Sizce napmalıyımmm ??

ben 1 bucuk ay oldu spora başlayalı da kilo almak için ama dogru duzgun bir etki göremedm topu topu 2 kılo aldımm acaba napsam sporu bıraksammı :s ögrencymm spora gtmek yerıne karbonhıdrat tozumu alsam 2sıne birden param yetmıyoo :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaptığın spordan mucize beklememelisin sabır en önemli faktör burda idmandan cok beslenme ve uyku önemlidir definasyon diyetleri var önerebileceğim eğer uygulayabilirsen hem vücut kas yağ indeksine fayda sağlar hem daha sağlıklı ve diri bir vücuda sahip olursun kiloyuda alırsın sağlıklı bir şekilde ..

0|0
    0|0
    • nası bir diyet oo ben çok uyuyorum yalnz :S

• Protein ağırlıklı beyaz peynir haşlanmış yumurta tavuk veya beyaz et diye genelleyebiliri kırmızı ette tüketiceksin ama birax daha az oranda mevsim salata sınırsız .. Bu cok prof. Bi iş ama ağırlıklı olarak bunesinleri tüketirsen faydası olacaktır karbonhidratta alabilrsin tabi belirli seviyede .. İnternette aratırsan definasyon diyeti olarak daha net bilgilet çıkar karsına :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzenli oalrak uyku aralarında veya uykudan hemen önce makarna , yumurta ve tatlı tarzı şeyler yemeni öneririm kilo almak için. Sporla birlikte vücudunda bölgesel yağlanma olucağını da düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • 1.5 ayda 2 kilo fena bir değer değil. yavaş yavaş almak sağlıklısı. Sporu bırakıp gainer kullanırsan tavşan yutmuş yılan gibi göbekli göbekli dolaşırsın ortalıkta. spora devam et.

0|0
    0|0
  • Spor derken fitness falan mı ?

0|0
    0|0
    • fitness evet zaten yarım saatlık bir idmanm var

• Protein ağırlıklı beyaz peynir haşlanmış yumurta tavuk veya beyaz et diye genelleyebiliri kırmızı ette tüketiceksin ama birax daha az oranda mevsim salata sınırsız .. Bu cok prof. Bi iş ama ağırlıklı olarak bunesinleri tüketirsen faydası olacaktır karbonhidratta alabilrsin tabi belirli seviyede .. İnternette aratırsan definasyon diyetleri diye net bilgiler edinirsin :)

• bir buçuk ayda 2 kilo gayet iyi bir rakam.

sporda mucizelere yer olmaz

0|0
    0|0
    • ciddenmıı :S ümidimi kesecek gbymm :( bişler diyn yaa

• bol karbonhidratlı ye,sonra yediğin bu karbonhidratları squad ve benzeri kalça kaldırıcı ve bacaklara odaklanan hareketlerde harca,yağ olarak değil kas olarak alırsın ağırlığını.

ve güzel bir kalçaya görünüşe sahip olursun işte

• squat çok yapıyorum zatenn bakalmm yaa bırakmim o zamann sporuu

• bende zayıfım ama çok yediğim halde yaramıyor anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sporla daha saglikli kilo alirsin o tozu onermem. Bende kilo pek alamam ama sorun etmem ye iatedigini iste :) yok illa alcam diyorsan sporun yaninda diyetisyene gitmeni oneririm. Bu arada gece yiyip yatmak kilo aldirir

0|0
    0|0
  • Spor önemli değil yemen önemli karbonhidrat tozu kullan bence ama önce diyetisyene sor

0|0
    0|0
  • spor kilo vermek için yapılır ya.d yatıp bol kalorili şeyler ye bnce

0|0
    0|0
    • offffff sen sporcumusn kızım belli sporla alakan yok

• çok boş bir insansn byy

• sen dolusun :D

Yükleniyor...