Siz olsanız söyler miydiniz ?

4 senelik bir ilişkim var cinsel birlikteliğimiz yok bende kaldığında az şeyler yapıp uyuyoruz geçen sene sınıfımdan bir kızı eve çağırdım gece o az şeyleri o kızla yapıp onla uyudum sabah yolladım. kız yakın arkadaşımdı sevgilim onu kıskanıyordu zaten artık o kızla konuşmuyorum 1 senedir aynı sınıftayız yüzünü görünce midem bulanıyor yakınımda bir yerde olup parfüm kokusu gelince kaçıyorum oradan bu sayede sevgilimi çok sevdiğimi farkettim ona nasıl bağlı olduğumu onun teni ve kokusu hariç kadınların bana ne kadar itici geldiğini farkettim ona bunları anlatmaya korkuyorum çünkü bir daha bana güvenmeyecek ve belki aynısını yapıp bana sende yapmıştın bende denedim diyecek ki ben katlanamam ama hala vicdan azabım var napmalayım ? Biraz uzun yazdım kusura bakmayın okuyup cevaplayan herkese teşekkür ederim.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bu şekilde kıymetini anladığını söyleyip onu üzmene gerek yok, artık daha aklı başında davranman, birlikte olduğunuz anları daha iyi değerlendirmen ona yeter sanırım.

0|1
    1|0
    • teşekkür ederim en mantıklı yol bu sanırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Aranizda yalan olmasin anlat dicem, sevgilinin yerinde olsam kaldiramazdim anlatma dicem, bir yerden ogrenir felan daha kotu olur. Senin icin hayirlisi neyse o olsun

0|0
    0|0
    • söyleyemez kız kimseye üniversitede adı çıkar sonuçta.

• Iyide obur kizida kullanip attin. Kendine yediremeyebilir.

• kullanmak derken sevgilim olduğunu bile bile geldi bana sevgilini sevmiyor musun dedi o gece benle uyudu yani kullanılıp atılan kız olsa sevgilim olduğundan haberi olmazdı

• Sonuçları göze alıp söylemelisin.

Her hatanın bir bedeli olmalı öyle değilmi.

0|0
    0|0
    • ama bu hata çok büyük dersler çıkardı bundan 1 sene önce kaybetmeyi göze alabilirdim şimdi asla

• Sevgilin varsa niye başka kız çağırıyon manyak mısın sen ?!

0|0
    0|0
    • uzun süreli bir ilişki insana sevgi ile alışmak arasındaki farkı karıştırtıyor. Bende anlayamadığımdan bunu yaptım ki kız 2 gün kaldı birinci gün ders çalıştık 2. gün oldu hatam var oda istekleymiş sonra çok pişman oldum psikolojim bozuldu yaz tatilinden tekrar eve döndüğümde anılarım canlandı o kızla ilgili hasta oldum 2 hafta 3 kilo verdim aslında kendi kendimi cezalandırdım ama bilemiyorum işte onun yerini kendimi koyamıyorum yerinde olmak istemiyorum

• Hasta olduğunda niye ölmedin bir pislikten kurtulurdu dünya. Sevgiline sadık olamıyosan kızın daha fazla vaktini alma.

• tamam bir dahakine ölmeyi denerim

Erkekler Ne Diyor 1

• sağlık olsun olan olmuş insanlık hali söyleme olay orda kapansın

0|1
    1|0
    • teşekkürler doğru diyorsun

Yükleniyor...