Hakem kararı doğru muydu ?

Galatasaray - Juventus maçı ertelendi bence oynanabilirdi. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• kara hasret portekizlii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yanlış karardı

1|0
    0|0
  • Projesinde "Üstü Kapalı, Alttan Isıtmalı" olan BELEŞ statta kar yağışı sebebiyle maça verilen arayla Şampiyonlar Liginde REZİLLİK yaşanıyor. Hakem bu rezilliğe bir dur dedi. Bir de stadı devraldıktan sonra yenilemele yapacaktık yuhhhh.. diyorum.

1|2
    2|1
  • La ortada ceza sahası yok tut ki bir pozisyon oldu içerde mi dışarıda mı nerden bilecek hakem ya tabiki iptal edilmeliydi ve edildi.

1|0
    0|0
  • Dğildi bence.

1|0
    0|0
  • bence boşa iptal edildii çünkü juve şampiyonlar lignde rahat turlasın diye gs maçına yedek ağrlklı çıkan madrid bugün neden full 11 çıktı acaba şimdi maç iptal edildi gs nede olsa uefa dayz diye saldrmıcak bence kopenhagı elediler acaba platini mi istemedi ?

1|0
    0|0
  • yanlış karar...

1|0
    0|0
  • çizgiler görünmesi için statın çizgileri açıldı ama hakem iptal etti. daha ne maçlar oynanmış geçmişten günümüze şampiyonlar liginde. hakem kar görmemiş ondan

1|0
    0|0
  • yalnıstı

1|0
    0|0
  • gerizakali portekizli oyunun başında cins birisi oldugunu anladım zaten oyunlarını resmen ıtıyor gelmeyın diye kulaklarını çınlatiyorum

1|0
    0|0
  • Oradakilerde insan diyorum. Hakem devam ettirse bile çizgiler belli olmuyor. Çok zor hakemin görüş açısı bir yerden sonra zorlaşır bu sefer kararlar yanlış çıkar.

1|0
    0|0
  • karar yanlıştı

0|0
    0|0
  • karar kesinlikle doğru gerizekalı yorumcuların oynanabilir dediğine bakma.

1|0
    0|0
  • Bence yanlış

1|0
    0|0
  • gs yenilince hakeme çamur atıcağını bildiği için tatil etmiştir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • G.Saray-Juventus maçı Mayıs'a ertelendi. Hakem rüzgar falan da istemiyormuş...

1|0
    0|0
  • Oynanırdı ya hç bişeyi yoktu..

1|0
    0|0
  • hakemin kişisel kararı doğru mu tartışılır...

1|0
    0|0
  • hakem kız gibiydi a.q yaa sinir oldum :-@ kıçı üşüyecek dıye ıptal ettı o.çocugu

1|0
    0|0
  • gs yönetimi bu stadın üzerini hani kapattıracaktı diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • oynanırdı tabi sahanın hiçbişeyi yoktu. yazık o taraftara ne eziyetlerle gitmiş oraya:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adam kar görmemiş resmen kapıdan bakıp bakıp içeri kaçtı asdasda :D

1|0
    0|0
  • bence yanlıştı

1|0
    0|0
  • karar doğruydu

1|0
    0|0
  • Hayır oynanamazdı oynansa bile anca 50.dklara kadar oynanırdı iptal edilmesi çok doğruydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...