Bezimi değiştiriyormuş :)

Amirim ile abi- kardeşi gibiyiz. despot değildir. kötü sözünü işitmediğim gibi benimle arkadaş olma çabasındadır. bugün ona götürdüğüm evraklar sıralı değil dağınıktı.eline alınca güldü ve "ah ah sen altını batır,çişini yap ben bezini değiştireyim. biz iki yıldır çalışıyoruz seninle iki yılda iki kutu pişik kremi tüketmişizdir" dedi. ben de yarın öbür gün çocuğunuz olacak prova yapmış oluyorsunuz dedim. kahkaha attı ama dosyayı toplayıncaya kadar kesin iki kutu bitmiştir. yeni pişik kremi alayım mı daha altını değiştirmeye kaç yıl daha devam edeceğim dedi" o an alınmadım ama bu sitem ciddiyet barındırıyor mu sizce benden gerçekten de şikayetçi olabilir mi?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şakayla karışık şikayet tabi.

0|0
    0|0
  • düzenle de götür artık

0|0
    0|0
  • kremler yağlar altlar üstler pişikler bu nasıl bir kurum sağlık sektörü mü, neyse biraz iş konusunda beceriksiz olduğunu üstten almış alta koymuş acı olmasın diye de araya krem filan karıştırmış

0|0
    0|0
  • Gayet Güzel Belirtmiş Süper Bir İma Kırılma Senin Daha derli Toplu olmanı İstiyor.

0|0
    0|0
  • Sana şakayla karışık toparlanmanı söylüyor. Niyeti ciddi olsa gider söylerdi.

0|0
    0|0
  • gerçekten çok anlayışlı amirin var.söylenebilecek en kibar uyarıyı yapmış.şikayetçi ciddiye al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...