Erkeklerin hoşlandığını nasıl anlarız

Şimdi biz kızlar olarak karışıdaki kişinin hareketlerine çok dikkat ederiz ama ne demek istediğini ne yapmak istediğini anlayamayız. Şimdi aynı şekilde bende de var bu durum. Çocukla twitterda yardırıyoduk konuşmalarda ama malesef gerçekte yanıma gelemiyor çünkü ünv sınavını herşeyden üstün tutuyor bunu 2 kızı reddederken de söylemişti. Şimdi aramızda 1 yaş fark olduğı için bir fizik sorusu götürdüm anlattı yalnız gerçekten anlatırken sesi titriyodu bunu kesinlikle fark ettim. Bizim sınıftan başka bir kıza anlatırkende dinledim acaba titriyor mu sesi diye kesinlikle yok öyle bişey sanki askerlik arkadaşına anlatıyor konuyu öyle çok sıkı fıkıda değiller kızla.

Bide şöyle bişey; uzaktan çok bakıyor baya bakıyor fakat yan yana geçtiğimiz zaman bir bakıyor, bende bakıyorum sonra kafasını çeviriyor tam geçip gidicekken tekrar bakıyor. bide arkamdan bakarkende görüyorum onu yani hatta bir arada bana doğru gözüde daldı çok iyi fark ettim. Birde onun sınıfında yavşak bir çocuk bana yazıyordu mesaj atarak bende çocuğu tersledim, o çocukta bana bakarken bu hoşlandığım çocukta bana baktığını anlamış kantınden hemen çıkarmış belkide kıskandı bilmiyorum. Arkadaşlarıda çok dikkat ediyor bana farkındayım bununç Bana göre ondada bişey var ama ünv sınavı için uzak duruyor gibi.

Aynı böyle muhabbet yok twitterınıda kapatmış konuşucak yerde yok, başka hoşlanma belirtileri nedir?

Siz olsanız bu durumda bir kıza nasıl davranırsınız ve hoşlanıyor olabilir mi?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• sesi titriyorsa senden hoşlanıyor...etkilemişsin onu

0|0
    0|0
  • Ben bir kıza onsuz yaşayamayacağımı kabul ettiririm o beni sever sonra birlikte olurum daha da yüzüne bakmam çok ısrar ederse bir iki daha çakarım sonra biter <3 Erkekler böyle sever istisnasız hepsi

1|0
    0|0
  • benim elim titrer elim ayağıma dolaşır :))

0|0
    0|0
  • sadece sesimi titriyordu eğer öyleyse bundan kesin hoşlandığını anlayamazsın. başka titreyen yerlerini de görmeden emin olamazsın

0|0
    0|0
  • Arkadaş dünyaya bir kere geliyosunuz biriniz de çıkıp "ben senden hoşlanıyorum" veya "sen benden hoşlanıyo musun?" diyemiyo mu, cevap ya evet ya hayır olucak, dünyanın sonu değil ki, biraz atak olun, gençsiniz yav :/

0|0
    0|0
  • valla gizli olarak sorsaydın okumazdım ama arkadaş senden hoşlanıyor ama 2 arada 1 derede şimdi üniversite sınavı var senle ilişki yapamaz sen onu engellersin her türlü bırakta arkadaş olarak devam edin sınavdan sonra bakarsınız

0|0
    0|0
    • ya ben şu ygsden sonra buna mesaj atmak istiyorum herşeyi söylemek istiyorum yani. sence yapmalı mıyım?

• ama hoşanıyor diyorsun yani emin misin?

• Bu hareketleri onu gösteriyor aynı şekilde hoslandigim zaman bende böyle yaparım

• Senden hoşlansa bıle sana soylemez.Aşkını içinde saklayan tıplerden.

0|0
    0|0
  • beybitom adam öğrenci bulgur ile tarhana fakirlik öğrenciden yana maleseff.

0|0
    0|0
  • sen anlayamazsın zor iş.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal hoşlanıyorda yemeye ekmeğiniz yok neyin hoşlanması agam paşam yav

0|0
    0|0
  • olay basit iş atar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...