Engelli insanların çogunun büyük sorunu

Ben ortapedik bir engelliyim yürürmemde sıkıntı var özgüvenim yerinde kendimi çok fazla engelli olarak görmüyorum her ortama girip çıkıyorum ama bir türlü sevgilim olmuyor çok özeniorum sevgilisi olan arkadaşı kafayı bozdum artık internet sitelerinde arıyorum kısmetimi kendime uygun engelli arıyorum acaba her engellide mi var bu bendeki sıkıntı:(

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sakın umutsuzluğa kapılma vardır elbette bir yerlerde yarin ama henüz vakti saati gelmemiştir belki de seni bulması için

hem birsürü insan var sevgilisi hiç olmayan

RABBİM kalbine göre iyi bir kızı çıkarsın karşına kardeşim Amin

0|0
    0|0
  • ortapedik ne demk oluyor

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım ortopedi olcaktı yani insan vücudunun şekil bozuklukları

• canım benim ya doğuştanmı yoksa kazamı oldu

• doguştan

• engelle sevgilinin bir alakası var mı bilmiyorum bende engelliyim tek bildiğim derdi çekmeyen bilmiyor

0|0
    0|0
    • Dogru söylüyosun derdi çekmeyen bilmiyor.s

• sıkma canını

• illa engelli olup olmamanın bir önemi yok ki hiç sevgilisi olmamış insanlarda var senin gibi dolu var

0|0
    0|0
    • o da dogru ama bazen bişeyleri paylaşıcak insan bulamamak zor hep arkadaş çevremle paylaşmaktan sıkıldım ve bu da beni sosyal insan olmaktan çıkarıyor

• bunlar şans işi bence ne zaman nerde karşına çıkacağı belli olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir Kızı Seç Beğen Hoşlan O kızı sana yapmazsam En Adi Hıyarım

Engellileri hor görenlerin ağzına tüküreyim ben Sıkıntın olursa Beni bul Elimden gelen yardımı yapabilirim

Engelli Görme kendini Geri Zekalı olup Sağlam olanlarda var onlar harbi engelli işte

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim adamın dibisin kelimessi sana tam uydu sanırım:D

• rica ederim paşam her zaman yanınızdayım...

• kardeşim burda tanıdıgım kolu olmayan adamla evlendi bir kız sankı kenedeni eksik görme

0|0
    0|0
    • eksik görmek değilde bişeyleri paylaşmak istiyor insan 1 tane sevgilim oldu onlada ayrıldım ama onunla geçen 6 7 ay ne kadar çabuk geçti bende anlamadım

• inş tekrar bulursun

Yükleniyor...