Eski sevgilimin sınıfına gittim bugun (herkese +1 arkdaşlar)

pek gitmem işim düşmediği sürece o sınıfa. o sınıftan çıktı ben sınıfa girdim ben girer girmez 2 tane arkadaşı(örneğin adı veli olsun) 'veli nerde veli nereye gitti , veliyi çağrın ya , veli nerde veli , veliii' diye bağırmaya başladılar, bana söyledikleri belliydi yüzüme bakarak ve gülerek söylediler. neden böyle birşey yapmış olabilirler? (taa 2 buçuk yıl önce çıkmıştıkk)

Güncellemeler:
evet liseliyim evet ergeniz. Çok takılıyorsunuz bu ergen olayına ya da liseli. ama bu yaşlarda duygular oldukça karışık oldugu için yardım almaya çalışıyoruz tecrübe sahibi insanlardan. sürekli aşağılar gibi konuşmayın lütfen.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hakkında ne söyledi kim bilir o veli .

1|0
    0|0
    • kötü birşeyler midir?

• Sana saygısı olsaydı o x şahsının arkadaşları öyle konuşmazdı haberi olmasa bile arkadaşları bu arkadaşımızın sevgilisi saygılı olalım diye düşünmeleri lazım ama o veli ne dediyse artık bebeler senle dalga geçmiş resmen eziklemişler . O veli onları seni nasıl anlattı kim bilir o...pu mu dedi neler dedi neler . Üzüldüm senin adına

Erkekler Ne Diyor 8

• Psikoloji diye düzeltme yapmayı biliyorsun madem arkadaşlarının neden yaptığını düşünemiyor ve bu 16 yaş sorusunu mu soruyorsun? Ayrıca noktadan sonra büyük harfle başlanır. veli eğer isim ise Veli olarak yazılır. "taa 2,5 yıl" diye bir yazım mı var? 2,5 yıl evvel dersin olur biter. Hiç bir noktalama işaretine uymayan birinin psikolojiyi düzeltmesi çok anlamlı olmuş.

1|0
    0|0
  • Maksat laf olsun kendileride ne amaçladıklarını bilmiyodur emin ol sırf seni kızdırmak ve dalga geçmek için ve seni kıskandıkları içindir :)

1|0
    0|0
    • beni neden kıskansın erkek onlar ? :D

• Aynen gerek yok boşver :)

• yani :D

• mazide kalsaydı sorarmıydın bu soruyu Allah aşkına. demekki iki taraf içinde aynı

1|0
    0|0
    • benim için kaldı da önemli olan burada onun için kalıp kalmaması

• aklıma hiç bir sebep gelmedi :D bende merak ettim :D ergenler mi bunlar :D

1|0
    0|0
  • Ergenlik pisikolojisi

1|0
    0|0
  • Tahmin edeyim,liselisin ?

1|0
    0|0
    • tahmin etmek zor değil zaten.

• ergenliktendir o dönemde insanlar birbirilerini rahatsız edebilmek için ellerinden geleni yaparlar

1|0
    0|0
  • afferin sanaaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen arkadaşlar makara olsun diye yapabiliyor.

1|0
    0|0
    • bazen değil genelde yaparlarda neden yaptılar 3 yıl önce olmuş olay? yani o 3 yıl önce o çocuklarla arkadaş bile değildi

• evet salak gibi hissediyorum bu durum karşısında :/ ama o sınıfa pek gitmem yani şuan o sınıfa girmek için bahane arıyorum ama yok :/

• Arkadaşın felan yok mu o sınıfta. Yada bugün mü gittin eğer bugün gittiysen bilekliğimi burada düşürmüşmüyüm diye sor ;)

Yükleniyor...