Sizi çok seven ama sizin pek sevip sevemediğinizden emin olamadığınız kişiler hakkında ne düşünürsünüz?

Beni 3 seneye yakın deli gibi seven biri var. Sevgisinden eminim iyiliğinden temizliğinden sonuna kadar eminim. Teklif ettiğinde nedense kabul etmiştim. Baktım olmayacak gibi geldi. Yani bilmiyorum bir şey hissedemedim. 3 gün falan sürdü. O derece yani. 1 sene sonra tekrar geldi. Dayanamıyorum falan filan dedi. Böylesine utangaç birinin bu dereceye gelmesi gerçekten sevmesinden başka bir şey olamaz. 2-3 gün kadar öylesine konuştuk ve ben tekrar olmayacağını söyledim. Dün mü ne yurtta arkadaşlar şarkı dinlerken benim şarkı söylediğim kayıt gelmiş. Gözleri falan dolmuş. Arkadaşlar geldi konuştu bir şans ver diye. Ben ne yapacağımı bilemiyorum. Yarın konuşurum diye söz verdim hatta arkadaşlara yoksa bırakmıyorlardı. Ya olumlu ya da olumsuz bir şey demem gerek. Ne yapsam bilmiyorum lütfen bana yol gösterir misiniz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bi görüş konuş zman ver ama ümit vermeden konuş yine bişey hissetmiyorsan hiç hoşlanmıyorsan olmaz bu iş ona acıdgn için ilşikiyi dewam ettirmek zorunda kalırsın zamn gectikce sevmedğin birsyle kendine ihanet etmiş ve ayrılması dahada zor bir yola girersin tecrube konuşuyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• cocuk senı sewıo bu cok acık bısey bence fazla uzme sende sewmeye bak belkı kısmetındır sans ver zamana bırak herseyı gozlerınle gorursun zamanla baktın ıhanet falan o konularda bezi yok kacırma gercek aşkındır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...