaya çalışıyor? bu yaptığım çok mu koymuş ona ya? o kadar şey yaşadık kavga ettik nefret kustuk engellemedi benim ona posta koymam heralde sinirine gitti. ne düşünüyorsunuz? onun sorunu ne... ya da tekrar mesaj atacak mı?

Güncellemeler:
engelimi kaldırmış. büyük bir ihtimalle twitterdan takip ediyor sürekli. ama henüz mesaj atmadı. onunla konuşmayı özledim. yazmalı mıyım?
dayanamayıp ben yazdım. ikinci kelimesinde hala kurtulamadım senden dedi. ben de o zaman engeli niye kaldırdın ve neden engelledin diye sordum, cevap vermek istemiyorum sıkıldım her şeye cevap verme durumundan sokayım düzene dedi. şu itici egoist tavırlarından aşırı sıkıldım, şimdi kurtuldun deyip cevaplamasına fırsat vermeden ben engelledim. 5 gün oldu. sizce doğru mu yaptım ? engeli açayım mı ? ve ocak 21de dogum gunu o zamana kadar konuşmazsak kutlamalı mıyım yinede

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Egosu beyninden büyük insanlardan uzak dur...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yapmadım.

0|0
    0|0
  • uheuheuh ezmeymiş o yaw..uzak dur o ne öyle çoluk çocuk gibi..

0|0
    0|0
  • Tekrar atmaz bence ya ama sen onun dötü bildiğin tavandan bile dışarı çıkartmışsın yaw. O da acayip gaza gelmiş demekki :D

0|0
    0|0
  • Yüzsüzse atar. Kesinlikle çok koyduğundan.

0|0
    0|0
    • yüzsüz hiç değil. ama hep ben hep ben dim. yani ben alttan alır ben idare eder ben mesaj çeker ben sakinleştirir. son anda böyle bir konuşma geçince birden manyadı. hatta bugün mesaj çekecegine bile ihtimal vermiyordum yazınca şaşırdım. engellediyse daha atmaz heralde:(

• Kesinlikle reddet. Sevdiğinden gelmeyecek nefsi için gelecek. Egosu için.

• egosuna tükürdüğüm.

• sana 5 veriom, böylece herkes görür

0|0
    0|0
  • insanlar egolarını beslemeyi severler en güzelini yapmıssın tekrar yazıcaktır muhtemelen

0|0
    0|0
    • inşallah.. o zevki bir daha tadayım.

• senden hoşlanıyor yine mesaj atacak sana .faş farkı fazla ise sende görüşme bir daha

0|0
    0|0
    • ama benden hep uzak durmamı ondan hoşlanmamam gerektiğini vurgulardı. bana duygusal anlamda hiç umut vermedi ki nasıl hoşlanıyo onu anlamadım

• anlıyorum sizi .sizden uzak kalmayı istememesi onu içten üzüyor olduğundan size kırıcı sözler söylemesine neden oluyor olmalı .

• ÇOK İSTİYOR İSEN YAZMALISIN .

• Arkadas kisaca g.t kusura bakma ama boyle malesef.

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum.

• sagolasın arkadaşım..

• Rica ederim arkadasim

• Dengesiz egoist

0|0
    0|0
  • Yeni talipler bulamazsa muhtemelen atar.

0|0
    0|0
  • yarın okulun yok mu senin :(( sajdlşdsaj

0|0
    0|0
    • çok takıyorum bu durumu ya..lütfen..

Kızlar Ne Diyor 1

• Ego manyağı.

Senin sürekli etrafında olmanı ve ne kadar özel, ne kadar değerli biri olduğunu ona hatırlatmanı istiyor.

Seni sevdiğini hiç sanmıyorum, sadece egosunu tatmin etmek, pohpohlanmak istiyor.

0|0
    0|0
    • haklısın.teşekkür ederim..

Yükleniyor...