Günün sorusu adı altında sorulan sorulara cevap veriyormusunuz ?

Günün sorusu adı altında sorulan sorulara cevap veriyormusunuz ?

Ben pek cevap vermiyorum 500 xper karşılığı olması hoş değil..! Siteye ilk üye olduğumda günün sorusunu insanlar seçiyor zannediyordum.. meğerse parayı veren düdüğü çalar gibi bir şeymiş buda :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bunu merak ediyordum.. hımm..

Kaçtım hemen rahatsız etmeyeyim bari.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Cevap vermiyorum hatta okumuyorum bile. Sürekli sayfa başında gördükçe de delleniyorum :))

Neye göre, kime göre günün sorusu diyesim geliyor

0|1
    0|0
    • insanın gözünün içine sokar gibi en üstte sinir bozucu resmen :) bazen çokta saçma sorular oluyo ki öyle resmen ergen soruları yani :D

• cok sert :))

• Evet geneli öyle zaten :)

kabirazabı nesi sert yahu ? :)

• Hayır günün sorularına cevap vermiyorum.

Gün sorusu olmadan önce cevap vermiş olabilirim belki.

Gün sorusu güncel konular olmalı bence^^

500+ xper'e değmeli.

0|3
    0|1
  • Çok hoşlanmıyorum günün sorusu olayından.Bütün gün tepede aynı soru sinir bozucu.Ama ilgimi çekerse cevaplarım.

1|1
    0|0
    • evet insanın gözüne sokar gibi karşında sürekli bide tipitip bir soru olursa :D

• İnadına cevap vermiyorum.

0|1
    0|0
  • önüme gelen soruya cevap veriyorum ben

0|0
    0|0
  • dikkat edip ozellikle vermem

begenirsem ve canli yayinda gorursem

karagorilere girmem pek

0|0
    0|0
  • Evet cevap verebileceğim bir soru ise cevaplarım :)

0|0
    0|0
  • İlgimi çeken bır soruysa cevaplarım.

0|0
    0|0
  • Hiç dikkatimi çekmiyor, aklıma da gelmiyor zaten. Cevap veriyorsam da günün sorusu diye bilerek vermiyorumdur, canlı yayında görmüşümdür.

Bir de 500 değil de 1000 xper puan karşılığı değil mi o? Çok gereksiz. Lösev'e bağış konusu daha mantıklı bunun için. link

0|1
    0|0
    • Ben daha kullanmadım xper puan zaten verdikleri için takılmıyorum. Bi hayır işi olsa hepsini veriyim yerine gideceğini bildikten sonra..

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger soru ilgimi cekiyorsa cevaplarim her soruyu cevapladigim yok bütün sorular icin gecerli.

0|0
    0|0
  • bakıyorum çok kalabalık çok yorum var hiç girmiyorum bile mevzuya :D biliyorum ki içerde mevzu derin :p

0|0
    0|0
  • cevap vermek için özel bir çaba sarf etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yok ben kıskancım vermiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...